Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (99)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Am uitat sa va spun: de ieri Mario merge bine in 4 labe, dar cu spatele....si in plus azi a fost prima oara cand l-a pupat pe tasu...era asa de fericit incat mi-a spus de cateva ori..ai vazut cum m-a pupat Mario?
O sa va pun poze cat mai curand cu bebe in 4 labe

Eu nu prea am citit, trebuie sa recunosc, dar am muncit....se aproprie inchiderea de luna si iar am luat toate actele sa verific ce se intampla pe la birou.



Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Papanash, sa aiba pofta papanas Andreiutz, sa pape tot ce-i pregateste mami.
Roxana, vazut foto, parinti fericiti de copii minunati. Multumim Alexandrei pentru floricele ... Offf ce sperietura...trebuie sa stai cu ochii pe ei si cand sunt mici si cand sunt mari...
Claudia , ce scumpica dulceata aveti...sa va traiasca.
Dana, scumpica foc Miruna. Eu am facut reteta de lasagna de pe site-ul mamicile gatesc...a iesit super...a fost prima data cand am gatit lasagna , asa ca le multumesc mult...poate incerci ca sa nu mai asteptati...
Piciulika , multumim de foto...superbe. Activitati multe si diverse aveti. I-am aratat si eu Andreei ghioceii din curte caci au inflorit pe la inceputul saptamanii...
Betty, multumim de urari.
Isabeluta , serviciu usor si sa reusesti sa te "imparti"....


mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

HIHIHi, sunt asa carghiosi cand merg cu spatele:))
Si gheorghe se misca tot asa indarat, dar nu merge propriu zis: sta in 4 labe, face flotari si balansuri. si se deplaseaza incet inapoi o gramada



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Nu v-am spus ce am patit in ziua de 29 februarie....m-am enervat asa de rau incat nu am mai putut sa ma bucur de surpriza pe care mi-a facut-o sotul de 1 martie.
Vine seara tarziu acasa pentru ca fusese plecat din Bucuresti si dupa ce ca eram obosita imi spune cu o nonsalanta de nu imi vine sa cred: vezi ca ti-am vandut masina..iar eu si incep sa zbier cat ma tine gura. Nu imi imaginam cum cineva la firma ar fi putut sa vanda masina fara mine....eram un car de nervi... imi venea sa ii arunc copilul in brate si sa plec sa ma plimb....ma lasa sa fierb cam 5 minute si tot cu aceeasi nonsalanta imi spune: Dar ti-am luat alta....iar eu ...nu imi venea sa cred....e cadou de 1 martie

oricum nu m-am calmat imediat...dar pe urma mi-am dat seama ce sot nemaipomenit am si cat de impulsiva sunt eu. imi era asa rusine de ce cuvinte am aruncat...dar faptul era oricum consumat

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

quote:
Originally posted by Roxana_G

Piciulika, stai ca m-am prins. Nu aveam ce cauta pe luna a6a. Sunt doar obosita.




Eh... vad ca nu esti ingaduitoare numai cu ceilalti...

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Rita,
Tomasa,M-as bucura foaret tare daca ai mai veni pe aici!
Luy, e doar inceputul diversificarii. Sara era la fel de dzamagita si suspicioasa atunci. Intre timp, a prins gustul si mananca cu placere.Hai, curaj mami! Si eu zic sa incerci cu fructe!
Sim, eu sper ca ai sa revii!
Roxana, Lavinia, asta e si marele meu stress cu colectivitatea, dar o sa trecem noi si peste asta. Roxana, tu deja esti calita.
Nana, ma bucur ca esti mai prezenta si optimista. Mie tare mi=ai lipsit
Roxana, ce dulci sunt copiii tai!

Imi cer scuze ca nu am felicitat sarbatoritii! La Multi ani sa ne traiti!

Danuta, am admirat-o pe Miruna!
Picio draga, brusc si Sara mea e toata un zambet si o veselie. Papa din nou bine si mi-a zis chiar AMA. Ce mai, e fericita din nou! Uffff!!!!Nu mai fac, nu mai fac!Ma bucur ca ginerica e fericit din nou!Vai, vai, vai si ce frumos a fost Michael la botez! Ingerasul lui mami, ingeras!
Betty, felicitari pt mersul in 4 labe al lui Mario!Yuhu!


Gabriela, mami de Sara (29.08.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piccaflor spune:

Am mai reusit sa mai citesc cite ceva din urma...
Tomasa cu intirziere iti uram si noi La multi ani!...sa ai parte numai de bucurii alaturi de cei dragi!
Alina multa sanatate printesei Olivia si un pupic maaare din partea lui Matteo...
Rox ce spaima ai tras cu Alex !
Betty pupam voinicul Mario!...si pupam si pe Gheorghe care vine tare din urma ...si sa ma laud si eu cu Matteo...inainteaza si el,sta si citeva secunde in fundulet si a face niste rasuciri de moare lumea


Noapte buna tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Roxana... luasi ceva alb la fecior.. sau astepti sa iasa si dintele 2 ca sa faci un pic de economie?

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Yaia.. pe unde umblati dvs? Sa te fi dus la cabanuta cu copilul bolnav?

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

hehe, picca, da Matteo unde e? ai pus poze si n-am fost eu pe faza? vreau sa-l mai vad pe strengar!



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput