Strumfi de iulie-august 2007 (66)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

quote:
Originally posted by fianna

http://youtube.com/watch?v=x3Rw_3ky-uo&feature=related

Oare cum o fi sa fii mamica de pe locul 1?

fianna cu www.flickr.com/photos/14295400@N03/sets/72157603680539275/" target="_blank">printisorul Matei
(01.08.07)






Simo mami de Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

quote:
Originally posted by robymary

vreau si eu sa ma alatur grupului vostru cu fetita mea durdulie Deea nascuta pe 8 august 2007 la 14:55 cu 3050g si 51 cm.Epure Andreea Ana-Maria si de 8 martie a facut si ea 7 luni.As mai vrea si eu retete pt.varsta ei si sa aud si alte mamici de bebei nascuti in iulie august 2007 ce mai fac puii lor, ce dragalasenii, ce prostioare, ce papa, ce strica, ce zic.Deea cum o alint eu zice baba, aba, didai, ghe ghi si a zis si de 2 ori mama dar intamplator.O sa mai trec sa vad daca a raspuns cineva.Noi suntem din Craiova si ar fi dragut sa gasim pe site DC prieteni din judet sau chiar din alte zone.va pupicim



Bun venit in club!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:


Incet cu hartiile, ca uitati ce fac din noi si copiii nostrii!

http://youtube.com/watch?v=cXXm696UbKY&feature=related


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Vivela, ma intrebai ce fac de bantui la ore tarzii?

Hi, hi, hi!

Pai...ma imbaiez la orele 19,adorm iremediabil la orele 20, fac somnul de frumusete,iar la ceasul 2 din noapte imi aduc aminte impreuna cu sotul de obiceiurile din tinerete, mai fac un dus si apoi ma gandesc: or fi legate bine trompele, n-or fi legate bine trompele...
De la o varsta, mai ales cand copiii adorm devreme si dorm toata noaptea, incepi sa depeni amintiri si sa-ti faci griji.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

Buna dimineata

dau eu cafeaua astazi ?


am pus poze noi la semnatura cu Mara noastra tunsa, sper sa va placa

Mara gusta si ea cate un servetel dar nu e prea incantata, cred ca o gadila la limba (ca tot eram la categoria mancatorilor de hartie). Aseara parca a spus si ea un "mama", cred ca a fost si ea foarte surprinsa de reusita ... sa vedem daca astazi mai spune

bun venit robymary

noi suntem aici cu poze noi si filmulete
Mamica de www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52259" target="_blank">David Iulian (07.01.2005) si www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52271" target="_blank"> Mara Teodora (12.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Asa........

La multe lunisoare printesei si voinicilor:

Eva - de anamiha
Bogdan Andrei - de danis
Teodor - de mereutac


si......
buna dimineata, hai, mamici inviorarea!
Luati exemplu


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

cafera, ce harnica esti ... pe la 3 "bantuiai" si acum esti fresh ... care e secretul?

noi suntem aici cu poze noi si filmulete
Mamica de www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52259" target="_blank">David Iulian (07.01.2005) si www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52271" target="_blank"> Mara Teodora (12.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

quote:
Originally posted by ioanaiub

cafera, ce harnica esti ... pe la 3 "bantuiai" si acum esti fresh ... care e secretul?

noi suntem aici cu poze noi si filmulete
Mamica de www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52259" target="_blank">David Iulian (07.01.2005) si www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52271" target="_blank"> Mara Teodora (12.07.2007)





Batranetile, maica, batranetile...te fac sa traiesti fiecare moment din plin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danis spune:

buna dimineata,

cafera, multumesc de urare! la multi ani si celorlalti sarbatoriti!
la 8 luni baiatul meu mi-a facut bucuria ca deja sa stea sigur in picioare cateva secunde ... si trage de noi sa ne ridicam si sa plecam cu el ca nu mai vrea sa stea intr-un loc

in rest suntem bine, are doua nopti de cand s-a trezit numai o data in loc de cele patru dati obisnuite - parfum pentru somnul meu

cu greutatea stau prost saptamana asta, asa ca voi declara saptamana viitoare daca voi avea ce :)

va pup pe toate si ma duc sa-mi pregatesc fata de gradinita

povestea nasterii:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=104532

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Hai, popor de strumfi, inviorarea!



Mergi la inceput