Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (113)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

gata

am pus si noi poze de sapt aceasta.
nici eu nu il las pe Cristi sa pedaleze.
sta in premergator se joaca iar piciorutele sunt pe acel covoras.

l-am pus in premergator de vreo 3 sapt.inca nu i-am luat covorasul si nu o sa il iau curand.oricum nu il las ft mult.




AFIBEBE mamica fericita de Cristian Nicolae 22.08.2007

http://community.webshots.com/user/afibebe?vhost=community&vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bernix spune:

Of, Gabitz, de Elizuca ta uitasem! Sanatate multa gazei!

Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.flickr.com/photos/22336005@N05/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Hop si eu la schimbul 3, dupa o lunga absenta.
Are cine sa faca un nou capitol sau ma bag eu?


Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)


Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

somn usor




AFIBEBE mamica fericita de Cristian Nicolae 22.08.2007

http://community.webshots.com/user/afibebe?vhost=community&vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bernix spune:

Bee, si io tot aud refrenul asta cu obisnuitul in brate de cand am copilul si de la toata lumea. Mai putin de la soacra-mea, care e genul super closca si ff multumita ca o rasfatam. Io zic, ca si Rox, ca fiecare copil e diferit si are altfel de nevoi. Degetzica e argint viu, nu sta o clipa, gandaceste si vorbeste mereu, rade la toata lumea, doarme putin si vrea atentie continuuuuuu.
Copiii prietenilor nostri sunt foarte cumintei si pasivi. Baietii i se par lui Bobo chiar lenesi si dezinteresati de ce-i in jur. Adorm imediat cum sunt scosi la aer. Tot el a observat ca pitica noastra a fost singurul copil activ si zambaret din grup. Ne-a obosit si pe noi si pe prietenii nostri, care au tot incitat-o... ce sa faca si ei daca le dormeau copiii.

Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.flickr.com/photos/22336005@N05/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bernix spune:

quote:
Originally posted by NanaMotoc

Hop si eu la schimbul 3, dupa o lunga absenta.
Are cine sa faca un nou capitol sau ma bag eu?


Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)

Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!




CAm liniste pe aici, asa ca io cred ca ar trebui sa te apuci de capitolu ala, s-avem si noi spatiu de discutii.

Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.flickr.com/photos/22336005@N05/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bernix spune:

Sa mai scriu sau sa astept noul capitol?

Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.flickr.com/photos/22336005@N05/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

Luy sa stii ca avem si pt ceata lui pitigoiMaria ta e o superba, iar pozele f reusite, am vazut si sora geamana a Mariei.Sofia cantand la pian e o incantare , uf ce mi-am dorit si eu sa cant la pian cand eram micuta.Nici azi nu a foat mare activitate dar am vazut multeeee poze.Betty, Mario e asa frumos si elegant ca imi faci pofta sa mai fac un bebe poate iese baietel de data astaSi Antonia e o frumoasa cu rochita ei in brate la bunicuta.Sara de Gabriela o frumoasa si grasuna care sta bine in fundulet si papa frumos.Am vazut-o si pe Eliza cea sexy sa se faca ea bine de totUrmeaza frumoasa Alessia la 5 luni, grasuna si ochioasa, e f expresiva.Si cei 2 baietei de pinacolada of sunt asa dulci ca iar ma iau gandurileSi nu in ultimul rand Luca din orasul nostru un smecher frumos in masinuta lui. Am vazut la marvimex ca au adus muuulte masinute cred ca ne luam si noi ce daca suntem fetitaMyral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiciDe2007 spune:

E gata aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bernix spune:

Hai sa va spun si de nazbatioasa mea. Si-a facut azi primul cucui din viata ei. Am lasat-o in fundulet, jucandu-se si, intinzandu-se dupa o jucarie, a cazut pe burta cu fruntea intr-o mucie de plastis a jucariei pe care si-o dorea. Suparere maaaareeee, cu lacrimi de crocodil. Sper sa-i treaca pana maine.

Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.flickr.com/photos/22336005@N05/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput