Colectia de toamna-iarna 2005 (189)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Mihaela, vrea pentru la anu'! O sa-i comunic! Multumesc mult!
A vizionat si ea cateva locatii, dintre care unele ii plac mult dar destul de scumpe ... spre exemplu www.nunti.ro/padurile_regale.html" target="_blank"> padurile regale bon mariage Dar aici , zice viitorul sot, ca nu e potrivit fiind in padure ca lumea s-a invatat cu conforul, ca isi strica doamnele si domnisoarele sandalutele ... alea alea si uite asa nu se poate hotara!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Buna colectie!!!

Ma bucur sincer pt Sergiu si sper ca Dumnezeu sa faca minuni si pt el.Cat despre dl. Vinovat ... intreb si eu ca nu prea ma pricep....daca accidentul a avut loc din vina copilului...se poate constrange cu ceva soferul??? Ca din articol reiese ca Sergiu ar fi traversat prin loc nepermis fara sa se asigure si imi e teama ca sa nu scape basma curata Dl Dir Electrica din acest motiv. Sper ca macar constiinta are daca legea ar fi in favoarea lui.

Camelia eu am fost toamna trecuta la o nunta la restaurantul "BAneasa Parc" in aer liber...cu gratarel, cu berbecuti la protap...etc...suuuper a fost locatia. Mesele foarte frumos aranjate in niste foisoare superbe....Singura parte proasta a fost ca a fost in septembrie si a fost destul de frig...si nu am putut sta foarte mult. Dar totul a fost ok.

Ioana bafta la desuzetare!!!
Noki...offf ce nasol cu apa...dar poate ii da drumul rapid.

Fi'miu a descoperit azi cum se dezmembreaza o masinuta....asa ca mai are vreo 3-4 intregi...deci...va tb sa ii cumpar altele....si ce frumos se juca el cu ele.... Partea proasta e ca eu nu pot merge prin magazine asa ca...jucarii si masinute va mai primi dupa ce nasc eu. I-am spus si s-a potolit. Nu stiu cat a priceput dar...acuma danseaza si s-a incaltat cu cizmele de iarna. Zici ca e motanul incaltat!!! Si le-a pus si invers....e de coma.



Diana 32+ mamica de Stefan-Cristian 14.11.2005
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Dordia, am liber la apa, de aseara, imediat dupa ce am culcat bufnitza..Aleluia pentru masinute!



Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Camelia la nuntile in aer liber amenajeaza ei potecute si podiumul, cu un fel de parchet ca sa nu iti intre tocurile in iarba. Apoi cortul are podele puse deci iarasi nu e problema. Dar podeau trebuie bine pusa ca s anu se miste si se rastoarne paharele pe masa, cum am patit noi la Mogosoaia, cand au inceput nuntasii sa danseze cine era la masa tinea de pahare. Alt dezavataj pentru mine au fost toaletele ecologice la nuntile unde nu exsita si vreo constructie ceva prin preajma ca sa poti folosi toaleta de acolo. Deci depinde de locatie. La Palatul Stirbei e si Palatul in sine deci se pot folosi toaletele acestuia din urma precum si camerele de dormit, stiu ca au vreo 10 camere. Ca un compromis se poate face la un restaurant care are si pajiste, gen Clubul Diplomatilor, MC Monis etc. Insa la Diplomati s-a scumpit enorm meniul, nu merita banii iar servirea e jalnica. MC Monis are salonul Soarelui, unde intra 250-300 de persoane si are o terasa frumoasa unde poti aranja un cocktail etc iar meniul este super bun si relativ scump, dar nu exagerat. Se vede ca ma pricep la nunti, nu?
Mihaela

album dn Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tania-z spune:

ANDA multumesc din suflet pt tot ce faci!
Ai avut dreptate si mama lui Sergiu a confirmat: nu i-a ajutat cu niciun ban, doar ca a stat sotia domnului langa copil in spital la Sibiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

quote:
Originally posted by Mihaelutat

Camelia la nuntile in aer liber amenajeaza ei potecute si podiumul, cu un fel de parchet ca sa nu iti intre tocurile in iarba. Apoi cortul are podele puse deci iarasi nu e problema. Dar podeau trebuie bine pusa ca s anu se miste si se rastoarne paharele pe masa, cum am patit noi la Mogosoaia, cand au inceput nuntasii sa danseze cine era la masa tinea de pahare. Alt dezavataj pentru mine au fost toaletele ecologice la nuntile unde nu exsita si vreo constructie ceva prin preajma ca sa poti folosi toaleta de acolo. Deci depinde de locatie. La Palatul Stirbei e si Palatul in sine deci se pot folosi toaletele acestuia din urma precum si camerele de dormit, stiu ca au vreo 10 camere. Ca un compromis se poate face la un restaurant care are si pajiste, gen Clubul Diplomatilor, MC Monis etc. Insa la Diplomati s-a scumpit enorm meniul, nu merita banii iar servirea e jalnica. MC Monis are salonul Soarelui, unde intra 250-300 de persoane si are o terasa frumoasa unde poti aranja un cocktail etc iar meniul este super bun si relativ scump, dar nu exagerat. Se vede ca ma pricep la nunti, nu?
Mihaela

album dn Titi



Saru' mana, Mihaelutat!!! Esti tare! Bune ponturi!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ina869 spune:

Ganduri bune de sanatate grabnica micutului violonist si din partea noastra! sa speram ca toate eforturile celor din jur il vor ajuta in recuperare.

Noi sintem bine, foarte ocupati insa, ne-am apucat de daramat ultima parte a casei, care era pe post de depozit pentru tot ce nu ne trebuia zilnic, acum am luat totul la sortat, despachetat/impachetat, dat ce nu mai trebuie, acolo vrem sa facem noul meu birou fiindca in actualul va fi camera lui bb si cum lucrarile ne vor lua ceva timp, ne-am apucat de pe-acum, plus drumurile pe la crese de vizitat, ca inca fata nu are loc disponibil, asa ca sint pina peste cap de aglomerata, si din cauza conditiei in care sint nu ma pot misca repede, nu pot cara, fac totul cu repeziciunea melcului si-mi ia mult, mult timp, dar nu prea am incoto, asta este situatia, nici macar nu pot cere ajutorul cuiva fiindca numai eu stiu ce-mi mai trebuie si ce nu de pe acolo.

Multumesc pentru gandurile frumoase si sustinere, pentru sugestiile cu numele, lista este inca deschisa fiindca barbatul meu nu s-a hotarit.

Sanatate tuturor puilor si mamicilor, sa auzim numai de bine!

multi pupicei,

Ina & Rachel Georgia (Nov.23,2005)


Today is a wonderful day; I choose to make it so.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

Anda am venit intr-un suflet acasa ca imi uitasem telefonul.
eu sambata vreau sa ajung pe la obor sa-l tund pe fi-miu . pe la 11.dc te coafeaza pe acolo intalnirea...
si sa te interesezi dc au nevoie de salteluta de pat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

tot eu , tot ptr Anda. poti sa iei si o tricicleta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Anda in acest weekend voi lua legatura cu tine. Ma inscriu cu 100 roni si un pachet cu mai multe. Jucarii nu prea am, ca am mai dus si la tara.

Noki da, Kempinski de Turcia e. Il stii?
Ma bucur ca Sarah a scapat de antibiotic.

Dar aveti grija Ambroxolul sporeste mucozitatile. Pentru tuse sunt n siropuri de plante.

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput