Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (99)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claudia1178 spune:

Am revenit........
Cred ca avem probleme cu gingiile, avem o gramada de balute si se ineaca cu ele..........of...a inceput.......of....car-car, par-par...imi e asa mila de ea! Puiul mamei, ce pot sa ii fac eu.?!
Multumim pentru vorbele frumoase referitoare la ingerasul meu, toti sunt ingerasi.......si atat de inocenti si frumosi! Dar al tau e cel mai special!
Citind ce s-a intamplat cu Alex a Roxanei....ma gandeam la mine....sunt o panicoasa cand vine vorba de copilul meu!
Ah da........sta in fundulet doar pentru pozat si cand papa in scaunul de masa..in rest culcat....chiar daca ea vrea sus si daca se poate gata sa mearga...dar toate la timpul lor!



Claudia si Teodora Victoria
10.10. 2007
1800gr, preeclamsie dar sanatoasa--------acum 5,400gr.
http://community.webshots.com/user/claudia117829

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

quote:
Originally posted by prisi

daca tot suntem la capitolul poze sa va arat si eu dragoste mare

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)


vaiiiii cata dragoste si ce par carliontzat are



_
pozici
Ebonee(02/10/2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Piciulika, serviciu usor .
Betty, sa stapanesti sanatoasa „martisorul” de la sot.
Pupam papanasii umblareti...



mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia1178 spune:

Merg la nani.........sunt franta!
Noapte buna

Claudia si Teodora Victoria
10.10. 2007
1800gr, preeclamsie dar sanatoasa--------acum 5,400gr.
http://community.webshots.com/user/claudia117829

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by Roxana_G


Nana, acum termin de descarcat poze cu Andrei cum papa si ai sa vezi ca e ditamai murdaria. Si inca am incercat noi sa fim finutzi ca eram la restaurant si l-am tot sters, dar oricum mancarea e pe fata, pe maini, pe el, pe mine si peste tot. I-ai dat papa la borcanel? Parca tu ziceai de Nestle. Sa stii ca au un gust mai altfel decat alte borcanele, nici Alex nu le-a vrut si nici mancacila acesta nu le agreeaza, cand i-am luat a facut fitze. Poate gasesti Hipp si mai incerci.


Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze



Da da, am gasit Hipp si am schimbat cu Hipp. Am vazut ca cele de la Nestle nu sunt atat de maruntite.Eu incerc in continuare poate il dau pe brazda.
Andrei e tare haios la masa.Multi pupici mancaciosului.

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)

Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

sabina, multumesc frumos de compliment,da` tu esti si mai frumoasa si mai infloritoare,iar Sofia galagia e superba,la fel si bebe Gheo care e un finutz si un alintat

betty fain martisor,as vrea si eu asa unul

noapte buna claudia



_
pozici
Ebonee(02/10/2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by Piciulika

Nana, ce minunate vesti!!! Pupam Andreiutzul progresist – adica ce progreseaza – si-i facem galerie s-o tzina tot asa!



Piciulika, mami de Michael (8.10.2007) www.unserbaby.ch/geomo/content.html" target="_blank">
Situl lui Michael - parola o stim toate



Multumim frumos
El mititelul u ar papa nimic daca ar fi dupa el, caci acum mai nou nu mai trage nimic din bibiroi, dar ptr ca face echipa cu mami, il ajuta ea sa pape. Cu legumele nu renuntam. Maine ii voi da 3 lingurite de morcov+cartofior iar dimineata para+mar. I-am dat si azi para+mar dar o lingurita si putin ca incepuse sa planga si ne-am oprit. Mai incercam maine iar.
Pupici ursuletului dragalas pe care nu ratez sa il vizionez de fiecare data cand ne pune mami a lui poze noi.

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)

Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marunzika spune:

Rita

Piciulika frumos carliontatul si reusite poze. Avem si noi acelasi inel de rontait de la MAM chiar si aceeasi culoare :) dar nu-l prea vrea.


www.youngnutrition.net/member/tickers/96168/ticker2.png[/img][/url]" target="_blank">
Yannisa Milena
24.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marunzika spune:

Nana pupici lui Andreiutzu.

Dani frumoasa-i printesa ta!
Rox ce copii superbi!
prisi o dulceata!



www.youngnutrition.net/member/tickers/96168/ticker2.png[/img][/url]" target="_blank">
Yannisa Milena
24.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marunzika spune:

Cred ca deja stinsese careva lumina cand a iesit si eu nu m-am prins si orbecai singura, asa ca ......noapte buna si cine intra primu da cafeaua de dimineata ( pt mine va rog fara cofeina, cu zaharina si lapte degresat ca sunt -inca- la dieta)!

www.youngnutrition.net/member/tickers/96168/ticker2.png[/img][/url]" target="_blank">
Yannisa Milena
24.08.2007

Mergi la inceput