Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (21)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

quote:
Originally posted by oana8188

vai ce mi-e ciuda pe voi vreau si eu la inot de fapt vrem si noi, amandoua In Iasi nu exista asa ceva... pt bebici adica...

Oana de Ana Alexandra



...hi hi hi

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

eu merg sa fac ceva de papa dar sunt pe faza si aici.....

-------------------------------------------------------------------------
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

mami si bubulina IASMINA ALYSSA 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

eu sunt pe aici... in seara asta am avut acelasi concert... nu a vrut nici cum sa doarma la mine in brate... nu a tacut pana nu l-am pus in patut... acolo a baut si bibe de noapte buna

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lixa spune:

Si eu pe aici... caut info despre Viena, mergem in aprilie 4 zile. Abia astept! Am ceva emotii despre cum o sa ne descurcam cu bebe, dar sper sa fie ok

Alexandra si Catalin (04.12.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

lixa, la viena..super!!! si noi ne gandim sa mergem la vara in sicilia pe insula cu bebe, dar ne e cam frica pt ca acolo este asa de caldd.....de abia am rezistat vara trecuta (fiind si gravida) si mai e si mica diferenta de fus orar, zborul cu avionul cu escala....ne mai gandim!!

vad ca bubulina mea de mai bine de o luna are deja un program fix de culcare seara: la 20.30 cel tarziu 21 baita si apoi papica si nani!! indiferent ca a papat la 18- 19 de ex stie ca dupa baita vine papa!!!

-------------------------------------------------------------------------
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

mami si bubulina IASMINA ALYSSA 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

incep sa ma gandesc la ideea ca daca plecam undeva ... nu va vrea sa doarma decat in patut.. ... noroc ca e pliabil... dar totusi

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

quote:
Originally posted by lixa

Si eu pe aici... caut info despre Viena, mergem in aprilie 4 zile. Abia astept! Am ceva emotii despre cum o sa ne descurcam cu bebe, dar sper sa fie ok

Alexandra si Catalin (04.12.2007)
Poze




eu zic ca o sa fie super bine... noi am iesit deja de cateva ori din oras cu bebe... eee, nu drum lung pana la viena... dar a fost ok.. dute linistita si invata-l cu masina

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

eu ma retrag sa pap, apoi dusulica, un film si nani!!!!
ne auzim maine!!
inca nu m-am hotarat la carucior si maien dimi merg.....o sa vad acolo ce ii face cu ochiu' la iasmi..

noapte buna!!!

-------------------------------------------------------------------------
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

mami si bubulina IASMINA ALYSSA 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia1178 spune:

Buna seara.......
Am fost alaturi de voi de can am rams insarcinata.......dar Dumneazeu a vrut ca Teodora sa vina pe lume mai repede....asa ca ne-am mutat si noi la mamici de septembrie-octombrie.Rugamintea mea este sa ma scoateti de pe lista voastra.Va multumesc!

Claudia si Teodora Victoria
10.10. 2007
1800gr, preeclamsie dar sanatoasa--------acum 5,400gr.
http://community.webshots.com/user/claudia117829

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

ies si eu ... merg sa imi fac de cap cu sotul in oras

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput