Verigheta, obligatorie ?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cl spune:

quote:
Originally posted by nadina

Hi Clau,
Vaz ca ti-am starnit interesu de cand ti-am spus ce a prestat al meu.
Precis crezi ca a invatat ceva tehnici speciale de la cat a vizionat.
"a pierdut-o" adica statea la plaja fara ea si io i-am zis,a-ha vrei sa te bronzezi sa nu-ti se vada urma de la verigheta, ca sa nu o porti cand ne intoarcem!
A doua zi a luat-o omu la plaja, cand a intrat in apa rece i s-a contractat mana si nu numai si dusa a fost.
Si ca sa vezi ca nu mi-i frica de blonde o sa-ti trimit neste poze pe mail sa vezi ce blonda era cu gheruta pe umru lui si tot pe mine ma iube sau ma doreste!

Pupi cl

Mai joxule,
varu-meu umbla cu copilu meu la agatat de gagici. Si cum fiica mea e zambareata foc, cucereste toate ia o pauzarile care se uita si la el prin ricoseu. N-a avut asa succes de cand se stie.

"Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anume persoana esti intreaga lume"(G.J.G.MArquez)




Deci, Nadina, concluzia ar fi una singura, nu: sa-i lasam sa n-o poarte (verigheta, evident ), ca-i mai rau daca o pierd (tot verigheta)?
,
Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadina spune:

DA clau, concluzia e ca tre sa le topim verighetele si sa ne facem un cercel in buric, asa ca sa ii bagam in boale.
Pup iu,
Nadina

"Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anume persoana esti intreaga lume"(G.J.G.MArquez)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo1970 spune:

joxy draga, cred ca gazelele dezamajite de le vazusi tu erau de la vreo scoala de maicutze ca altfel, in zilele noastre, eu n-am mai vazut in Romania vreo caprioara de fata care sa se uite cu ochi lunji la un barbat si sa se-mpiedice de verigheta !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadina spune:

Joxule,nu stiu imi dau si io cu parerea, poate ca nu pe verigheta le cad okii la gazele de is dezamagite dupa aia
Nadina

"Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anume persoana esti intreaga lume"(G.J.G.MArquez)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gia spune:

Nadina cred ca de portofel e vorba nu?
P.S. uite ca am postat si eu pentru prima data la subiectul asta asa de interzis femeilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

auzi joxy tie iti lipseste ceva mama? Neveste puturoase, curiozitate feminina, verigeta obligtorie....ia vezi casatorie si copil obligatoriu nu e un sobiekt bun?

marina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadina spune:

quote:
Originally posted by Gia

Nadina cred ca de portofel e vorba nu?
P.S. uite ca am postat si eu pentru prima data la subiectul asta asa de interzis femeilor.


Da Gia de portofel era vorba, da joxu are carti de credit si gazelele sunt inpierdere la faza asta. Io zic sa postam mai des la interzis femeilor, doar asa de sanki.
pupi,
Nadina

"Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anume persoana esti intreaga lume"(G.J.G.MArquez)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorelai182003 spune:

Mai baieti, hai ca va compatimesc. Aveti si voi un locushor numai pentru voi, unde sa vb nestingheriti shi iata ca nu scapati de noi. De ce oare se numeshte interzis femeilor ca am urmarit cu atentie shi treptat atzi cedat locul gazelelor.Oare suntem noi sexul TARE?
Eh, asta e, da aveti grija ca unde-shi baga dracushorul coada...
Oricum eu va pup dulce pe toti cei curajosi si interesati sa intre pe un astfel de site shi forum in loc de pagini cu sex, mashini, sport etc

Lorelai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moto spune:

Nu stiu cum se face dar sotul meu nu-si mai gasea verigheta ,asa ca eu m-am gandit ca de ziua lui sa-i iau alta ....si i-am spus:vezi pierde-o si pe asta ....Delia si bb-ul Sebastian.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Missy spune:

Verigheta?! daca-ti place - poart-o.
mie imi place asa ca o port. eu mi-am ales modelul, e simpla si si finuta asa ca de ce nu. decat lant la mana si gat ...

Mergi la inceput