Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (114)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Si pozicile facute de mine:www.flickr.com/photos/septoct2007/2343634172/" target="_blank">AICI

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Da eu apucasem sa le incarc,dar nu apucasem sa le editez,ca am fost babysitter

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melaniatud spune:

Gabitz, Roxana , Pinacolada - multumim de aprecieri…suntem flatati.Da, suntem cumintel cam putin cu mancarica de cand ne-am nascut…semanam cu tati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicamaries spune:

buna seara fetele, am scris aseara ditamani mesaju si mi s-a sters...ce nervi...am tot inchis compuerul de nervi...

na revin,
cu muuuulta intarziere la multi ani Rares de Diwana

Cecilico...te invidiez fata, pai se poate? Cristi are dintisori, zice mama, joaca handbal...si eu vreaaaaau

Dani, super cercelusii

Mario de Betty

Sabinaaaa, felicitari pentru pianista...m-a impresionat foarte tare, ea asa mica la pianul ala asa mare...s-a descurcat f bine zic eu...

Luy, vazut pe Maria...o scumpete, ce gene frumoase are...adio rimel, n-o sa aiba nevoie, vazut si dovada de iepuras...o scumpa, ce mai?

Doamne ce dulce e Mario in costumasul ala...e un baiat pentru care toate fetele se vor imbranci...un scump

Nana, ma bucur enorm pentru vestile bune, si mai mult ma bucur ca esti mai linistita

Gabi, e o scumpa ardeleanca noastra(ca de obicei) si felicitari (defapt sotului de Gabi) pentru ta-ta

Mandarinuta, vazut o Antonia delicoasa, dar si niste parinti tinerei...manca-v-ar mama...

Mihnutule sa cresti mare si voinic, esti un scuuump(semeni cu mami, poate si cu tati, da` pe el nu-l cunosc)

Tudor de Urmy sa fii sanatos, sa cresti mare...

Maria mamica emotionata si stresata pentru plecarea lui Alex...ei? ce o sa te faci cand se va insura?







Rodica de Darius Filip 19 sept 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rnico spune:

ceau!

ne-am simitit tare bine la intalnire!

toate mamicile si toti bb-ii!

greyerasplacerea a fost de partea noastra!

nico si alesia



bombonica ...23oct2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicamaries spune:

Teo(Iuliana) feilictari pentru kilogramele date jos...bravo mai, cine-mi imprumuta si mie putina ambitie???

Yaia...spor la teza

Daria de Erina

ce va invidiez eu cu intalneala vostra, sa va fie de bine, sunteti niste mamici foaaaaaaarte frumoas, cu niste bebei pe masura(vazut poze)





Rodica de Darius Filip 19 sept 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Rodica nu ma invidia mamico, daca dormea noaptea aveai de ce, dar asa.... sigur o sa faceti toate astea si voi curand
sa il fi auzit in seara asta cand a zis ta-ta, eu vb la tel, el statea intins langa mine si povestea, tati a venit sa-mi zica ceva, l-a vazut, a ras, iar cand a plecat...foarte suparat a zis ta-ta si a ras iar ca si cum nu ar fi zis nimic( se intelege ca tati a fost topit)....acum o fi fost cu directie sau nu.........o sa vedem daca repeta....ma-ma zice mereu cand e suparat si urmeaza sa planga.

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

punct ochit punct lovit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

quote:
Originally posted by Pinacolada

da, cred ca se distreaza!
lasa ca o sa vina si randul nostru:))))
afibebe-ce-ti face bblusul?

Pinacolada
mama de Luca 18.10.2005 si Rares 06.09.2007
http://community.webshots.com/user/rpetrescu2002





cam tarziu vine raspunsul.
Cristi e bine.
E ft ft activ.Nu mai are stare vrea numai si numai in picioare si tot ce vede trebuie gustat.
Isi duce piciorul la gurita.In fiecare zi e tot mai dragalas.

multumesc de intrebare.





AFIBEBE mamica fericita de Cristian Nicolae 22.08.2007

http://community.webshots.com/user/afibebe?vhost=community&vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Asteptam pozele Sabinei...se pare ca are treaba, le vad maine.
Se pare ca e liniste pe aici...........maine dimineata sigur o sa am ce sa citesc..........eu nu mai rezis la schimbul 3, asa ca noapte buna.

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

punct ochit punct lovit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Eu abia l-am culcat. A fost o combinatie extrema de agitatie nefireasca si apatie extrema. Pana si la intalnire a fost apatic rau in prima parte, a urmat agitatie acasa, iar apatie si iar agitatie. Nu prea e in apele lui Andrei, nici cu mancarea nu a fost in forma maxima azi.

Ma duc si eu sa culc fata si ma retrag. Noapte buna!

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput