Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (21)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Vasari spune:

Eu am luat capitolul de la inceput ca pana acum am citit pe diagonala...
Aralia, stau in Drumul Taberei. Sper sa ne intalnim. Mai nou iesirile noastre in parc au devenit foarte imprevizibile, pe Maria o apuca plansul si nu vrea decat in brate. Asa ca o iau intr-o mana si cu cealalta imping carutul. Mi-e mila si de ea si de mine. :)) Problema e ca nu stiu ce se-ntampla...
Lixa, pozele voastre sunt superbe. Cele din curte mai ales mi-au placut in mod deosebit - unde sta Catalin la soare.
Pussi, si eu am tot creatorul de melodii de la tiny love! Tu ce faci? Lovesti florile sa cante? Maria le mai nimereste. :))
Creem, cum ai trecut peste zilele in care nu voia Sofia sa pape?

Maria gangureste cantat, parca face incantatii. Asa a fost mereu. Chiar ma gandeam cum as putea sa descriu. Mai nou vorbeste mult cu prietena ei, vacuta. O pun seara pe o parte cu fata la ea si o mangaie si ii povesteste, iar in final adoarme cu nasul la codita ei.

AndreB, si a mea e indragostita de degetel! Cateodata cand e masa spre final isi mai baga vreo doua degetele in gurita sa asezoneze lapticul. :) Mai nou baga orice in gurita, degetele, jucarii, hainute, manecile de la body daca reuseste.
Miha, felicitari domnisoarei pentru cercei!

S-a trezit, a dormit 20 min. Revin mai incolo putin.

Alina si Maria - 3 NOV 2007
_
Sa traiesti pe Pamant poate fi scump, dar include o calatorie gratuita in jurul Soarelui in fiecare an.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adra_bell spune:

BB si eu vreau sa cumpar alt carucior. Cu asta pe care il am am dat-o in bara rau de tot. Are 10 kile si este si masiv. Nimic de zis e solid si se "aseaza bine la drum",pot sa intorc manerul in asa fel incat sa nu mearga fata cu ochii in soare dar imi este imposibil sa cobor cu el si cu fata. In concluzie depindem de tati sa ne scoata afara si sa ne urce inapoi. Cred ca o sa cumpar cel mai usor carucior posibil, ca m-am saturat de monstrul asta.
Am stat si noi azi afara mai mult, fata a si dormit a si rotit la ochi imprejur, si cand am ajuns acasa iar a dormit in 2 reprize. In fata blocului am avut si o surpriza neplacuta, a venit o vecina si pana sa intervin eu a pupat-o pe manuta. Asa ma enerveaza pupatul asta pe manute, la fel face si soacra-mea. Pai tocmai pe manute, frate, ca p-alea le baga in gura? Imi venea sa-i scot ochii.
A mea e o maaare kkcioasa. In ultimul timp presteaza de 6-7 ori pe zi.
Acum, ca mi-am adus aminte: Dany 26 pe unde esti? Ce mai face bb Andrei cu cacutza?
Ultima achizitie este tipatul. Tipa de se aude la parter, minute in sir. Oare nu o sa o doara gatul?


Inimioara mea
adra_bell si Eva-Elena (14 nov 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

andra exact asa!!! si eu m-am saturat de caruciorul asta masiv si am zis ca il vreau pe cel mai usor posibil, mai ales ca vine vara, caldura!! si eu am fost super multumita de asta!! e ideal pt nou nascuti si mai ales pt iarna!!

-------------------------------------------------------------------------
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

mami si bubulina IASMINA ALYSSA 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

pozici cu bubulici: http://www.flickr.com/photos/12658420@N07/?saved=1

-------------------------------------------------------------------------
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

mami si bubulina IASMINA ALYSSA 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Am revenit... frumoase pozici BB... bubulina fotogenica ca intotdeauna..

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adra_bell spune:

Mai, dar vad ca Yasmina si-a gasit un prieten! Indraznet baietel, ia uite cum se intinde la ea... Sunt niste scumpi, frumosi si dragalasi.

Inimioara mea
adra_bell si Eva-Elena (14 nov 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

ank sa o vezi ca mandra tine jucariile in mana...sau ce apuca...

da andra, sa vezi ce se examineaza unul pe altul....

-------------------------------------------------------------------------
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

mami si bubulina IASMINA ALYSSA 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

mai avem copii mari... eram zilele trecute la cumparaturi cu el in carucior... si le certa pe fetele care puneau marfa pe raft.. a facut un circ acolo de s-au strans fetele ca la urs ... cred ca nu ii placea cum aseaza pe raft

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

... aloooo??????

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

daaaa euuuuuuuuuu

-------------------------------------------------------------------------
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

mami si bubulina IASMINA ALYSSA 31.10.2007

Mergi la inceput