***Capsunele-n scutecele de mai-iunie 2007*** (53)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ninutza spune:

Si pentru ca azi este 1 MARTIE, va urez la toate o primavara frumoasa, plina de bucurii si impliniri.

Pozici de februarie
Pozici de ianuarie
Filmuletze

Miruna Maria, 5 iunie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninutza spune:

Ioana13, pentru Patrick Alexandru

Pozici de februarie
Pozici de ianuarie
Filmuletze

Miruna Maria, 5 iunie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pepsi spune:

mai fetelor purtati un martisor si ptr mine, ca aici nu se poarta, si nici nu am de unde primi......deci purtati voi unul si ptr mine!merci

kid, chiar ma gindeam la tine cind am vazut ca nu scrii, multa sanatate si odihna

tudorcatalin, deci eu de la inceput ti-am botezat copilu, gata sint nasa lui pe forum, ptr ca puteai sa ma picuri cu ceara ca NU am remarcat, in capul meu era clar calin!of of, gata dau mielu ca tot vine pastele!sanatate multa, bine ca e mai bine

elteka, bine te-ai intors si ca scrii ca-mi era dor de voi, asa e cu primavara la 1 mai .....sintem la fel!a, da miine avem 0C uraaaa, iesim la aer ca-i cald!

sa aveti un 1 martie plin de bucurii si sa ploua cu martisoare!mai ales ca,virgula, capsunelele vor primi primul lor martisor de la tatici, emotionant! chiar am cumparat 2 rochite frumoase ptr fetitele prietenelor mele si-i ziceam sotului ca mi-am dorit 2 baieti dar ca vreau si o fetita acuma.....el zice ca abia facem fata cu doi ptr ca sintem singuri fara ajutor....poate daca vine soacra mea ii mai creste entuziasmul, adevarul e ca la ritmul ce=l avem nici nu prea ne vedem dar mai sa facem copii, cind?cum?ca parca am si uitat cum se fac?!

Flavia mamica fericita de David 22 iunie 2007 si Dominic 17 mai 2004
albumele de familie
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">capsunici minunate de mai-iunie 2007
www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank"> ajutor ptr Sonia
www.woow.ro/prezentare/Cand_se_naste_un_copil.html" target="_blank">dedicatie de la Liana la nasterea lui David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilly love spune:

pepsi....."facem copii, cind?cum?ca parca am si uitat cum se fac?!
'.....
......
.....

cu unul e greu, cu doi deja ma ia cu brrrr.....
voi mai aveti parte de asa ceva: ???, sau macar de asa ceva: .......

Andreea
My baby
http://good-times.webshots.com/album/560327865NfDFnL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mamibiutza spune:

La muuuulti ani, fetelor!
Sa aveti o primavara senina si multe bucurii alaturi de comorile voastre!

Mamibiutza si bb Nora (3 mai 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxinu spune:

Ioana13, pentru Patrick Alexandru [batetobat]
Fetelor va doresc o pfimavara superba alaturi de puiutii vostrii!
PEPSICAdaca spunei ca acolo nu se dau martisoare(nu m-am gandit ca de tu vorbesti romana si.........)iti trimiteam 1 sa-l primesti acum.Chiar nu m-am gandit.Cred ca iti lipsesc obiceiurile noastrede martisor!

Ioana mamy de Stefan Bogdan 13.06.2007

www.onetruemedia.com/my_shared?z=210f38dfc24c406f33fc4d&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete cu ingerasul nostru STEFAN
minunea noastra Stefan

TRICOURI BUMBAC FETITE SI BAIETEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Juniorul se simte mai bine, mai are murmur la plamani, dar putin, suntem pe calea cea buna.
Multumim pentru gandurile bune!
La multi ani de 1 Martie!



Teodora Ana de Mihail Vladimir(15.05.2007)


Poze Vladut

Filme Vladut
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">Capsunele minunate de mai-iunie 2007

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Daca mai doarme juniorul putin ma apuc de capitol nou


Teodora Ana de Mihail Vladimir(15.05.2007)


Poze Vladut

Filme Vladut
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">Capsunele minunate de mai-iunie 2007

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Venus2007 spune:

Capitol nou aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arcadia spune:

am mutat mesajul in capitolul nou

Mergi la inceput