***Capsunele-n scutecele de mai-iunie 2007*** (55)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Graviduta spune:

quote:
Originally posted by angelabv
Graviduta, cum e cartea Mihaelei Bilic? Am inteles ca sunt principp destul de usor de urmat, asa e?


Da, e ok si de bun simt, dar sunt niste chestii acolo care mi se par controversate de genul ca poti manca branza cu paine. Eu stiam ca nu e o combinatie recomandata. Dar, in mare, e ok.

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

multumim pentru urari tuturor


gabi, mamica lui-Albert Mihai, 10.05.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

moko eu sper sa fie si la agentiile noastre si anul asta. Eu fost niste prieteni anul trecuta acolo (prin ali baba tours) si au fosr super multumiti.

Mica cu Maya Alexandra (10 mai 2007)


www.helpsonia.com/" target="_blank"> Sa o ajutam pe Sonia
Poze/Poze intalnire
www.youtube.com/watch?v=mXhigPz-PX8" target="_blank">Filmulet/www.youtube.com/watch?v=PAJHlaXKGGs" target="_blank">Maya rade in hohote
Hainutze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madi spune:

Buna mamici!


Irinuca_usa, pentru Erika

Addinel, pentru Maria

Lavini, pentru Radu Andrei

Abras, pentru Sara Kaly

Mihamora


Am vazut poze cu Georgia si Filip, Stefan, Nicole, Miruna, Maya.

Androix pupici pentru nazdravanii tai.

Doxinu tare frumoasa poza in care doarme Stefanut pe tine si haioasa cea cu "vedere din fata".

Angela imi place mult Nicole AICI. Si cata zapada!!!

Dupa atata zapada m-am delectat cu pozele cu copacii infloriti de la Ninutza. Scumpa foc Miruna cu caciulita ei de pitic!


Mica ce bine ca ai mai scris si ai pus poze cu Maya. E dulce foc cum se chinuie ea sa se urce singura in pat! Si imi place expresia victorioasa de la sfarsit

Vorbeati de bebe 2. Eu imi doresc tare mult un frate/o sora pentru Ana, insa noi avem o mareee problema cu spatiul. Stam cu totii intr-o camera, si chiar nu am avea, in conditiile astea, cum sa mai facem inca un bebe. Nu stiu daca ne permitem sa facem un credit pentru un apartament mai mare. In plus, eu am 32 de ani si nu stiu cat mai pot amana venirea unui alt bebe. Eu sunt tare trista din punctul asta de vedere, pentru ca nu as vrea sa o las singura pe Ana (nici verisori nu are si nu va avea).

Edit: am uitat sa ne laudam - mi s-a parut azi ca am vazut ca a spart si al patrulea dintisor din stanga sus (deci, in curand, vom fi Epuras in toata regula!)
Si mai voiam sa spun ca Ana a invatat sa vorbeasca la telefon Cand ne vede pe noi vorbind, isi duce si ea mana la ureche si spune "aa".

Si mi-am mai adus aminte ca mai voiam sa va intreb ceva: ati gasit pe undeva Spaghette Bolognese de la Hipp? Ca, dupa ce mi-a spus Elteka ca sunt bune, am cautat si eu, dar nu am vazut.


Madi si Ana Teodora (27 aprilie 2007)

Asa creste Ana




"Daca ti se pare ca esti prea mic ca sa ai un impact, incearca sa mergi la culcare cu un tantar.”

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madi spune:

Am pus si eu cateva poze noi AICI

Madi si Ana Teodora (27 aprilie 2007)

Asa creste Ana




"Daca ti se pare ca esti prea mic ca sa ai un impact, incearca sa mergi la culcare cu un tantar.”

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Graviduta spune:

quote:
Originally posted by Madi
Si mi-am mai adus aminte ca mai voiam sa va intreb ceva: ati gasit pe undeva Spaghette Bolognese de la Hipp? Ca, dupa ce mi-a spus Elteka ca sunt bune, am cautat si eu, dar nu am vazut.


Madi, uite aici http://www. babypoint.ro/?id_prodgroup=264. Eu nu i-am luat inca Marei. Vad ca astia livreaza gratuit pt Bucuresti, Sibiu si Timisoara.

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxinu spune:

Madi am vazut ca au la farmaciile Dona toate "meniurile".Am descoperit ca mauitam ca sa-i mai fac de mancare.
Multumimca te-ai uitat la pozele noastre.Era prima data cand dormea pe mine.Pana atunci nu o mai facuse!

Ioana mamy de Stefan Bogdan 13.06.2007

www.onetruemedia.com/my_shared?z=210f38dfc24c406f33fc4d&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete cu ingerasul nostru STEFAN
minunea noastra Stefan

TRICOURI BUMBAC FETITE SI BAIETEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addinel spune:

multumim ninutza, pepsi, tudorcatalin, kid, lauradi, doxinu si madi pentru felicitarile de ziua noastra.

la multi ani
erika si mami irinuca_usa
sara kaly si mami abras
mihamora


si un la multi ani special pentru raducu andrei de lavini

noi suntem bine, ne zbenguim toata ziua, mergem prin toata casa de-buselea, ne ridicam sprijinindu-ne de tot ce gasim si gangurim de dimineata pana seara. de o vreme spunem "ma-ma" si aseara a spus, pentru prima oara si "ta-ta". totusi nu cred ca stie care-cum suntem, mai zilele trecute era la tati in brate, se uita lung in ochii lui zambindu-i si i-a spus tare dragalas "mama" :). dar nu-i bai... o sa invatam noi si cum e cu mama si tata.

madi am vazut dulceata, iti vine s-o mananci si alta nu. am vazut si stefanutz de moko, frumos baiat!

pupici la mamici si capsunici

mama lu' maria

Ajutati-o pe Sonia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madi spune:

quote:
Originally posted by Graviduta

quote:
Originally posted by Madi
Si mi-am mai adus aminte ca mai voiam sa va intreb ceva: ati gasit pe undeva Spaghette Bolognese de la Hipp? Ca, dupa ce mi-a spus Elteka ca sunt bune, am cautat si eu, dar nu am vazut.


Madi, uite aici http://www. babypoint.ro/?id_prodgroup=264. Eu nu i-am luat inca Marei. Vad ca astia livreaza gratuit pt Bucuresti, Sibiu si Timisoara.

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)



Graviduta multumesc. Am vazut acolo pe site ca se dau dupa 18 luni..., deci mai astept.

Madi si Ana Teodora (27 aprilie 2007)

Asa creste Ana




"Daca ti se pare ca esti prea mic ca sa ai un impact, incearca sa mergi la culcare cu un tantar.”

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Graviduta spune:

quote:
Originally posted by Madi
Graviduta multumesc. Am vazut acolo pe site ca se dau dupa 18 luni..., deci mai astept.



Da, am vazut si eu acum, ca ai zis tu. Pai scrie ca au vegeta, cred ca si asta e unul dintre motive.

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)

Mergi la inceput