Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (114)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bernix spune:

Gata pe ziua de azi, ca-i deja maine. Sau ieri s-a facut azi.

Somn usor!

Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.flickr.com/photos/22336005@N05/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bernix spune:

quote:
Originally posted by Sabina

da, da, lasa , lasa

( si vineri si sambata am baut cate o bere seara )



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo
Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.




Io bere cu alcool n-am baut, numa fara, da' am mai scapat cate un vin, mai ales fiert.

Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.flickr.com/photos/22336005@N05/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

Nanuta, ce bucurie mare mi-ai facut pe seara asta cu progresele lui Andrei . Sa o tineti tot asa, sa cresteti mari si sanatosi.

myral, azi dimineata i-am dat lui Vladi o felie de mango combinata cu mar. Pot sa spun ca a mancat cu placere asa ca da-i cu incredere.

Andreea si bb Vladimir (03 septembrie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Sabinule, am vazutara, sa traiesti!Fluturashul revine la viata ca doar vine primavara nu? O vrea >DD sa se vada si la noi luminita ca mi s-a luat d eintuneric!
Cat despre geanta, garantez ca aia de la Avent tine bine bine, deci a ta, daca e tot ptr asa ceva, n-are de ce sa nu tina.

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)


Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Aniast !

Hello, diaspora! Adimercedes, devylla, unde umblati? Va dau lipsa la schimbul 3. Pai se poate?

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)


Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bernix spune:

quote:
Originally posted by aniast72

Nanuta, ce bucurie mare mi-ai facut pe seara asta cu progresele lui Andrei . Sa o tineti tot asa, sa cresteti mari si sanatosi.

myral, azi dimineata i-am dat lui Vladi o felie de mango combinata cu mar. Pot sa spun ca a mancat cu placere asa ca da-i cu incredere.

Andreea si bb Vladimir (03 septembrie 2007)



Sar'mana de sfat, Andreea, ca io intrebasem de mango. Acu' zi si mie, fructul o data taiat poate fi pastrat la frigider pana ziua urmatoare sau trebuie consumat atunci imediat? Mi se pare cam mare pt o singura masa de bb si io nu ma prea omor dupa el. Desi, poate ma mai gandesc ca am citit ca e f bun la slabit.

Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.flickr.com/photos/22336005@N05/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bernix spune:

Chiar Devylla, cum te-ai descurcat cu ceruirea parcehtului? Mama, mama ce harnica esti, nu-mi vine a crede. De inteles cum de ai timp pt toate, nici atat.
Ti-am vazut baiatul smecheros cu sapca. Creste frumos japonica ta!

Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.flickr.com/photos/22336005@N05/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bernix spune:

Gata, acu chiar ma retrag. Definitiv, de data asta.

Somn usor!

Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.flickr.com/photos/22336005@N05/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

Fetelor, eu nu stiu ce sa fac cu intalnirea de maine. Tot studiez harta Bucurestiului si mi se pare extrem de departe sa vin singura cu Vladi, in conditiile in care el nu mai doarme asa mult in masina. Am fost si astazi la Bucuresti cu problema cu putza si noroc ca a condus sotul meu si eu am stat langa el in spate ca a fost tare marait. Daca ar fi fost intalnirea mai in nord, prin Herastrau, n-as fi avut nici o indoiala dar fac o ora pana la intrarea in Bucuresti si inca o ora pana la Lia Manoliu. Nu stiu, o sa mai vad. In cazul in care nu apar, rog organizatoarele sa ia in considerare faptul ca noi oricand suntem dornici de intalniri, venim fara probleme dar ne e cam teama sa ne avantam atat de adanc in Bucuresti, nu din cauza de condus ci de trafic si bb plin de surprize. Asadar luna viitoare poate gasim o locatie mai in Nord....

Andreea si bb Vladimir (03 septembrie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

auci, bernix, am gresit...te-am confundat. Vezi ce obosita sunt? Nu stiu cum se pastreaza mango, l-am pus azi dimineata in frigider, o sa-ti raspund maine cum s-a pastrat. Oricum am pus destul de mult, cam o felie din aia...cat se taie pe lateralul samburelui. Maine o sa incerc si mai mult, tot combinatie cu mar, iar daca o sa mi se para prea aromat piureutzul, o sa pun si pulpa de la un kiwi.

Andreea si bb Vladimir (03 septembrie 2007)

Mergi la inceput