Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (113)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

http://community.webshots.com/album/562799839whdkWy

pianista lu mama:)

a fost extre,, extrem de emotionata si contienta de tot ce afacut acolo, astfel incat la sfarsit a sarit la mine in brate si a plans nustiucat



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Incerc sa scriu rapid si sa ma bag la somnic, m-a capiat printesa noptile astea, s-a trezit de mai multe ori pe noapte, cu o trezire din aia de joaca, adica se trezeste si nu mai doarme cel putin o ora. Asa ca vreau sa apuc si eu sa dorm mai mult in noaptea asta.
O iau de la coada la cap cu raspunsurile, imi e mai usor asa.
Teo, deci tu te uitai la pozele mele in timp ce le incarcam ? De obicei nu le prelucrez in Photoshop, decat sa le fac mai mici ( ca originalele au cam 2 MB ) si uneori sa le modific un pic contrastul si luminozitatea, daca sunt facute fara blitz, seara. Ma simt magulita ca-ti plac . Azi le-am upload-at si eu pe www.flickr.com/photos/11799927@N07/2336736751/" target="_blank">cele mai recente
A, sa nu uit : felicitari pt kg date jos, dar mai ales pt puterea de care dai dovada, zici ca mananci mai sanatos. Eu... bag dulciuri la greu. Totusi... azi am incaput in cei mai stramti blugi pe care-i am Bine, stau pe mine ca naiba ( imi cam atarna burta ) da' avand in vedere ca nu am facut nici un efort sa slabesc... e incurajator, nu ?
Cecilia, observ ca lunganul tau deja s-a hotarat ce se va face cand va creste : sportiv, deocamdata cocheteaza cu handbalul... Asta cred ca din cauza ca inca nu merge... Stai sa-l vezi cate geamuri o sa sparga cand o sa descopere fotbalul
Danielle, sa poarte cercelusii sanatoasa printzesa ta ! Si noi trebuie sa facem pasul asta, dar inca ezitam, mi-e mila de ea...
Am vazut si pe voinicul Cristian de afibebe , e tare scump. Mie mi se pare ca seamana cu bunicul ( care se vede ca e mandru nevoie mare de asa nepot ) Mi-au placut si pozele de la nunta. M-a cuprins nostalgia...
Myral mamica de sirena
Roxana, sa-ti fie de bine plimbarea. Inteleg ca marti o sa apari la intalnire cu o mina tare relaxata, da ?


Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

bre, inainte sa va culcati, ascultati neshte muzica



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Sabinaaaaa, felicitari! Am uitat azi sa ii urez succes Sofiei, mi-am adus aminte dupa ce am inchis si nu am mai sunat. Super, super!

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Sabina, am vizionat de cate 2 ori clipurile alea. Eu sunt afoana la muzica, insa mi se pare impresionant ce a facut Sofia acolo. Cred ca esti tare mandra de ea, bravo, ai si de ce !
Ma uitam cum ii atarnau picioarele, stand cocotata pe scaunul ala... E atat de mica si frumoasa si are si talent... Un copil reusit, ce sa mai vorbim !

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrruzza spune:

quote:
Originally posted by Sabina

http://community.webshots.com/album/562799839whdkWy

pianista lu mama:)

a fost extre,, extrem de emotionata si contienta de tot ce afacut acolo, astfel incat la sfarsit a sarit la mine in brate si a plans nustiucat



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo
Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.




Felicitari Sofia!!!


Sabina



mami de Rares Andrei (10.03.2005) si Stefania Maria (10.10.07)

http://community.webshots.com/user/andrruzzaR

"Neasteptatul se produce intotdeauna"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

quote:
Originally posted by Sabina

http://community.webshots.com/album/562799839whdkWy

pianista lu mama:)

a fost extre,, extrem de emotionata si contienta de tot ce afacut acolo, astfel incat la sfarsit a sarit la mine in brate si a plans nustiucat



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo
Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.




Offffffffff,mi-au dat lacrimile,draga mea Sabina!
Stii cit de mult te apreciez pentru ambitia cu care te lupti pt copilasii tai si le canalizezi talentul spre ce consideri tu bun pt ei?
Hai c-am facut o fraza cit China cu o topica...dar tu intelegi ce-am vrut sa zic,da?
O pupam pe Sofia in special pt faptul ca a constientizat ca e o micutza pianista care a incintat-o pe mamica ei cu talentul de care a dat dovada!
Asta e si o masura a maturitatii ei impletita in acelasi timp cu copilaria!
Ma duc sa ma spal,asta cred ca fac mai bine decit sa incerc sa aduc elogii unei pianiste care m-a emotionat.....

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Da,Luy,te spionammmmmmm cind incarcai pozicile!
Ma uitam la una si vedeam c-a mai aparut alta

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

va multumesc mult!
pt ea a fost o zi f importanta, pt ca s-a autoevaluat.
stie perfect ce a cantat bine, ce nu i-a iesit cum trebuie...
la sfarsit era f dezamagita ca a gresit ceva, deci creste....se responsabilizeaza.
Din fericire toata lumea a laudat-o,asa ca si-a revenit din emotii, a progresat f mult in timp f scurt, eu nu vreau s-o fac pianista, dar tin sa stie macar despre ce vorba in ceea ce priveste muzica, pt ca dezvolta totul cantatul la un instrument, chiar daca faci fizica nucleara dupa aia:)



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

am vazut poze minunate!
melania, Cecilia, Dani, Luy, m-am topiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit , foarte frumosi bebelusi mai aveti mai fetelor:)
Vorba Sofiei:
da ce dragut e si bebelusul asta!



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput