Poznasi smecherasi de mai-iunie 2004 - 90

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Naly, ce veste emotionanta! Felicitari pentru gemenei! Ce ti-ar place: fete sau baieti?

Irinusha, Nico, Iulia, va multumesc, .

Ioana, ti-a trecut capul?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Eu mucesc, deja a devenit o stare muci si tuse
Inisa m a inebunit ca la ea vin fetele in rochite si fustite si vreaaaaa si eaaa.Asa ca azi i am luat o fustita si o bluzita si e asa fericita

Fetelor din RO voi ati cerut reducere de program la 6 ore? Dar salariu bonus ati primit? Ca in curand ma fac experta in legile pentru protectia gravidei:)).Citesc in dreapta stanga ca sa ma informez cand o sa am nevoie.

Eeeee ce ne am vorbit cu Nally. Asa bine ne am intees ca face doi bebei nu unul

Irinusha pupici la copilasi

Iulia nasol cu orarul ala pina la 14.00. Eu ma stresez ca la gradi va avea orar pina la 17.00 si eu si tati iesim la 17.30-18.00

Anacami ce fac ingerarasi tai?

Mephala ai doi copii cu ochi superbi



Laureta si galusca Inisa(10 iunie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulia P. spune:

Wow, wow, wow!!!!!! FELICITARI, Nally!!!!!!!!!!!!!!! Gemeni... Ce minune! Sa va dea Dumnezeu sanatate si sa va bucurati de ei. Ai grija de tine si de bebei.



Iulia P., Thomas Anthony (16 iunie 2004, http://b4.lilypie.com/zqZGm5.png) si David William (14 noiembrie 2006, http://b2.lilypie.com/PavWm5.png)

Our freedom starts with the prison we choose...

Nous sommes peut-être devenus aveugles et nous ne voulons pas le...voir.

http://www.flickr.com/photos/dcppopa/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Oho, Nally, doi puiuti! Felicitari! Sarcina usoara si fara evenimente!

Carmen, o spun si aici ai 2 baieti frumosi ca mama lor. Parcul ala e beton. Avem si noi ceva de genul, proaspat renovat, nu-mi dau seama doar din poze daca se compara, dar parca al vostru e mai fain.

Multam de raspunsurile cu puzzle. Vlad face pana la 35 de piese singur, cele cu 48 ajutat. Dar oricum e un chin sa faci cu el puzzle, stie sa le faca dar pur si simplu n-are rabdare. Reusesc sa-l conving sa le faca dandu-i tot felul de recompense la sfarsit (cioco, desene etc). Mi se par perfecte ptr dezvolaterea indemanarii si rabdarii, spirit de observatie, no un mod de joaca mai educativ decat zgaitul la desene sau imprastiatul jucariilor prin casa.

Irinusha, bine ca v-ati relaxat un picut!


Edit ca era sa uit (rusinica, rusinica ptr mine) multumesc frumos ptr aprecieri, va sarut!

Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

Hello,hello!

LAURETA
Sa fii sanatoasa,fericita si sa te bucuri de familia ta!
Insanatosire grabnica!

Nally,m-ai dat pe spate!!! felicitari,sa fiti sanatosi! cred ca si eu as fi fost tare emotionata, chiar la un moment dat visam sa fie gemeni- 2 fete . Daca sunt la fel de frumosi si de ascultatori ca si Sebastianul tau (si nu au de ce sa nu fie ) o sa fii taaare mandra! Sarcina usoara!
Diana, ma repet, dar iti spun ca ai niste copii superbi! tu arati tare bine, mie mi se pare ca blondul te intinereste si mai mult, esti ca o pustoaica!
Carmen, de ochii vistri nu am cuvinte,parca sunt ireali ! Ai niste baieti de TopGun . Nu ti-a solicitat nimeni sa ii faci fotomodele?
Iulia,felicitari,acomodare usoara! nu au si after-school? de ce esti trista (sa fie astenia de primavara sau iarna care nu se mai da dusa?), cu asa baieti reusiti nu ar trebui !


Camelia, Sebastian si Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinusha spune:

Nallysor!!!!! Felicitari!!!! Numai bine si ai grija de burtica dubla valoroasa!!!! Mama, daca ai stii ce te invidiez (pozitiv, binenteles)!!!!

Laureta, inca o data:
Sanatate multa si "samburel" puternic!!!!
Cu tusea + mucii nu stiu ce sa-ti zic ... ca daca stiam scapam si noi :)

Numai bine fete dragi!!! Sunt emotionata :D

Mamica de Cristian (3 Mai 2004) & Amélie (26 Iunie 2007)

* * *
La omu' sarac nici "floricelele" nu trag ...
Sa-i ajutam sa se faca sanatosi:
Stefanel / Andrei/ Sonia / Darius / Teo / Ionut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Laureta, io am pus dosar pentru salariu bonus, doua salarii, pentru cei doi copii. Nu mi-au dat de la scoala, am facut plangere penala, n-am rezolvat nimic, urmeaza sa merg la judecatorie, sa-i dau in judecata.
E vorba de mult timp investit, multa umblatura si nervi.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinusha spune:

am uitat:
Diana, incearca cu Memory. Sunt oameni carora ne le place puzzle ... eu, d. ex., dar nu am nici rabdare de fel :)
Noi am descoperit Memory si-i place ... il aveam de mult, dar nu intelegea regulile, sau nu vroia.

Cami, seamana fetele ns. ... ma bag la poze .... dupa care trebe sa fac un sosulet ptr. gnochi si sa plec la dr.. Pupici!

Mamica de Cristian (3 Mai 2004) & Amélie (26 Iunie 2007)

* * *
La omu' sarac nici "floricelele" nu trag ...
Sa-i ajutam sa se faca sanatosi:
Stefanel / Andrei/ Sonia / Darius / Teo / Ionut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

La multi ani, Laureta! Sanatate, sarcina usoara si tot ce-ti doresti!

Camelia, multumesc pentru cuvintele frumoase, .



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Camelia, frumosi ochiosii tai. Stefania seamana tot mai mult cu Sebi (cel putin asa mi se pare mie).
Vad ca-i place la baita, nu plange.



Mergi la inceput