Piticlontzi de iulie-august 2004 (247)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Salutare...citit asa pe diagonala diagonalei...ca de avem copil cuminte dar atomoc si super mamos. Ne inscriem si noi in clubul celor cu energie peste limite...cand dupa 2 ore de gymnastica , mami ajunge acasa cu limba scoasa si fata e fresh presh pusa pe alergat.

A si ne inscriem si in clubul celor cu masina de facut paine...si inca de vreo 2 ani. Partea cea proasta este doar ca iese prea buna si se mananca repede...si nu face bine la dieta.
Roxi unde ai scris reteta de cozonac...ca am facut si eu de Craciun cu masina...dar de fapt am framantat numai coca si apoi am scos-o, i-am pus nuci si alte cele si am copt-o in cuptor...please mai da-o odata...ca am incercat sa vad in urma unde o gasesc dar nu am dat de ea. La mine programul pe care il folosesc eu dureaza 3 ore jumate si iese o paine bune si pufoasa.

Pupam copilasii bolnaviori si nu numai pe ei, si pe toti ceilalti.

Azi m-am luat de mot un pic cu sotul...a pedipsit-o pe Adeluta sa faca genoflexiuni si abdominale...si asta nu e nimic...dar a facut bietul copil 80 din fiecare...e drept ca in reprize de 20 cu pauza de 10-15 minute...dar mi se pare mult. Deci cand am venit eu ea era fresh...si a mai alergat si cu mine prin casa si afara si pare ca nu o doare nimic...eu numai cand numar pana la 80 mor...

Liliana

Poze noi

Poze 2

Poze cu maimutica mea

Poze 1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

Intru repejor ca tre sa culc mandra..

Am vazut pozele Andreea, super v-ati distrat in Vegas.. ati intrat cu pupi in cazino?

Carmen, ce facurati la doctor? Multa sanatate Ilincai!

Polux, bine ai revenit pe aici.. deci Adeluta e si ea energica...poze noi?

Pupe la toata lumea!



Rugati-va pentru Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

doosutepatrujopt

Mergi la inceput