Colectia de toamna-iarna 2005 (189)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Mneatza...

Am a vut o noapte linistita, in care ne-am putut odihni cu totii, ceea ce e super. A fost si nenea doctorul de dimineata si a zis ca daca nu mai face azi febra, scapam de antibiotic, daca nu, ii dam Ospamox, ca are o viroza dusa in jos pe laringe si cica si o tzara de bronsita.
Asa ca tineti-ne pumnii!!!!

Sanatate infinita si celorlalti copilasi cu buba!!!!



Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Noki, tinem pumnii! Sanatate multa!

Simon, Titi, Nic, sanatate multa si voua!!! Sa auzim de bine cat mai curand! -ici


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Maria felicitari, sa fiti sanatoase amandoua si refacere rapida!!!

Sunt intr-o dispozitie tare rea azi...asa ca nu voi scrie nimic ca sa nu stric atmosfera, va pup si sunt alaturi de voi

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/sets/72157603478525150/" target="_blank">PARTY 2 ANISORI
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Madau imi pare rau

Noki, Buluci sanatate copilasilor!

Maria_alexia sa-ti traiasca fetitza, sa fiti sanatoase amndoua[bis

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siminaf spune:

quote:
Originally posted by leea_cv

Simina si io am pus poze de-ale lui T.Da n-am dibuit cum anume se voteaza.Biat mare,intr-adevar Deiu tau...


Leea si Tudor David (19.12.2005)

iubire…in imagini
............................................................................
Vrei, te rog, sa iei putin mina de pe umarul meu?...Poate reusesc sa zbor.
Ce pacat!Intr-o zi,fiecare copil va invata ca nu tot ce se clatina e leagan...





Poate nu s-a dat drumul la votare inca...

Pe Tudor cel frumos foc il votez si eu! Doar sa pui linkul la semnatura.






Ne votati si pe noi?

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=28" target="_blank">Raluca cu "ochi de copil 1", frumoasa cu privirea spre viitor.

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">Deiu - baiat mare, la absolvirea clasei I

Multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

hello fetele si Brado (dc mai bagi ochiul)
Maria felecitari, sa ai un bb sanatos si frumos si mancacios.

Ina ma bucur ptr. tine, dupa manifestarile generale imi dau seama ce s-a intamplat inainte, stii ca dupa lacrimi vine zambet.
valabil si ptr tine Madau.

sanatate multa la piticuti.

Anda acum bag o geaca si incaltari la spalat, sa nu le dau murdare.am o parte din bagaje facute, sunt gata vineri. hai ca mai scriu o data adresa pe mail.

Joy
sper ca ai deschis mesajul privat si ne vedem saptamana asta, si asa tre sa ma tund si tipa e pe tura de dupaamiaza.so ne vedem pe la cultural

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

hai ca am scapat de zuz
mai aveam ceva de zis.
Anda e scump dru tau stomatolog? imi trebuie o plomba si mi-e teama sa merg oriunde sa nu-mi zica ca tre sa-l imbrace sau alte prostii.ai idee cat e o plomba?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

tot eu
Anda am o saltea ptr pat de bb ad 60/1.10 m. crezi ca merge sa o donez? ma gandesc ca mai bate niste cuie in lemne si gata un patut.si la capitolul logistica : intra in masina ta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

Hello!!

Ne-am ,,adunat '' si noi de pe drumuri ,azi am fost plecati toata ziua ,ne-am plimbat ,am cumparat haine de primavara pt domnu' meu mic ,am fost in vizita la sor'mea ,o zi plina .

Noki ,tinem pumnii sa nu mai faca febra ,sanatate multa !
Madau ,imi pare rau ca nu esti in forma ,ma bucuram acu' citeva zile ca ti-ai iesit din starea aia ,ca nu mai esti suparata ,hai poate trece ce-o fi fost azi in neregula ,pupici !
Siminaf ,ce copii mari si frumosi ai ,eu n-am mai vazut poze de mult cu voi ...
Anda ,ce mai face Nic ???Cind ai timp da-mi si mie un raspuns ,am tot ,,tipat'' p'aici dar nu m-ai auzit ,cum ,cand si unde ne putem intilni??Ti-am trimis si nr de tel pe email,in weekend e ok???

Orlando_Andreas
(9.12.2005)
si Mada



www.onetruemedia.com/shared?p=4735f6859c47291132f727&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">Al II-lea an de viata (montaj )





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Fetelor, a plecat cineva in vacanta cu Prestige Tours?

Ca am gasit o oferta interesanta la ei (la kempinski hotel, dar mai ramane sa vb cu ei sa vad care e adevarul).

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput