Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (96)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

buna dimineata, am venit si eu la cafea

eu m-am umplut de spume de dimineata , a plecat sotul pe la 7 si am constatat ca nu merge liftul, azi sunt consemnata la domiciliu si e un soare afara ....of si nu stau decat la etajul 9

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Adi, e ata de scumpa Lisa!Foarte frumoasa si cocheta!Arata foarte bine, foarte vesela si fara griji!

Gabi, Eliza e atat de delicata si mumoasa rau!!! Unde putem vedea mai multe poze cu ea?In parc nu prea am reusit s-o vad bine, ca dormea asa de bine...

Alina,

Alex Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

quote:
Originally posted by prisi
eu m-am umplut de spume de dimineata , a plecat sotul pe la 7 si am constatat ca nu merge liftul, azi sunt consemnata la domiciliu si e un soare afara ....of si nu stau decat la etajul 9




Marta, ai un prilej bun de a da niste kile jos!
Poate totusi se repara intre timp.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

quote:
Originally posted by alinkav

quote:
Originally posted by prisi
eu m-am umplut de spume de dimineata , a plecat sotul pe la 7 si am constatat ca nu merge liftul, azi sunt consemnata la domiciliu si e un soare afara ....of si nu stau decat la etajul 9




Marta, ai un prilej bun de a da niste kile jos!
Poate totusi se repara intre timp.





asa e dar nu stiu daca ma descurc si cu caruciorul si cu Miru, ca singura in casa nu o las

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

azi am o fata vorbareata tare

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Neata!
draga mea Adi, daca tu numesti doar decent un somn de 8 ore si 20 de minute, vin la Aussie sa te bat
pai gheorghe a dormit asa de vreo 4, 5 ori in viata lui de aproape 6 luni
si sa stii ca am observat ca daca suge des ziua, doarme mai bine noaptea, si daca incerc sa-i distantez la 3 ore toate mesele noaptea ma cam termina.

HIhih, Sabinuta, 22, asa e, scuze


Vaaai, Marta, m-ai terminat. Sofia e in extaz! Ghoerghe nu vorbeste asa....Miruna ta e cea mai desteapta!! (asa a zis Sofia, a stii!!! si m-a intrebat daca si ea era asa desteapta, si sa stiti ca era



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

quote:
Originally posted by Sabina

Neata!
draga mea Adi, daca tu numesti doar decent un somn de 8 ore si 20 de minute, vin la Aussie sa te bat
pai gheorghe a dormit asa de vreo 4, 5 ori in viata lui de aproape 6 luni
si sa stii ca am observat ca daca suge des ziua, doarme mai bine noaptea, si daca incerc sa-i distantez la 3 ore toate mesele noaptea ma cam termina.

HIhih, Sabinuta, 22, asa e, scuze


Vaaai, Marta, m-ai terminat. Sofia e in extaz! Ghoerghe nu vorbeste asa....Miruna ta e cea mai desteapta!! (asa a zis Sofia, a stii!!! si m-a intrebat daca si ea era asa desteapta, si sa stiti ca era



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo
Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.




Sabina multumim , iar Sofia e mortala, un de la noi, asa rau i-mi pare ca am ratat intalnirea si nu am cunoscut-o personal

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

pai o sa o vezi la urmatoarea intalneala



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

BIANCA-ELENA de mami veroboroda
SARA-IOANA de mami gabriela
ANA-MARTINA de mami have
TEODORA-IOANA de mami jojo_miha
ANDREI de mami daliaailad
MIRCEA-GABRIEL de mami andries



_
pozici
Ebonee(02/10/2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicamaries spune:

Salut fetele...va invidiez ca reusitit sa fiti active aici...eu abia reusesc sa-mi fac treaba prin casa de nazdravanu asta al meu...

Dati-mi un buzz pe mes...vreau sa va zic ceva...





Rodica de Darius Filip 19 sept 2007

Mergi la inceput