Miresele anului 2006 (91)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

sii...ca sa ramanem in aceeasi sfera a filozofelii .....in experimentul philadelphia credeti?..ca pe mine ma obsedeaza ideea asta...da' nu cred ca vom afla vreoadata ce-a fost...ca si cu teroristii la revolutie...tot filozofie ...


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Aly n-am mai facut, ca l-am pus pe Alin sa aleaga intre Tiramisu si chec de ciocolata si a castigat checul, de fapt 2 checuri, ca nu ne ajunge unul

31 cu Diana

AMR 9 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Eu is mai zuza, bitz me ce-i cu experimentul ala. Dar daca e la fel ca si cu teroristii nostri de la revolutie... nici n-are rost sa ne mai batem capul.

Kitzy lasa ca faci alta data. Al meu e mofturos tare, l-am invatat rau, nu-i mai plac decat finessurile. Stai numai pana da si Alin de Tiramisu, ca pe urma nu mai scapi .


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


of doamne...m-a luat instant durerea de cap cand am vazut cheltuielile pe ianuarie.
am si sunat la administratie si m-a lamurit. asta e..c.e naiba sa facem...bloc cu fitze...iaca le platim.

Vad ca a aparut lume nou pe aici:Oana...azi nu muncesti pt. statuie? hai ca tu esti in tot cu ele, cred ca ajungi sa-ti faci expozitie azi maine.
Aly chiar mi-a placut Tiramisu. de cate ori voi avea musafiri, il voi face, e costos, dar se face rapid si e tare.
Kitzy tu mi-ai trimis un link pe mess.?
Krelia spor la munca, daca au venit sefii acasa.
Ral azi esti mai bine? la noi e soare, sper sa vina primavara, dar odata cu ea apare si astenia......
In plus ieri seara am fost depresata rau, i-am bocit sotului putin...of doamne....sper sa ies cat mai repede din starea asta de kk.

o zi buna sa aveti, merg sa dau ceva tel. si sa mai rezolov una alta.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Gio eu nu ti-am trimis nimic.
Ma duc si eu imediat pana la nasa, ca m-am saturat sa stau in casa.

31 cu Diana

AMR 9 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Aly, e vb de un experiment pe care l-a incercat armata americana navala undeva pe al 1943...au incercat sa creeze un vas care sa nu fie detectat de undele radarelor...sa-l faca invizibil...ceva de genul...si pe marginea acestie "reusite", s-au creat diverse teorii ulterioare...cica nava a disprut timp de 4 ore, transportata in spatiu si timpsi apoi a reaparut cu unii dintre marinari care luasera foc, altii pareau nebuni, altii facusera infarct, altii murisera...unii erau morti. Altii se pare ca erau integrati in structura navei, in fine..cica ar exista rapoarte care ar sustine ca unii oamenii chiar au disparut si nu au fost vazuti niciodata. Ah, si alta chestie cica...nava chiar ar fi calatorit in viitor, 40 de ani mai tarziu...fiind vazuta intr-o alta locatie.....s-a facut chair si-un film pe tema asta...prin 80 si ceva...
sefeuri domle..sefeuri....cred ca m-am uitat prea mult la Sliders ...
ah...si alta chestie care mi se pare interesant, dar la care iar nu cred ca avem acces (poate doar daca experimentul de mai sus devine viabil si putem calatori in timp ..este Atlantida

e clar...iar am luat-o razna ..opriti-ma, pliz


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

'Neata!

Gio, eu ti-am trimis aseara un link... ala referitor la copilasi...
Bey, hai sa iesim cumva din starea asta de KK-at. Si eu-s la fel...

Krelia, eu le cam gasesc episoadele, doar ca pe sarite... de asta le si vad asa... Stiu ca-s in urma. Pai eu ma uitasem la 2-3 anul trecut si apoi m-am lasat. Acum le-am reluat abia din ianuarie si nici n-am suficient timp de ele.
A... OPRESTE-TEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!! (tu ai cerut-o :D)


Discutiile alea referitoare la cancer: si bunicul meu a murit de cancer acum 14 ani. Si eu stiam ca se poate transmite genetic. Am incercat sa nu ma gandesc pana acum. Asa ca nu ma starniti voi.

Oana, spor la construit. Vei fi fruntasa pe aici!

Aly, da' tu de ce n-ai dormit cum trebuie? Bey, ce naiba se intampla cu noi?

Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by Alynutza

Hai mai Onutzule ca n-am vrut sa te supar. E clar ca e o boala inexplicabila (o logica are, dar nu au reusit medicii sa o descopere inca). Nu poti sti niciodata unde si cand loveste. De predispozitia genetica mi-a spus frate-meu acum ceva vreme, si mai vazusem ceva si pe la TV, dar asta nu inseamna ca este o regula.

Edit: cat de mare e forma ta? De 28?

Kitzy ai facut Tiramisu in weekend?



Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year




ei cum sa ma supar ...doar ca in ultimul timp aud de foarte multe cazuri de cancer in jur...si pur si simplu nici noi nu ne-am asteptat ca asta sa fie diagnosticul bunicului... nemai avand probleme in familie de acest fel

da forma mea e de 28...nu stiu de ce am cumparat-o asa de mare ...ba o explicatie am, ca sa fie de ajuns praji pentru toata lumea (eu de obicei le duc bunicilor si mamei cate o portie cel putin)


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

vreti sa va zic ce am visat eu azi-noapte?
... am visat ca mi-am gasit de lucru in alta parte, mai putine responsabilitati, program lejer si bani mai multi...
Vise, maica, vise...

Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Gio...construiesc si azi, dar mai incetisor
inca nu e mare nebunia...dar e liniste de dinaintea furtunii
iar acum cica sunt in pauza de masa 30 min pe DC

Ralu, lasa nu te gandi la boli si alte cele...doar viata e frumoasa si trebuie sa o "exploatam" la maxim

Kreliuz...la americani orice e posibil...ceva acolo tot a fost zic eu...cred ca lucreaza din greu la experimente
... doar ca pe urma povestile iau amploare si apar tot felul de variante!

...sa nu uit, azi am venit cu masinuta la servici...si mi-am platit parcarea pt toata ziua 3 ron...nu mi-a venit sa cred ca e asa de ieftin...si mi-am adus aminte cum plateam 1euro/ora in De

fetelor ...Prison break e ca un drog...nu mai scap
ieri de la ora 19 pana la ora 1 noaptea nu am facut altceva decat sa ma uit la 7 episoade
...si Marius e la fel...in delegatie dar cu 6 episoade la el pe memorystick

Wentworth Miller ...actiunea e super...ce sa mai, sunt dependenta!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput