Colectia de toamna-iarna 2005 (189)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:


Salutare, salutare! De-abia am asteptat sa revenim acasa si in colectie . Multumim mult de tot de urari si de galerie, a tras tati cate un ochi pe-aici zilele acelea, eu inca mai am de recuperat cu cititul.
Ar fi tare multe de povestit, deocamdata pe scurt: suntem bine amandoua, eu mi-am revenit la modul ideal, bebita mica e cuminte cum nici nu-mi puteam imagina ca se poate, papa si face nani, ia bine de tot in greutate... Cristi e vrajit de bebe mic, nu mai stie cum s-o iubeasca...
Iata-ne! (cu parola binecunoscuta)

Maria, Cristian (22 dec 2005) si Ana Alexandra (10 mar 2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Maria superbe poze, mai ales acelea cu ei doi in tadreturi....Sa va traiasca si sa fie sanatosi.
Mihaela

album dn Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Maria, bine ai revenit! Sunteti niste frumosi!!!! Poza nr 16 e preferata mea! Sa-ti traiasca ambii copilasi si sa va bucurati de ei pana la adanci batraneti!!!!


Io-s tare amarata: m-a sunat Flori si mi-a zis ca Sarah se plange in continuare de urechiusa, e bleaga, maraita si probabil cu o stare subfebrila. O sa mergem dupa-amiaza la doctor, ca din pacate azi e la clinica si nu poate veni acasa.



Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bianca_mo spune:

MARIA, SA TRAITI FERICITI CU TOTII !scumpa de tot pitica!
NOKI, sanatate multa pentru Sarah!
sanatate multa tuturor care sunt raciti zilele acestea, sa scapati cat mai usor de boli!
va dorim numai bine!
poze de primavara cu florile si plec la pedalat

Bianca, mama lui Serban
10 decembrie 2005
serban 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

maria mi-au dat lacrimile privind pozele cu copilasii tai, asa de frumos se uita cris la alexandra . Arati foarte bine maria, cum stai cu laptiucl? Ma bucur ca ti-ai revenit asa de repede.

noki, mergi degraba la medic ca pitica nu zice degeaba ca o doare urechea. Sa nu fie vreo otita.Multa sanatate si un pentru tine.

diana, catalina, inca lucrez pana la sfarsitul lunii martie.Sincer trag foarte mult de mine, obosesc repede si ma doare burta de spate sa nu mai povestesc.dar nici acasa nu am stare sa stau.
Va .

PERLE de alexia:

-o asez pe alexia in masina pe locul din spate in scaun si dau sa incchid usa ca sa merg pe scaunul din fata..alexia se revolta si striga sa ma asez langa ea dau sa ii explic la care ea foarte candid:
-" mami stai langa mine daca nu plang"...
NU ii tace gurita de loc, vorbeste mereu la telefon( imaginar) imi spune ce face in cursul zilei . De 8 martie cand am iesit si eu in oras ca o doamna si am lasat-o acasa cu tati..a avut un program plin si fata mi-a dat raportul exact ce a facut.
Sambata a fost la teatrul de papusi- tandarica- la piesa Motanul Incaltat, pentru 30 ( prima data in viata ei cand a stat nemiscata atata timp) era in transa..apoi s-a rupt filmul si nu am mai apucat sa vedem finalul.Abia astept sa se reia seria pentru pitici la Creanga sa o mai merg cu ea, 30 minute este ok pentru ea.


ina te ai grija de tine.Nu esti nicicum balena si nu vei deveni, frumoase poze...abia astept sa ne arati poze de primavara

mada sa va fie de bine mutarea in noua casa, sa fie cu noroc!

meems, frumoase cum va stiu!

bia, e un scump Serban . pedaleaza singur?


Roxana, Alexia Maria( 21 octombrie 2005 )
si BUBU

- Copiii fac ce vad, apara inocenta copilului tau! -

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumba spune:


maria- superbi copii ai! iti doresc sa ai aceeasi expresie de multumire sufleteasca pana la adanci bataraneti!
noki- saracuta Sarah!!sanatate.
miha- ceai cu lamaie de la mine.

