LMA spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (283)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LunaNoua spune:

Hahaha. Iti dau jumate din profitul meu de pe urma acestul forum. Mai abereaza, ca imi place ... ti-am zis ca nici nu trebuie sa ma chinui, nu ?

Beehehehheeee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Denisa Stoenescu (26.02.2008 21:03:45): ce aicunoi
Denisa Stoenescu (26.02.2008 21:03:52): nu treb sa citesti si sa comentezi
Denisa Stoenescu (26.02.2008 21:04:07): ca de aia am plecat
Denisa Stoenescu (26.02.2008 21:04:18): asa ca staiterog in banca sigrupul tau
alexiou monika (26.02.2008 21:43:03): nu e treaba ta...stai si cresteti copiii si lasa.ma pe mine sa fac ce doresc...nimeni nu spune ce sa fac...punct!!!!
Denisa Stoenescu (26.02.2008 21:48:44): hai nu te ratzoii sinu mai da directive
Denisa Stoenescu (26.02.2008 21:48:54): ca nu esti cea maitare din parcare
alexiou monika (26.02.2008 21:49:01): limbaj de mahala
Denisa Stoenescu (26.02.2008 21:49:07): de fapt nu merita sa iti mai raspund
alexiou monika (26.02.2008 21:49:07): bine ca te.ai carat de la noi
alexiou monika (26.02.2008 21:49:08): gata
alexiou monika (26.02.2008 21:49:12): te pun pe ignore
Denisa Stoenescu (26.02.2008 21:49:12): ca nu am cu cine
Denisa Stoenescu (26.02.2008 21:50:04): cred ca tu ai un asemenea limbaj
Denisa Stoenescu (26.02.2008 21:50:25): revizuieste-tzi modul de adresare sau mai invata roamaneste
alexiou monika (26.02.2008 21:50:56): hai mai du.te in kkt de taranca ...punct...nu ma mai deranja never




sorry ca asistati la asa ceva dar numai mincinoasa nu sant

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LunaNoua spune:

Maraki, eu nu am nici o problema. Tu cate ai ? Vorbesc liber, nu doar tu ai dreptul asta, Nu ? Sau acu nu iti prea mai place...nu mai tine fenta cu victima, asa-i ? Ofof..

ah .. pardon .. Beeeeeeee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Maraki- de ce stergi mai fragmente din conferintze,macar dc tot le pui doamnele de aici sa itzi citeasca limbajul, lasa cum e ok, nu sterge sau inflorii ca nu are sens.Si stiu ca stii sa faci asta, ca mai ai tu niste conferinte cu limbaj tot asa de "frumos si colorat".
Ca dc incepi cu din astea, am si eu vreo 3conferintze.Cine vrea le dau pe PM.
Ma rog,nu mai imi bat capul,ca nu am cu cine si e pierdere de vreme,merg la copiii mei.
Inca odata,mii de scuze,nu mai raspund ca nu are sens si nu merita sa cititzi din astea.


Denisa 'de Emma Andreea (17 Ian.2006)si Mark Alex(5 Iulie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Doamne dar a tunat si v.a adunat! Denisa rusine sa.ti fie! Deea eu niciodata nu voi fi si nici nu am fost victima!






Am incheiat orice discutie, s-a ajuns deja la minciuni si mi se face sila de asemenea elemente....



merg sa vad un film

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Si pt ca nu vreau sa raman cu restante, maine fac poza arhivei fara sa dau copy, asta chiar nu se poate " aranja " O sa vedeti discutia originala ca eu nu mint. Pot face si filmulet cum deschid arhiva si va iesi totul la iveala.

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LunaNoua spune:

Hahahaha, ia uite cine e neprihanita Poi tocmai mai inainte au fost etalate toate dovezile.. si tu tot nevinovata esti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LunaNoua spune:

Maraki, nu avem noi norocul asta, sa ti se faca sila de tot. Iei un pic de sirop din ala .. si iti trece. Maine vii cu forte noi, parca vad.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Bonsoir tuturor, asa cumam promis revin, mai pe indelete si cu burta plina, am facut o mancare chinezeasca bestiala....pui cu bambus si pui cu ciuperci...dau retetele daca vreti asta ac sa mai destind admosfera. Scuze dar sunt asa de happy ca merg dupa Alain ca nimic nu imi poate strica dispozitia.
Nu mai retin cine imi ura noroc cu examenul, as avea nevoie de doua tone la ce concurenta fost de peste 2500 pentru 75 de posturi dar e ok, ma bucur ca am participat si cel mai tare ma bucur ca merg dupa bebe, am prima data emotii pentru zbor pentru ca imi doresc tare mult sa ajung ok la Alain.
Maraki merçi de urarea de drum bun, merg singura dupa Alain, ma duce Jean la aeroport si ne va astepta in Dortumnd ca acolo am gasit zbor direct cel mai aproape de noi....Sincer nu stiu daca ai nevoie de parerea mea in ceea ce te priveste.... si chiar nu vreau sa ma bag in discutii care nu imi apartin. Eu una militez pentru un limbaj cat se poate de civilizat si de normal pentru ca personal cred ca poti as vb orice si vb frumos. Ai si tu un limbaj cam decupat probabil ca stii asta deja.Imi pare rau daca ai fost jignita si comentata sincer chiar nu inteleg fazele astea cu barfitul, eu una sunt de parere ca e piardere de timp si de energie cu asta. Te admir sincer ca te descurci in Germania in special cu limba ca eu una sunt pasta cu germana si faci ceva pentru a trai si ai trei copiii minunati. Nu stiu care care cat a comentat si nici nu e problema mea sa mai pun paie pe foc. Cred ca ar fi mai bine sa nu te mai enervezi si sa nu mai fie nevoie de pagini de discutii si de cuvinte grele. Pupici lui Angelo.
Ioana te voi suna sa ne vedem poate la Magura la centru ala de joaca, poate chiar luni dar mai vb la tel si stabilim, abia astept sa va vad.
Giova super site-urile sincer nici nu am deschis tot ca sunt la limita cu traficul in Tara o sa stau linistita pe net . O saptamana stau in Ro ca abia asteapta si Jean sa il vada pe piti veneam si mai repede dar numai in we poate sa vina dupa noi la aeroport. Spor la gatit am inteles ca vei fi busy cu musafiri incerac c ceiutul de musetel de la Humana sau Milupa ca e ca Ice tee f bun si rece.
Nu mai stiu ce vroiam sa zic si la cine. Imi pare rau ca iar sunt discutii si probleme, cred ca suntem o trupa temperamentala facand o psihanaliza de amator ca tot ma bombardeaza socrul meu cu articole de psihologie cred ca asta indica in primul rand ca aici se traiesc emotii si nu e doar comunicare superficiala, cred ca isi spune cuvantul si deficitul de comunicare al internetului ca se intelege una si se intentioneaza a exprima altceva de multe ori sunt convinsa si mai cred ca apare si fenomenul sociologic de emotii de masa pentru ca personal fiecare dintre noi are un fond bun, trece prin o experienta minunata aceea de a creste un copil mic care inca ne e dedicat total....dupa ce mai creste dispare faza asta din pacate, culmea ca aici se face foc din nimic si apar discutii urate pentru ca se induce o stare de tensiune care se perpetueaza ca un bulgare de zapada la vale desi sunt convina ca daca am vb personal s-ar manca savarine si s-ar rade mult mai mult. Cred v_am distrat cu psihanaliza mea macar mai destindem admosfera.
O salut de Deea si pe Denisa si pup toti spiridusii, revin mai tarziu dupa ce termin bagajele.


Silvi si strumf mic Alain 19.01.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LunaNoua spune:

Silvi, mi-a placut ce ai scris. Pupici

http://community.webshots.com/user/torturi

http://community.webshots.com/user/daria_ioana

Mergi la inceput