Miresele anului 2006 (92)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Butterfly1 spune:

Thanks Kitzi ! Ma scapat tura asta. Tre sa ma duc sa-mi fac analizele necesare , cred ca pe martzi , ca sa rezolv si ranitza. Dup'aia...doamne-ajuta la procreere !!!!

Butterfly1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Mai, Kitzy draga mea, zau ca nici mie nu-mi place starea in care ma aflu zilele astea. Si zau ca as iesi, da' nu stiu cum.
Dar daca as sti sigur ca vii tu sa ma scoti, mai raman asa pana ajungi, ce zici?

Iar cu masina, da, e o veste buna, intr-adevar. Daca nu s-ar fi rezolvat, ar fi insemnat sa o tinem in garaj mult si bine... Adica toate planurile se dadeau peste cap. Eu deja imi luasem gandul de la concediu cu masina. Si asta dupa ce tocmai calculasem in disperare kilometraje, costuri etc... si ajunsesem la concluzia ca e mai ieftin cu masina cu aproape 1.5-2 milioane, decat daca ar fi sa mergem cu trenul... Si mi-era o ciuda... Da' in privinta asta sunt linistita acum.

www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Poze recente
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Butterfly1 spune:

Ralnied , gandeshte-te la altceva . La ceva dixtractiv !

Butterfly1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

quote:
Originally posted by ralnied1

Mai, Kitzy draga mea, zau ca nici mie nu-mi place starea in care ma aflu zilele astea. Si zau ca as iesi, da' nu stiu cum.
Dar daca as sti sigur ca vii tu sa ma scoti, mai raman asa pana ajungi, ce zici?

Iar cu masina, da, e o veste buna, intr-adevar. Daca nu s-ar fi rezolvat, ar fi insemnat sa o tinem in garaj mult si bine... Adica toate planurile se dadeau peste cap. Eu deja imi luasem gandul de la concediu cu masina. Si asta dupa ce tocmai calculasem in disperare kilometraje, costuri etc... si ajunsesem la concluzia ca e mai ieftin cu masina cu aproape 1.5-2 milioane, decat daca ar fi sa mergem cu trenul... Si mi-era o ciuda... Da' in privinta asta sunt linistita acum.

www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Poze recente
Foto Ralu



Daca ai sta mai aproape de mine, intr-o secunda as fi acolo echipata sa te trag afara, dar asa....musai sa iesi tu singura
Bucura-te macar ca nu ti-ai ratat concediul cu masina.

34+ cu Diana

AMR 7 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Butterfly1 spune:

Btavo ! Kitzy , ai dreptate ! Ce faci fetita , ai picat in putina cu melancolie ????

Butterfly1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Fluturas, nu prea am nimic distractiv in preajma, nici macar o idee de genul asta...
Si spatele ma termina in continuare...

Kitzy, las' ca poate ajung eu la tine in iunie, daca nu sunteti plecati atunci...

www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Poze recente
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Ralule is acasa in iunie, unde sa plecam? O sa plecam undeva, dar in august. Pai daca tot vii, poate facem o intalneala si cu Alina.

34+ cu Diana

AMR 7 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Butterfly1 spune:

Ralu' , nu te da batuta !!! Stai sa dau alarma la fete ca vad ca nu mai e nimeni prin zona !

Feteleeee !!!!!!!

Butterfly1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Fluturas vad ca esti cu moralul foarte ridicat acuma ca ai ajuns de la dr
Hai s-o tragem pe fata asta afara din butoi, sa nu se inece acolo

34+ cu Diana

AMR 7 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Butterfly1 spune:

Ai dreptate da tre sa ne mutam ca a deschis Kreliutz capitol nou !!!

Butterfly1

Mergi la inceput