Adeline( 16.12.2005)Claire(7.12.2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leea_cv spune:

Mariaaaa sinteti superbi,toti 3.Ca n-am vazut urma de tati.Ce duios se uita Cris la pitic...Sa traiti si sa-nfloriti.
Roxi si? Te-ai exacutat?Ai stat linga fata?
Noki daaa, vezi tu ca e de rau cu otitele.Sanatate!
Bia ai o floare-ntre flori.

Io,asa bolnav cum e,i-am tas o mama de bataie ca la carte.Faceam de mincare in bucatarie,lui i-am pus desene ca mi s-o jeluit o juma de ora...A tot venit de cteva ori in bucatarie si ma tot intreba de sanatate.Io ocupata cu taiat zarzavaturi,n-am observat ca de cite ori iesea din bucatarie ,iesea cu cite o sticla de apa minerala de 2 l.Cind ma duc in camera...baaaaalta .El golise 3 sticle in mijlocul covorului de 3.50/4.50m.Cu care ce dracu sa fac...cum sa-l ridic si unde sa-l pun la uscat.Ca baltea.Si i-am tras=o frate.Problema mea acu e ca o sa ma urasca.

Leea si Tudor David (19.12.2005)

iubire…in imagini
............................................................................
Vrei, te rog, sa iei putin mina de pe umarul meu?...Poate reusesc sa zbor.
Ce pacat!Intr-o zi,fiecare copil va invata ca nu tot ce se clatina e leagan...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumba spune:


leea- mistoooooooooo.....are si nisip? ca tot se vorbea de mare ,plaja,soareda-i colac si prosop si ai rezolvat problema.

Adeline( 16.12.2005)Claire(7.12.2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Maria, suuuper poze, super copii !

Noki, sanatate multa Saralinei!

Leea, sanatate maxima si lui T! ce isprava a facut T!!!!!!!!!!!!!!!! Moamaaaa.... cred ca ai innlemnit! Ce sa zic, sa dea Domnu sa se usuce cat mai repede covorul!

Bia, mumos foooc Serban!
Inuta, arati foarte bine si Rachel incepe sa-ti semene din ce in ce mai mult!

Cata, multumesc de intrebare , sa stii ca parca nu-i mai pica parul Dariei. Am reinceput sa-i dau Osteocare (siropel cu Ca, Mg, si D3) si dupa doua cure (10 zile pe luna) deja se vede o schimbare in bine!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

Hello COLECTIE!!


Scriu si eu repejor pina se trezeste teroristu.....

Maria ,sa-ti traiasca puiuta ,tare dragalasa e iar tu arati foarte bine dupa nastere.
Noki,sanatate fetei ,sper sa dormiti la noapte/1
Madau ,sa va faceti bine repede ,va tinem pumnii ,pupici!
Ina ,esti o gravidutza tare frumoasa ,iti sta bine cu burtica cea ,,noua'':)
Leea ,ce patanie ,eu trec zilnic prin d'astea cu nebunu' de fi'miu ,chiar merita bataitza citeodata .
Meems ,iti sta bine cu breton !
Roxi ,ar trebui sa stai mai linistita daca te dore burtica ,spatele ,nu poti intra mai devreme in concediu??Pupam fata vorbareata si Bubu mic ,ai grija de tine!
Bianca ,ce-a crescut Serban ,frumoasa poze!Florile erau cumva pt tine de la flacau?:)


Fug la mincarica ,fac ciorba de peste ,am constatat ca-i place lui Andreas foarte mult ,bine ,mai mult pestele din ea ,zeama mai putin ...

Orlando_Andreas
(9.12.2005)
si Mada



www.onetruemedia.com/shared?p=4735f6859c47291132f727&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">Al II-lea an de viata (montaj )





Mergi la inceput