Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (99)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns greyeras spune:

Hei e cineva pe aici? Am ramas singurica.

Cristina, mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

multumesc din suflet fetelor dragutzelor si frumoaselor ptr urari,luy iti transmite Ebonee multi multi pupici ca ai scris asa frumoasa poveste
noi am fost la biserica,apoi prin oras putintel si acu pe acasa domne` ca toata ziua numai cararile`s de noi

multa sanatate puiutilor bolnaviori



_
pozici
Ebonee(02/10/2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Nu vreau sa-mi atribui merite pe nedrept - inceputul povestilor ce le scriu aici nu-i scris de mine, sunt povesti clasice. Plecand de la ideea acelor fraze originale, eu dezvolt povestea dupa caz.
Asa ca nu voi scrie carti pentru copii, as fi acuzata de plagiat


Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

Luy, esti o draguta!

Mandarinutza mamica de Antonia Maria 30.08.2007

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

quote:
Originally posted by greyeras
[ Voi ce ziceti pot sa-i dau Tedi?

Cristina, mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)


NU, NU, NU



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo
Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Mandarinutza, mi-am inceput bine dupa-amiaza, la fi cu bancurile ca si asa eram tracasata de una bucata baiat marait.

Luy, m-am tot gandit, nu cumva o fi fost prea calda papa? Sau nici macar, dar depinde cum voia ea. Uite Andrei papa mancare la temperatura camerei, nu vrea incalzita. Si el a mai refuzat daca era calduta, nu calda. Eu ii scot borcanelele si le las la temperatura camerei, dar daca mai uit si apoi necesita incalzire, de multe ori se stramba cand e cald. Lapticul il bea calai.

Revin, sa debarasez intai niste miresme.





Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Vai de mine ce baiat suparat am, cred ca fug domnisoarele de el, cine ar vrea asa un barbat nervosel. Noroc ca nu le mai cresc dinti si la tinerete ca ar fi tare dificili.

Papanash, bun vinul ala domne, am dormit si eu o ora pana a inceput scandalul de rigoare si m-amexecutat rapid ca sa nu o trezeasca pe Alex sau pe taica-sau.

Greyeras, eu cred ca Tedy are tot felul de chimicale prin el, nu prea e de dat. Nu am acum o sticla. Oricum e facut din concentrat, ceea ce presupune deja o prelucrare, plus adaosul ala de vitamine. Ia mai bine suc de morcov simplu de la Hipp.

Nana, acum termin de descarcat poze cu Andrei cum papa si ai sa vezi ca e ditamai murdaria. Si inca am incercat noi sa fim finutzi ca eram la restaurant si l-am tot sters, dar oricum mancarea e pe fata, pe maini, pe el, pe mine si peste tot. I-ai dat papa la borcanel? Parca tu ziceai de Nestle. Sa stii ca au un gust mai altfel decat alte borcanele, nici Alex nu le-a vrut si nici mancacila acesta nu le agreeaza, cand i-am luat a facut fitze. Poate gasesti Hipp si mai incerci.

Pai ce, Sim e suparata? Unde scria asa? Eu am vazut o parere, un schimb de replici, nu prea pricepeam de ce tot ziceti voi sa revina Sim ca nu stiam de vreo plecare. Sim, te rog lasa supararea si revino ca ne lipsesti .

Eu cred ca ar trebui incheiata discutia, imi pare rau ca se perpetueaza. Si imi pare rau ca ne purtam copilareste desi e un grup de suport si amicitie intre oameni maturi.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Nana, uite dovada murdariei: http://good-times.webshots.com/photo/2608573600100533949GgJKxj. Si cum spuneam il tot stergeam ,de regula are mancare si in nas.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:



am ajuns si noi acasa.am avut o zi minunata in familie.
vremea nu a fost de partea noastra.a batut vantul ingrozitor.
asa ca am stat in casa.

Cristi a fost ft bine dispus.
acum e super agitat.noi continuam sa ne luptam cu al doilea dintisor, care nu vrea sa apara.



AFIBEBE mamica fericita de Cristian Nicolae 22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

Roxana sa-ti traiasca mancaciosul.

AFIBEBE mamica fericita de Cristian Nicolae 22.08.2007

Mergi la inceput