Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (111)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Bernix, Heineken gasesti si la noi. Putem continua cu coffee shop-urile?

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veroboroda spune:

Bernix, mama, da' vorbareata mai esti la ora asta. Se cunoaste ca ai dormit cu Degetica ta, ca esti la fel de fresh ca si ea. Eu taare ti-as mai tine companie, dar sunt rupta de oboseala.Azi am prestat toata ziua la bucatarie. De dimineata si la pranz, am prestat pentru fii'mea sa-i fac papa bun iar spre dupa amiaza, am prestat pentru noi,ca batea vantul prin frigider.Acusica am reusit sa fac si eu un dusulet, sa ma creia o pauzasc putin si ma duc la somnic. Cred ca o sa adorm in cadere..Asa ca, de la mine pupicei si noapte buna!
Betty, sper din tot sufletul ca Mario sa nu fi patit nimic de la antibioticul ala nenorocit. Sa ne tii la curent.Eu am o amica al carei bebe a facut alergie la biseptol se facuse tot numai bubite si medicii tot ii spuneau ca a facut pojarel. Si a tinut-o cu pojarel vreo 2 saptamani, pana a juns la un alergolog si si-a dat seama ce avea.E de groaza cu medicii astia inconstienti. Iti tin pumnii sa fie totul bine.
Mami de bebe Bianca Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veroboroda spune:

Doamne , am scris cu picioarele..am vrut sa zic ca m-am cremuit. A iesit cu totul altceva. Gata, fug ca scriu numai prostii.
Somn usor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

betty, da de ce i-ai dat ospamox? are o infectie bacteriana dovedita de analize? ooooof. Sa ne zici ce-ai facut la dr!

gagici, si eu am dormit azi cu bebe, ca porcii amandoi. Abia acuma l-am doborat.
Sunt cam nedumerita, de ieri dimi n-a mai facut kk si a mancat de 2 ori morcovel cu cartof. ieri la prnzsi azi la pranz. e posibil sa-l constipe in halul asta? sunt ingrijorata .

in alta ordine de idei, am o intrebare pt voi de la sofia: unde prefrati, afara la zapada sau inauntru la caldurica??
http://www.postimage.org/image.php?v=aVCnuAS




Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

quote:
Originally posted by Sabina

betty, da de ce i-ai dat ospamox? are o infectie bacteriana dovedita de analize? ooooof. Sa ne zici ce-ai facut la dr!

gagici, si eu am dormit azi cu bebe, ca porcii amandoi. Abia acuma l-am doborat.
Sunt cam nedumerita, de ieri dimi n-a mai facut kk si a mancat de 2 ori morcovel cu cartof. ieri la prnzsi azi la pranz. e posibil sa-l constipe in halul asta? sunt ingrijorata .

in alta ordine de idei, am o intrebare pt voi de la sofia: unde prefrati, afara la zapada sau inauntru la caldurica??
http://www.postimage.org/image.php?v=aVCnuAS




Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo
Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.




Inauntru, inauntru, mai ales ca-i masa pusa. Si la voi toate personajele au coroana pe cap?

Ana, mami de Miruna (16.05.2003) si Vlad (01.09.2007)
Pozele noastre le gasiti pe Flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

daaaaaaaaaa. ia uite familia:

http://farm3.static.flickr.com/2369/2328976326_ff70427394_o.jpg






Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Mai am cateva minute sa le urez un calduros La multi ani ! celor doua dulcetzele care implinesc astazi 6 lunitze
cocheta frumoasa si zambareata Natty de Tomitza
si
dulcetica Ana de anamica
Sa cresteti mari, sanatoase, voioase, sa fiti fericite si iubite, iar norocul sa va insoteasca mereu !

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Super!
Stau si ma gandesc, si incerc sa-mi amintesc daca si eu, mica fiind, am avut aceeasi fascinatie pentru regi, regine, printese, etc. Si cred ca da. De la basme ni se trage.

Ana, mami de Miruna (16.05.2003) si Vlad (01.09.2007)
Pozele noastre le gasiti pe Flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Betty, tinem pumnii sa nu fie nimic grav ! Offf, prin cate mai treceti si voi...

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

ma bucur mult ca Miruna nu mai are febra. Mai mai, ce dubios.



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput