Colectia de toamna-iarna 2005 (187)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Pai de-alea vreau, Mitzo....cu 2-3 nunate mai deschis decat satenul meu deschis. Si neaparente, sa se vada dar umbre.

Ripley, apai daca io-s manechin, fina Mihaelei e o umbra pe pamant. Si io o mai si stiu in realitate. daca te uiti din lateral nici n-o vezi...

Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Morgano spune:

Pai vezi mai Noki, vrei sa transpari si tu?
Io as vrea de ex sa transpar cateva luni, sa pot munci in liniste sa ma fac la loc, ma rog -10kg...
Ripley, mami de Ana Ecaterina (10.11.2005) si Iris Maria (10.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Vecina mea se porta si inca cum...Prin suvite, daca le face cineva priceput, se poate da senzatia de volum sau de desime, poate sa iti deschida fata etc. Sfatul meu e sa te duci la salon, nu stiu cum face coafezade care vorbesti tu, dar acolo cam toate sunt bune asa ca nu te risti, parerea mea. Si sa nu te decoloreze, ca tie ti le poate scoate din vopsea.
Mihaela

album dn Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

La Felicia ma fac, Mitzo! Si tu zici ca prinde nuanta mai deschisa fara decolorare?

Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

Vazut poze multeee
dordia, ce a crescut Stefan! Felia aia de tort a papat-o el pe toate? A mea nu mananca aproape deloc dulce facut in casa .
Miha, Noki, sunteti niste frumuseti.
Am caut intr-un dict. universal al lb romane si acolo nu are despartirea in silabe. DEX-ul nu-l gasesc, am cautat pe net (http://dexonline.ro) si nici acolo nu da despartirea in silabe. Mie mi s-ar fi parut corect i-nun-da-ti-e. Dar eu nu am mai facut gramatica din cl a 8-a.

Cristina & Elise-Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Doamne, Mihaelutat, sunteti niste frumosi! Si pozele sunt de mare exceptie, facute astfel incat sa va puna in valoare!!!!!!! Finutzul e un brunetel frumoooos foc!
Dar tanarul nashic nu apare deloc, bre???



Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ina869 spune:

Neata' tuturor si sa aveti o primavara frumoasa!!!

Sint restanta cu niste raspunsuri, asa ca purced repejor la treaba pina nu mi se trezeste ploada:

Feli, la multi ani, sa traiesti o mie de ani! ( ce frumos asa, sa fii felicitata citeva zile la rand dupa ce-a trecut ziua ta, si-ar fi si mai frumos daca ai primi si cadouri zilnic pentru o perioada )

Ganda, servici usor! sa ne spui impresii.

Cata, Rachie merge la cresa part-time, cca trei-patru ore, dar in ultima perioada am dus-o o data pe luna, mai mult pe-acasa am tinut-o din cauza bolilor.

Leea, spuneam ca din cauza conditiei mele de sanatate mai precare nu am suportat extensiile.

Am vazut poze , si am tot uitat sa mentionez ( cu frumuseii si frumuselele ) cu baietii lui Joyulet, cu Daria de Cami, cu Saralina, cu Stefanul Dordiutei, cu sopranele Meems si Rianna(mama, voi v-ati pus sezlongul si noi avem toboganul ingropat in zapada!!!) ....ah, nu-mi mai amintesc, dar le-am vazut pe toate, tare frumoasa colectie avem!

si am vazut si pozele NegareiC, aoleu, ce munca de sisif, numai cind ma uit la poze ma trec toate caldurile, nu mai vreau constructii, m-am saturat!!!
dar arata tareee bine casa !

Biculet, bine ati revenit acasa!
si apropo de "casa" , eu consider "casa" si aici si romania misto sa ai resedinte pe continente diferite.

Leea, nici nu mi-ar fi trecut prin capatana ca nu se desparte cuvintul asa cum stiai si tu! nu cumva este vreo greseala? eu una, as face niste demersuri, macar de curiozitate.

Lavi, organizata si calculata - ca de obicei- cu vacantele ei!

Miha, superbe pozele! tu ai o fatza angelica si divina
( stiti bancul cu ( el) : "vai, ce divina esti!" (ea )" di vina esti mata!" ) zau daca nu te-ar prinde snur rochiile de epoca, umbrelute si palariute, ca tare dulce esti!
si fina sexoasa rau! vorba Leei, ce mancati frate, morcovi, o data pe an?

fug la datorie! o zi buna,



Ina & Rachel Georgia (Nov.23,2005)


Today is a wonderful day; I choose to make it so.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Tanarul nas, adica domnul Titi presupun, nu apre pentru ca botezul a fost programat la ora la care dansul isi facea somnul de frumusete si nu a fost cu putinta sa il trezim, imbracam si sa il deplasam la locul imbaierii. Daca il scoatem din ritm riscam sa iasa cu scandal, asa ca am preferat sa nu il deranjam. Dar a fost prezent la botezul de ieri si o sa il vedeti acolo. Asa cum il stiti din povestiriile mele, adica pios si cu un mare respect pentru Casa Domnului s-a comportat exemplar in biserica, ba chiar a mustruluit vreo cativa participanti la botez pentru toul ridicat pe care vorbeau adresandu-le un cald "vobiti in soapta, va log". Popa il face mama....sa vedeti cate prosoape si farfurii strang eu si cat imi creste partea dorsala de la coliva. o sa imi zica si mie lumea "Coana preoteasa aia batrana".
Mihaela


album dn Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Noki sunt convinsa ca iti ies fara decolorant, numai din vopsea. Stii bine ca eu imi schimb culoarea la par in fiecare anotimp, de la castaniu inchis la blond-castaniu deschis si mie imi iese mereu faza asta fara sa ma decolorez iar pigmentul meu natural, daca mai exista, ca de cati ani ma vopsesc eu nici nu mai stiu exact ce culoare de par am, este castaniu foarte inchis, asa ca eu zic ca iti iese sigur fara decolorare.
Nu stiu exact ce mananca fina mea zilnic, dar eu sigur nu manac morcovi. Oricum sunteti niste dragute. Recunosc ca ador complimentele.
Mihaela

album dn Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

quote:
Originally posted by Mihaelutat

Tanarul nas, adica domnul Titi presupun, nu apre pentru ca botezul a fost programat la ora la care dansul isi facea somnul de frumusete si nu a fost cu putinta sa il trezim, imbracam si sa il deplasam la locul imbaierii. Daca il scoatem din ritm riscam sa iasa cu scandal, asa ca am preferat sa nu il deranjam. Dar a fost prezent la botezul de ieri si o sa il vedeti acolo. Asa cum il stiti din povestiriile mele, adica pios si cu un mare respect pentru Casa Domnului s-a comportat exemplar in biserica, ba chiar a mustruluit vreo cativa participanti la botez pentru toul ridicat pe care vorbeau adresandu-le un cald "vobiti in soapta, va log". Popa il face mama....sa vedeti cate prosoape si farfurii strang eu si cat imi creste partea dorsala de la coliva. o sa imi zica si mie lumea "Coana preoteasa aia batrana".
Mihaela


album dn Titi



Esti de coma, Mitzooo! De dn. Titi ce sa mai spun ... no comment! Astept si acele poze!
Mai, da' chiar, vi le face vreun profesionist, sau aveti voi aparat de aparat ... de poze vorbesc!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput