Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (21)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Aralia spune:

BB yasmi, eu as opta pentru cel de la Hauck, eu am carucior de la Hauck si sunt foarte multumita de el, in schimb am primit acum la botez un premergator de la Bertoni si este de proasta calitate, material prost etc. Nu stiu daca si caruciorul e la fel, dar...

Alexia Diana
5 Nov. 2007
poze
www.youtube.com/watch?v=fHuyBOXikpM" target="_blank">Alexia in centrul de activitate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

aralia asa zice si sotzu', caruciorul care il ama cuma e de la hauck si e ff solid, rezistent. asta care vreau sa il iau insa mi se pare asa minimalist.... deci pana acuma 2la 1 pt hauck !!!

-------------------------------------------------------------------------
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

mami si bubulina IASMINA ALYSSA 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

BB, eu am acum Hauck Miami si, desi este cam mare, este un carucior super rezistent (stiu ca si tu ai tot de la Hauck). Chiar azi imi spunea o mamica ca i se pare super stabil carutul meu. Deci eu as opta tot pt cel de la Hauck.

Roxxy si Matei sufletelul meu drag (29.11.2007)

SUNT CEA MAI FERICITA MAMICA DIN LUMEA ASTA!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

jasmin, imi pare rau eu nu stiu sa iti raspund.

-------------------------------------------------------------------------
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

mami si bubulina IASMINA ALYSSA 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

BB mie imi place cel de la bertoni... mi se pare mai usor.... eu am patut si marsupiu bertoni si imi plac foarte mult

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

merg sa ii fac baie la Junior si tot ritualul de seara si revin... sper sa nu fiu iar singura

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

ank si eu am patutul bertoni. nu o sa fii singura....dupa 21 revin si eu!! cu pozeeeee....

-------------------------------------------------------------------------
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

mami si bubulina IASMINA ALYSSA 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aralia spune:

Noi am facut baita si masaj si am venit sa citim topicul in timpul mesei si nu avem ce citi! Ia mai scrieti ceva!

Alexia Diana
5 Nov. 2007
poze
www.youtube.com/watch?v=fHuyBOXikpM" target="_blank">Alexia in centrul de activitate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aralia spune:

Nimic, nimic? Nimeni? Iuuuuhuuuu!

Alexia Diana
5 Nov. 2007
poze
www.youtube.com/watch?v=fHuyBOXikpM" target="_blank">Alexia in centrul de activitate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

aralia, eu sunt aici!! am terminat cu baita si ca de obicei dupa baita iasmi pica rupta!!!

-------------------------------------------------------------------------
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

mami si bubulina IASMINA ALYSSA 31.10.2007

Mergi la inceput