Comori de nov-dec 04(171)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

try, tin pumnii sa fie totul bine cu urechiusele lui adrian

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ad_rianna spune:

tu cuscrita draga apoi vezi ca te bat de aici de la cluj...cum mergi tu asa pe strada? off-off problemele astea. te pup dulci si ai grija de tine...ca sa poti avea grija de baietii tai

try multa sanatate tizului meu dragut si frumos si sper sa nu fie numic grav

si si manuta dragei mele anutza . ufff draga de ea, dar cum a reusit? i-o fi inchis usa pe mana vre-un alt copilas?...v-am zi ca si eu i-am prins o data manuta la usa lui bibica (asa-i zice tudor mai nou )...noroc ca manuta ei era asa de mica ca a scapat doar cu o sperietura. sper sa nu fie ceva grav si sa-i treaca repede "bu-bu"

andreea ...gradinita frumoasa!!! sunt curioasa cum se va simti mariuca acolo




adriana &
Bianca si Tudor
(03.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns try spune:

Si eu am timpanul dintr-o ureche cu ceva cicatrici pe el din cauza unor infectii de cand eram mica. Dar nu mi se pare ca aud mai prost. Mie-mi sta-n fire sa vorbesc tare si asa imi place sa mi se si vorbeasca… nu stiu daca e din cauza ca as avea deficiente de auz sau e doar o caracteristica a mea. Vad ca-s comune astfel de mici pierderi de auz. Si eu sper sa nu fie nimic grav la adrian, adica daca ramane la stadiul asta nu-mi fac nici un fel de probleme, doar sa nu evolueze.

Dama, sa stii ca ma uitam la baietii ta isi nu par a semana izbitor, daca ma uit pe bucatele la chipul lor, parca ar semana, dar luati intr-un intreg, nu par. Stiti ce-am observat eu? Ca in general al doilea copil a fost mai grasut ca primul (mai ales acolo unde a fost hranit la san)… bine-nteles exceptie a facut adrian


Gata, monicut? Ridici ancora?

Oti, sa vezi ca a doua zi deja nu mai stie ana de degetel si doar o sa se laude cu ce buba mare are ea la deget si-o sa povesteasca parig cum s-a lovit ea. Alex asa e... e tare mandru de bubele lui. Doar sunt primele lui realizari.

"Tot ceea ce nu te doboara, te face mai puternic"
Alex (3 ani) si Adrian (1.5 ani) ..... poze I, www.flickr.com/photos/8947508@N02/" target="_blank"> II si III

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

da try , mai avem mai putin de o saptamana...a tecut timpul fff repede...dar o sa treaca si acolo tot la fel

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

MONICA am vb si cu copilu' meu 2 (Mihai) si vrea si el sa mearga ...nu stiu cum sa facem...n-a renuntat nimeni? ..as fi vrut sa iti spun ca data viitoare o sa fiu mai harnicuta si o sa confirm in timp util, dar vazui acum ca pleci f curand si mi-e necaz ca nu ne mai vedem!!!!

Oana si Paul Constantin (28.11.2004)

www.itmadesimple.ro

PUIUTUL MEU, PAUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

OTILIA offfff, mititica, pupam degetelele sa treaca buba mai repede!!! ne e tare dor de Ana!!! ceva pozici cu zgubi???

Oana si Paul Constantin (28.11.2004)

www.itmadesimple.ro

PUIUTUL MEU, PAUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

nici o problema onitza ne vedem data viitoare
scuze ca nu am raspuns pe yahoo, dar am ceva probleme cu programelul asta am vazut ca mi-ai scris am incercat sa raspund si nu merge

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreap spune:

'Neata!
Nu am avut net 2 zile la munca....asa ca nu pot recupera...sper ca sunteti bine cu totii.
Noi am inscris printzesa la gradi,de pe 3 Martie avem 'student' in casa.
In rest,suntem bine,parca un pic mai obraznicutze....dar sper ca gradi sa imblanzeasca 'scorpia'
Pupici,mai vb

BURTICA
POZE IANUARIE 2008
www.onetruemedia.com/my_shared?z=ed3f5a70513cbef37f41c&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> FILMULET
Andreea Sara si MARIUCA-7.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Andra, ca de obicei ai avut dreptate. Aseara am luat-o de la gradi si am mers acasa si cand a rugat-o sotul sa-i arate degetul ea i-a aratat mana cealalta , asa ca ne-am hotarat sa nu mai mergem la radiografie. Zicem noi ca daca avea vreo fractura in falanga ar fi durut-o, pe calmante nu este iar degetul il misca bine. Ne-am tot uitat pe internet si falanga incepe putin inainte sa se termine ungia asa ca sunt sanse mici sa fie afectata. Sper sa nu fi facut o alegere gresita.
Andreea, bafta la gradinita. Si mie mi se pare ok program de 4 ore pentru ca dimineata sunt orele educative. Pune si tu saptamanile langa emoticonul de graviduta sa stim si noi cand incepem galeria.
Dama, aici la alocatie nu este avantaj in schimb avantajul mare este la salariu unde impozitul scade cu numarul de copii. Si cum un impozit standard este de 45%, cred ca si mai mult daca ai salariu foarte mare, se simte bine de tot daca ai copii.

Pozele noastre si www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreap spune:

Otilia..daca apesi pe "andreea" o sa se deschida un link..spune in cate sapt.sunt..de ex.acum 23..mai aveti timp pana in Iunie..atunci galerie
Si inca o "reusita":de ieri fata mea il spune calr ci corect pe "R"..sa vedeti ce mandra recita ea "dar de cand baiatu'nvata,poezia despre rata.."
Pup

BURTICA
POZE IANUARIE 2008
www.onetruemedia.com/my_shared?z=ed3f5a70513cbef37f41c&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> FILMULET
Andreea Sara si MARIUCA-7.11.2004

Mergi la inceput