***Capsunele-n scutecele de mai-iunie 2007*** (55)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ninutza spune:

Motannel, multumim ca ne-ai admirat. Mai asteptam pozici noi cu micuta Teodora .

Pozici de martie
Pozici de februarie
Pozici de ianuarie
Filmuletze

Miruna Maria, 5 iunie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyna24 spune:

LA MULTI ANI DRAGI MAMICI DE CAPSUNICI!O PRIMAVARA FRUMOASA VA DORIM, EU SI DAVIDUTZ!(scuzati de mica intarziere)

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4a6d3bdb13f907e3635902&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">SARBATORI

DAVID
Alyna si David (22 Aprilie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ang3lt0uch spune:

LA MULTI ANI TUTURORO MAIMICILOR :)

sI FETITA MEA E NASCUTA PE 8 MAI 2007 :) CE TREBUIE SA FAC CA SA O INCLUD IN CATEGORIE ?

dACA AM INTELES GRESIT SI NU DESPRE ASTA E VB , SCUZE :d

Adriana Renata's (08.05.2007) age : http://b1.lilypie.com/vdaxp2/.png

Poze cu ingerasul mic : http://adrianarenatas.hi5.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vas spune:

hello, mamici .
La multi ani!!!!!!!!!!!! Cu intarziere ca nu am avut net, dar ieri m-am gandit la voi avand in vedere ca e si ziua mamei iar unele dintre noi suntem pentru prima oara mamici.
Aceasta primavara sa va aduca in suflete tot ce va doriti! Va doresc sa fiti iubite atat ca femei de sotii si iubitii vostri cat si ca mame de copilasii vostri scumpi.
Pepsi, ma bucur ca ai reusit sa ai acel job. Sincer si eu fac meseria asta cu toate cunostintele care trebuie sa nasca. De cum aflu ca sunt insarcinate imi bat gurita una intr-una poate reusesc ceva.
Ella, unde pleci?????Thailanda????? Uaaaooo ce fain!!!!!!!!!!!1

ang3lt0uch, nu trebuie sa faci nimic in mod special. trebuie doar sa ne scrii in continuare si sa ne dai datele tale si al e bebelusului tau. Bine ai venit pe plantatia capsunelelor, si LA multi ani pentru ieri atat pentru tine cat si pentru Adriana. Mi-e tare greu sa scriu Id-ul tau.poate ne dai un nume mai scurt pe care sa-l retinem.
Multi pupici!!!!!!!


Sunt mamica
poze
13.05.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madi spune:

quote:
Originally posted by Ninutza

Motannel, multumim ca ne-ai admirat. Mai asteptam pozici noi cu micuta Teodora .

Miruna Maria, 5 iunie 2007



Ninutza ce frumoasa e poza cu voi doua "la cafea"!!

Madi si Ana Teodora (27 aprilie 2007)

Asa creste Ana




"Daca ti se pare ca esti prea mic ca sa ai un impact, incearca sa mergi la culcare cu un tantar.”

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninutza spune:

MADI, adevarul e ca era si tati cu noi. Data viitoare o sa-l bagam si pe el in poza ;). pentru ANA.

Pozici de martie
Pozici de februarie
Pozici de ianuarie
Filmuletze

Miruna Maria, 5 iunie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vali5 spune:

Cu intarziere, la multi ani, mamicilor!

M-a sunat ieri sora mea si mi-a spus "la multi ani, mamico!". Asa de bine m-am simtit...

poohy, pup-o pe mititica Manu, sper sa nu mai faca febra asa mare

ang3lt0uch, bine ai venit printre noi!

Valentina, mamica lui Andrei - 24.04.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Motannel spune:

Am revenit, desi e tarziu ...

Tudorcatalin, Vali5, , multumim pentru urari!!!

Pepsi, felicitari!

Carstea, ce gest frumos din partea sotului tau!!!!

Ioana13, multumesc pentru corul cantaret!!!!

Ang3lt0uch, bine ai venit pr forumul nostru!!!


Asa creste Teodora-Iubita fotografii

Asa creste minunea noastra ticker

Motannel si Teodora Elena (07.05.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninutza spune:

Mimisor, pentru Ioana Raluca

Mica0307, pentru Maya Alexandra

Carrie, pentru Carina Sofia

Gabiu, pentru Albert Mihai

Numai_eu, pentru David Andrei

Pozici de martie
Pozici de februarie
Pozici de ianuarie
Filmuletze

Miruna Maria, 5 iunie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Paflo spune:

Servus, mamici si capsunici!
Mamici, primiti si de la noi un #733;La multi ani!#733;, ce-i drept cam tarziu, dar din suflet!
Pepsi, Cristinmaria un special ptr voi! e placut sa constati ca lumea nu te-a uitat de tine si ca-ti duce dorul...
Ninutza, Motanel, multumim de urari!
Pepsi, felicitari ptr liga! Te invidiez ptr energia ta!Eu una am senzatia ca timpul imi este contractat si ca nu apuc sa fac ce imi propun in mod sistematic.
Crec ca datorez o explicatia in legatura cu disparitia noastra de pe forum. Am constatat la un moment dat ca petreceam prea mult timp in fata computerului, in detrimentul timpului petrecut cu micuta mea si chiar nu mi-a placut ideea, asa ca am luat o pauza pur si simplu. Plus ca detest ideea de dependenta si cam asta se intampla. Nu stiu cat de des voi mai intra de acum incolo, mai ales ca m-am apucat de invatat si fac asta in timpul in care Soso doarme, asa ca nu-mi prea mai ramane timp si ptr altceva...
Sper ca toti capsuneii si toate caspunicile sunt sanatoase, va doresc la toti si toate o primavara calda si insorita!

Mergi la inceput