Miresele anului 2006 (92)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Kreliutz eu cu rusine trebuie sa recunosc ca pana acuma n-am calcat pe la teatru cu toate ca stau la 10 min distanta de mers cu masina fata de el. Tot i-am spus la Alin ca trebuie sa mergem si noi, dar am ramas pana acuma numai la spus.
Aly sper ca ti-a iesit bine chestia cu calculatorul, sa nu te vedem maine ca faci asa

32+ cu Diana

AMR 8 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Kitzy lasa naibii aparatorile mai ales la inceput cand bb e mic si nici nu se misca. de astea e nevoie cand incepe sa misune prin patut, ca sa nu se loveasca. asa ca nu te mai stresa si vei gasi si dupa ce vine Diana pe lume.
Krelia teatru? eu nu am fost deloc in Tm. rusine sa-mi fie...si la opera la fel...tot zicem ca mergem si nimic.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Aly, Kitzy nu am nimic cu portocaliul...doar ca de la o pata de culoare...s-a ajuns la altceva.

sunt chiaunua de somn...numai la 12 a adormit piticul...si noi odata cu el.
acum m-am trezit sa-i fac laptele...pe maine, pupici.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Astazi, va intampin cu






...
intr-un cuvant, cu de toate ce va poftesc inimioarele voastre...
Implinim 3 anisori de cand am intrat si noi in randul lumii si-am zis "Da"-ul ala la Starea Civila...
Sa aveti pofta pentru tot ce v-am lasat!
Eu ma duc acum langa sotiorul din dotare, sa tragem o prima sarbatorire...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza!
Boticule sa va dea DD multi ani fericiti impreuna!

E o vreme super urata la Cluj, ploua mocaneste... pana duminica o sa avem parte de aceeasi prognoza... cica... N-am chef de nimic.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Azi, va intampin si eu cu






...

Prietena mea a nascut ieri seara pe la ora 8 ...2 bubuline frumoase foc! Sunt bine toate 3!
Azi, daca reusesc, vreau sa ma duc pana la ele!

botic, la mai mare, sa traiti sa fiti sanatosi si fericiti!


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata!
Boticule la cat mai multi ani fericiti sa aveti si sa va intelegeti bine pana la sfarsitul vietii!
Kreliutz sa-ti traiasca prietena cu bubuline cu tot!!!! Si ce-i mai important sa fie sanatoase.

32+ cu Diana

AMR 8 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

'Neata!
Multumesc, multumesc!
Se pare ca azi e sarbatoare mare pe aici... ...
Kreliutz, eu vazusem mai devreme pe Mess, poza cu bebelusii si chiar ma intrebam daca e de pe net, in asteptarea momentului sau daca intr-adevar sunt ai prietenei tale...
Pai nu ziceai ca pe 11 te duci sa nasti? Ce te-ai grabit asa?
Oricum, sa-i traiasca si sa-i fie sanatosi, iar ei refacere rapida si putere sa faca fata la 2 strumfi... nu e chiar usor...

Azi e Baba mea, nici soare, nici ploaie, e o chestie de mijloc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Botic felicitari si la cati mai multi ani fericiti impreuna!!!
Krelia ma bucur pt. fete!!! bine ca sunt sanatoase!! sa vi cu poze de la spital.
Kitzy, Aly .

si aici ploua si e groaznic de frig si urat......

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Krelia sa-i traiasca! Sper sa poti intra fara complicatii la spital sa le vezi.



Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput