* Ghiocei de martie - aprilie 2006 * (50)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adar spune:

LA MULTI ANI
NICOLA !!!!!




Sa fii fericita si sa ai noroc muuuuuuuuuuuuuuult de tot!
Te pupam cu drag,
Ada si Maia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salutare!

La multi ani Bia de Stefanna! Sa cresti mare, sanatoasa si frumoasa!

Alice Miruna! Sa cresti mare!

Fetele azi am fost la o zi de nastere! Din pacate Cri era cel mai mic si nu prea l-au bagat in seama ceilalti...Mi s-a rupt inima ca la un moment dat el a vrut sa se joace cu o fetita si ea nu prea i-a acordat atentie...si a fost asa disperat...ma cauta cu privireasi cand m-a vazut s-a pus pe un plans...Dar asta-i viata! Nici elnu le da atentie fetitelor mai mici!

Am avut o zi grea...am inceput iar orele de condus cu alt instructor si pe 9 aprilie dau si orasul si sper sa iau si carnetul. L-am stresat pe sotu` sa mai mearga cu mine sa conduc in afara orasului si ne-a sarit un caine in fata. Ne-a zburat un far mic de ceata si ne-a cam bulit si aparatoarea asa ca luni la politie si apoi la service
Imi e asa ciuda ca l-am dus acolo...de fapt intentioam sa mergem cu Cristi in parc, dar mi-a venit mie stralucita idee...

Va pupez pe toate si va mai vizitez si maine!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!

Bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nshiro spune:

LA MULTI ANI CU SANATATE (si cu intarziere). Sa cresteti mari frumosi si sanatosi!

17 MARTIE - STEFANIA SI MARIA (ADIBAL)
18 MARTIE - TUDOR(EMIII2)
20 MARTIE - ANDREEA GIULIA (LUIZAX)
20 MARTIE - IOANA TIMEEA (VAL 77)
20 MARTIE - MIHAI DAN (BATENTIAN DANA)
20 MARTIE - MARKUS ERIC (DIANA FORISCH)
21 MARTIE - ANDREI (DANY BV)
21 MARTIE - KEANE PETER (ALINA MIZZI)
21 MARTIE - RYAN DANIEL (ELLADRIEL)
22 MARTIE - ALICE MIRUNA (KIT)

Si pupici speciali si calzi pentru Bianca-Nicola, Iulia si Oana! Sa cresteti mari, sanatoase si frumoase, sa aveti parte numai de fericire in viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

LA MULTI ANI IULIA!!!!Sa fii iubita si fericita toata viata ghiocica aurie!

Miha,sper ca l-ai pupat pe Cristi...si i-ai spus ca tu il iubesti enorm de mult.Si mai ai asa de putin...si vine si mogaldeata....dar neaparat sa fii foarte atenta si iubareata si cu Crsti....sa nu se simta puiu dat la oparte,ok?Vineri am vazut papusa de 2 saptamani a unui coleg....si....mi-am promis ca anul asta voi incerca din nou pentru bebita.Mi-e asa de dor de bebe mic....dar nu-i bai,ca il am pe Rudy pana atunci...si tare ne mai pupacim si iubim ori de cate ori avem ocazia.E tare fericit cand ajung acasa,imi sare in brate...si ma topesc toata.Adevarul e ca si mie mi se face dor de el si ma bucur de fiecare minut care trece....cand nu sunt cu el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Neata!

Iulia de Micaalsa! Multa sanatate si multe bucurii in viata si poate vine barza cu un surior!

Oana Carina de Catrinel! Sanatate, fericire si noroc in toate! Sper sa ne mai intalnim prin Timi ca sa iti dam si un pupic real, nu virtual!

Daria Adriana si Sara Iulia!

Paste fericit pentru familiile care sarbatoresc astazi! Multa liniste sufleteasca si intelegere!

Delia iti dai seama ca abia asteptam sa il dragalesc...si nu l-am dragalit numai eu...Si mamica fetitei l-a luat in brate si i-a aratat totate masinile pe fereastra...spre marea lui satisfactie!
Ma bucur ca vrei sa faci si tu o bebelina anul asta! Sa dea D-zeu sa iti iasa totul asa cum iti doresti!

Trebuie sa ma pregatesc sa merg la biserica. Eu merg in fiecare duminica la studenti aici in Timisoara si ma simt foarte linistita.

Va pup! Weekend placut tuturor!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!

Bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

Celor care sarbatoresc Pastele : Paste Fericit !!!
La Multi Ani !!! 23 MARTIE - IULIA (MICAALSA)
23 MARTIE - OANA CARINA (CATRINEL 17)
23 MARTIE - DARIA ADRIANA (EMANUELAAN)
23 MARTIE - SARA IULIA (ANDAN) sa fiti sanatosi si fericiti


danybv
Mamy de Maria (11 Ianuarie 2008 ) si Andrei (21 Martie 2006)
Poze Diverse
Poze Nunta
Poze Botez Maria
Poze Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irina71 spune:

AZI SARBATORIM 2 GHIOCELE CARE IMI SUNT TARE DRAGI :

Iulia de micaalsa

si

Oana de Catrinel

LA MULTI ANI, SA FITI SANATOASE, FERICITE, SI SA ADUCETI PARINTILOR NUMAI BUCURII !

P.S. Miha, cand te intorci de la biserica, ne deschizi si noua capitol nou ? Grija maaare la volan, da ? Pupici lui Cristi si bebelinei !



Irina, mami de Andrei (03.03.2006)

www.dropshots.com/Irina71
www.flickr.com/photos/14891034@N08/sets/" target="_blank">Multe poze cu mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

LA MULTI ANI, OANA si multa, multa iubire!
Catrinel, toate cele bune langa puiul tau frumos (daa, am vazut pozele) si Paste fericit!



Noe & Anne-Bianca(14.03.2006)
Ce mai citim noi

The moment scatters.
Motionless, I stay and go: I am a pause

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

LA MULTI ANI, IULIA si tot ce iti doresti tu de la viata! pupici mamicii ardelene



Noe & Anne-Bianca(14.03.2006)
Ce mai citim noi

The moment scatters.
Motionless, I stay and go: I am a pause

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

quote:
Originally posted by Irina71
P.S. Miha, cand te intorci de la biserica, ne deschizi si noua capitol nou ? Grija maaare la volan, da ? Pupici lui Cristi si bebelinei !




Irina imi pare rau, insa nu mai stiu parola...poate e pe faza o mamica ce stie parola cea noua!

Pupici!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!

Bebe 2

Mergi la inceput