Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (114)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns greyeras spune:

Neatza Roxana, am inteles ca intalnirea ar fi la jumatatea parcului la statuia lui Eminescu la 12:30.

Mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greyeras spune:

Daca e urat afara direct in fata restaurantului la 13:00.


Mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

Buna dimineata!

Roxana, stiu ca ramasese ca ne vedem in centrul parcului - o piatateta care are pe o parte teatrul de vara si niste cuptioare de facut paine si pe cealalta statuia lui Eminescu, iar daca ploua direct la restaurant la 1. Eu o sa fiu oricum in parc de pe la 12 asa ca o sa ma uit dupa voi.

Mandarinutza mamica de Antonia Maria 30.08.2007

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Bernix, e ok sa ii pui mango in piure, mie chiar imi zisese pediatra Alexandrei sa ii pun cate o feliuta, dar ma enerva sa cumpar mereu si sa pun asa putin.

SabinaY, rosie nu se da pana la 8 luni desi am vazut ca unele borcanele au si rosie. Tot din fructe se regleaza scaunul.
La noi au mers mult mai bine caisele decat perele.

Adimercedes, succes cu diversificarea. Doar pare rapida, insa nu e nimic alergen pe acolo.

Greyeras, ii spui frumos sefului ca nu ai gasit pe nimeni sa stea cu copilul si gata, chiar daca nici nu ai cautat.

Mandarinutza, te rog da PM cu nr tau de telefon ca sa nu mai caut in lista. Pe unde e intrarea asta in parc? Nu am mai fost acolo de cand eram copil.



Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Pai de ce mai vorbim de urat afara, ca e evident ca e frumos si senin?! Nu pare sa se strice vremea, acuma in fine, sa vedem.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greyeras spune:

Roxana asa e, e foarte frumos afara. In privinta serivicului am vorbit cu mama dinainte sa se nasaca fata, dar a zis ca dupa ce face un an stam de vorba.

Mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

quote:
Originally posted by greyeras

Roxana asa e, e foarte frumos afara. In privinta serivicului am vorbit cu mama dinainte sa se nasaca fata, dar a zis ca dupa ce face un an stam de vorba.

Mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)



Pai e foarte bine asa, nu ai probleme. Ii zici sefului ca inca nu poti si gata. Oricum nu are cum sa te dea afara si e si obligat sa te tina inca 6 luni dupa ce ai revenit din CIC.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mada28 spune:

Buna dimineata!
eu beau o cafea in fata computerului. Vreti si voi?
Noi parem mai bine azi. Sper sa nu racim pana la urma.

Roxana masinuta e Chicco, merge si ca leagan si ca masinuta , e tare buna ca are centuri si manere, nu poate sa cada din ea. Luca a primit-o de Craciun de la bunici. Au avut la Carrefour.

Betty multumim pentru raspuns si salutari lui Mario cel elegant.

Multumim de aprecieri . Toti copii de aici sunt minunati.
Eu cred ca o sa incep cu suc de mere. Doua, trei zile apoi piure. Voi ati adaugat peste piureul de fructe facut de voi si borcanel? Ce alte fructe in afara de mere, mango le mai cumparati?

Petrecere frumoasa la intalnire, Imi place tare mult Riviera.
Va pup
Mada si Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

intru si eu pe fuga sa va urez DISTRACTIE PLACUTA si bebei tare cumintei ,fetelor care merg la intalnire .Sa faceti poze .
MARTA urez LA MULTI ANI ! sotului tau .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pinacolada spune:

Buna dimineata fetelor si bbilor!!!!!
azi avem soare, dar din pacate de maine va ploua....
o sa incerc si eu sa-i dau mango!
pb la noi e ca nu vrea piureul de legume decat cu strambaturi vociferari etc, tb sa pun niste lapte in el caci altfel nu-l mananca de nici un fel!
offf, e destul de enervant, dar sper ca il va manca in cele din urma!

Mergi la inceput