Comori de nov-dec 04 (172)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Octavia ce draguti sunt impreuna in parc sau cand mananca.

Pozele noastre si www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

BITS, recunosc ca mi-au dat lacrimile cand ti-am vazut bijuteriile in parc, ce zambareti, fericiti sunt!!!!! frumuseii lu'mama, pupam pe frunte copilasii dragi si scumpi!!!

Oana si Paul Constantin (28.11.2004)

www.itmadesimple.ro

PUIUTUL MEU, PAUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochi_verzi spune:

Bits, sunt grozavi copiii vostri!!! Asa dulci sunt impreuna!

Va doresc tuturor o saptamana frumoasa!

Diana 22.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fulguletz spune:

ceciloco, chiar imi era dor de tine, mey...O sa vezi ca o sa fie Alexia din ce in ce mai bine cu gradi. Stiu ca ti se rupe inima cand ii auzi cum plang , dar asta e...La David a durat mult timp pana a ramas el de buna voie si nesilit de nimen la gradi, cred ca luni bune...Da noroc ca nu plangea decat cateva minute dupa care se integra perfect in colectiv...
vin sa ma dau cu sania la voi, ca aici nu a nins in iarna asta, zapada am vaut doar la munte...

eveline, poate ca eu m-as baga la o terapie , daca as fi in locul tau. As cauta un super logoped pt Bia. Cu cat mai repede cu atat mai bine, nu? cum zicea si try, o terapie oricum nu ii strica...

bitsone,, mi-a placut tare poza aia cand se tin de mana si meg pe strada...tare sunt scumpi acolo...Ken pare protector cu Amon, e doar in poze sau ii mai trega e uneori si cate o scatoalca

        mamica de David haiducu(1 dec. 04)

"Ia-ma Doamne si ma pune unde-i palinca de prune..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Pupam diamantele!

Cecilico,esti cam obosita sau mi se pare?Sper ca da! Parca iti lipseste verva pe care o aveai acu vreo luna in urma. Nu mai fi necajita,o sa se acomodeze repede puiuta scumpa la gradi. Eu vorbesc acum...dar sa vad cum voi vorbi la toamna...

Amira, Robert si mami Miha

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

De aici incolo sunt cateva poze,sa vedeti cum a decurs revederea Amirei cu nanuta Aime.

Amira, Robert si mami Miha

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fulguletz spune:

quote:
Originally posted by ochi_verzi
Deja in 3 ani, a facut de 4 ori si dupa trat cu biseptol i trecea dar vreau sa stau linistita pt ca ni s-a intamplat de cateva ori dupa ce am spalat-o la ..., sa-i vina pipi si sa zica ca o ustura si nu mi se pare normal.


cu exceptia sapunului lichid bübchen pt copii, toate sapunurile cu care m-am spalat m-au usturat ..., asa ca nu stiu ce sa zic...poate nu are nimic decat o mai mare sensibilitate...


        mamica de David haiducu(1 dec. 04)
"Ia-ma Doamne si ma pune unde-i palinca de prune..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bits spune:

hey neasta si de la noi!ma bucur ca v-au placut diamantele mele si multumim de aprecieri!

Fulgule de smotocit nu-l smotoceste dar ii ia toate jucariile,tot ce are el in manuta si pare ca-i place.a ajuns sa-i bea pana si apa din sticlutza lui Amon.nu va mai spun cu jucariile Thomas cum sta treaba.sambata le-am luat o autostrada,i-am precizat"pentru amandoi!" i-am lasat sa-si aleaga cate 2 masinute si am venit acasa.ce credeti?masinutele lui Ken ii placeau lui Amon si invers.Ken nu-l lasa pe Amon sa le puna pe autostrada si ala micu prin spatele lui ,urland si incercand sa ajunga la jucarie...offff ma dispera egoismul asta care zace in Ken dar sper sa-l educ cat de cat.

hai o saptamana buna si o zi frumoasa sa aveti!la noi ploua si e tare tare urat asa ca in pat am sa lenevesc astazi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

am vazut diamante o amiruta draguta
si m-am invrednicit si eu si
am pus si noi poze noi aici

Alexa, Ana Delia(13.03.07) si Silviu Ionut( 27.11.04).......poze,poze2006, Poze printesica ,
www.totsites.com/tot/anadelia" target="_blank"> Site printesica , varsta Delia , varsta Silviu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

bits, si la silviu se mai vede cateodata egoismul, si el are momente cand i-ar lua si mana nu doar ce are in ea sorasii, din fericire rare, mi sa intamplat sa o impinga sa o goneasca, dar are momente si momente, are momente cand iar da orice si momente in care vrea el atentia si dragostea doar pentru el, oricum incerc sa ma impart intre ei sa nu il cert doar pe el , sa nu ii dau doar ei dreptate, si se cunoaste, e un lucru pe care el il apreciaza, are momentele lui doar cu mine chiar daca foarte putine dar sunt, am marit biroul ca sa aiba locul lui sa poate desena fara sa il deranjeze sora, si e fericit ca e cu ea dar vede ca si el are locul lui bine fixat si ea nu a intervenit intre noi

mie nu imi vine sa cred au mai ramas 3 zileeee, 3 zile pana piticuta mica face 1 an 1 an oare cand a trecut timpul?

oricum , vroiam 2 baieti da? ehee pai 2 am, sa stea ea cuminte, nuu ,ea sa se catere, sa alerge, sa tipe, sa arunce, in afara de fitzele de domnisoara afurisita, cu tranteli pe jos , tavaleli etc, in rest e baiatul mamei, se catara pe masuta lor, se catara pe leagane pe balansoare, peste tot, sus sa fie



Alexa, Ana Delia(13.03.07) si Silviu Ionut( 27.11.04).......poze,poze2006, Poze printesica ,
www.totsites.com/tot/anadelia" target="_blank"> Site printesica , varsta Delia , varsta Silviu

Mergi la inceput