Comori de nov-dec 04(171)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns try spune:

Mei, sa-i fie de bine amirei cercelusii. Imi place ce botoasa si falcoasa e.

Fulgule, mi-e dor de constantza ta pe-aici. Intri din ce in ce mai rar .

"Tot ceea ce nu te doboara, te face mai puternic"
Alex (3 ani) si Adrian (1.5 ani) ..... poze I, www.flickr.com/photos/8947508@N02/" target="_blank"> II si III

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by danette

Vaaai ce dragutza e domnisorica Amira!
La multe luni inainte!
Ce praji ai facut?

Iar printul asta de-aici:
http://good-times.webshots.com/photo/2266905370088512827mWsIDm
e fermecator!



Am facut un alt fel de tiramisu

Multumim de urari!

Amira, Robert si mami Miha

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by fulguletz

Miha, ce bucalatura scumpa e Amira...de fapt, nu e de mirare daca mananca la carciuma pe de-a moaca.... sa fie sanatoasa, ca frumoasa este!



Multumim! Si Andreei si lui Try.

Amira, Robert si mami Miha

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

sa aveti o primavara calda , lipsita de griji , si fiecare floare care rasare sa va lumineze sufeletulLa multi ani! mamici si domnisoare

am vazut-o pe printesica Amira , e o dulceata, la cat mai multe lunisoare sanatoasa si fericita

Alexa, Ana Delia(13.03.07) si Silviu Ionut( 27.11.04).......poze,poze2006, Poze printesica ,
www.totsites.com/tot/anadelia" target="_blank"> Site printesica , varsta Delia , varsta Silviu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Va trimitem si noi un si multe sa se faca primavara. Sa aveti o zi frumoasa!

Saptamana trecuta am primit si noi martisor de la o doamna de aici, le-a facut ea snur si partea metalica a gasit diverse modele la un magazin de artizanat, si a fost o surpriza tare placuta

Pozele noastre si www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Am pus Poze din februarie, la sfarsit veti sigur!

Pozele noastre si www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by Otiliav

Am pus Poze din februarie, la sfarsit veti sigur!



Pupam Anuta scumpa si obosita.

O primavara minunata tuturor!

Amira, Robert si mami Miha

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fulguletz spune:

la noi e o furtuna cum rar am mai vazut...intr-o ora a plouat, a nins, a iesit soarele si vant de te ia pe sus...Dimineata a tunat si fulgerat. ca la nebuni. Nu mi-am ales baba azi, desi mi s-ar potrivi

otilico, hihi...la cat s-a concentrat fi-ta sa nu depaseasca conturul la colorat cred si eu ca a obosit si adormit

si eu va urez o primavara cu impliniri, indiferent de ce natura or fi ele

        mamica de David haiducu(1 dec. 04)

"Ia-ma Doamne si ma pune unde-i palinca de prune..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fulguletz spune:

quote:
Originally posted by mariussimiuc
Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...[/font=Comic Sans MS]



cand viatza iti ofera piscoturi de sampanie, fa-ti tiramisu sau un altfel de tiramisu
si lista poate continua...

sa inteleg ca tiramisu-ul tau e martisorul pt noi?
daca e asa ... si vine bitsone de la sala de forta lihnita de foame si care mai e si la cura de slabire(satula de cepele degerate pe care le mananca) sa vedem atunci ce te facii miha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by fulguletz
sa inteleg ca tiramisu-ul tau e martisorul pt noi?
daca e asa ... si vine bitsone de la sala de forta lihnita de foame si care mai e si la cura de slabire(satula de cepele degerate pe care le mananca) sa vedem atunci ce te facii miha



Aoleuuu...pai atunci ma'c repede sa fac o poza la prajitura ce-am facut-o azi ,ca tortul de aseara l-am papat cu nanuta

Amira, Robert si mami Miha

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput