Regimul disociat

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

ce mi-e dat sa vaf ochilor....breto da tu cumva ai stat numai la sala??? si nu ai mancat nimic???
oricum felicitari SHI TE MAI VEAU!
ceai verde....daaaaaa acum ma duc sa pun de 2, unu mie, unu colegei.
dimineata mi-am amintit de energizantul meu natural...ce bun e...eu mi-am scos cantaru in mijlocul casei ca si dimineata l-am uitat sub fotoliu si nu m-am cantarit.
fetele

poze, Just Me
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

neata,

breto- cum ai reusit???
ms de cafea vicky,o beau fara zahar doar o lingurita de completa,oricum e amaraaaa dar ma voi obisnui.

eu declar sus si tare ca e greuuuu de tinut regim ,totusi sunt multumita ca reusesc sa ma abtin cel putin la servici nu mai gust nimik de la colege ,acasa insa mai calc pe "bec" ieri am avut zi de lactate a fost hororrr efectiv ma durea capul de foame aseara eram lesinata si cu burta lipita de spate!.

azi ar tb sa mananc oua...dar voi manca fructe:gref si mandarine.

voi puteti respecta regimul ,fara abateri????



SOSO (20 dec 2005)
POZE SORANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

am inceput incursiunile la baie...si si-au amintit de numele de anu trecut "pishorcel" da chiar numai eu sunt "pishorcutza" pe holu asta???
cred ca da avand in vedere ca merg la fiecare 15 min cred si eu.
mimushel tu azi esti plecata all day long...am inteles..
oricum SHI TE MAI VEAU

poze, Just Me
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

bai fetizelor,ce va tot miratzi asa?....simplu...DISOCIAT SE CHEAMA...LUNI- FRUCTE(MANDARINE PORTOCALE)...MARTZI-branza,iaurt..miercuri-peste...azi-fructe si legume.....si uite asa......si in fiecare dimineatza la mic-ul dejun imi beau ceai-utzul indulcit cu miere de albine si 3 felii de paine prajita cu dulceatza(ca daca nu lesin)...si normal ca fac cite 2 ore de sala zilnic...ASA AM FACUT...DELPHI...SHI TE MAI VEAU!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Buna dimineata.
Breto-.
Cu toata dieta mea nu o sa reusesc sa slabesc asa decat daca fac miscare. Exclus mers la sala. Acasa ar tb sa ma urnesc sa misc ceva, dar in timpul ramas pana la ora de nani parca vad ca nu-s capabila.
La mine in familie toata lumea bea cafeaua fara zahar, asa ca m-am obisnuit si eu, dar oricum e insotita de un biscuite, o felie cozonac sau paine gem, miere... ceva dulce.
fetele.


http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

neata...mai da nu da nimeni o ??
ia luati de aici pt toata lumea.
bv breto pt performanta...si eu sunt de aceeasi parere vichy, fara miscare nu stiu cum o sa slabesc eu...ok...m-as duce la sala dar la mine in targu asta de 2 lei nu ai o sala k-lumea, cu instructor...sa ma duc acolo sa fac asa de capu meu nu prea merge...si plus de asta la sala unde am mers eu nu prea sunt conditii. nu am incredere sa fac dus acolo. dar o sa mai caut...poate gasesc ceva.


poze, Just Me
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

neata,
eu sunt cu "capu intre hartoage" nici cafeaua nu am reusit sa o beau.

eu nu am facut sport la sala niciodata spre rusinea mea , de felul meu sunt mai lenesa,nu prea ma deplasez mult pe jos (doar vara ce ma mai alearga fiimea),acum ca e frig nu-mi scot nasul din barlog
eventual mai fac acasa abdomene..raaar si gimnastica ceva acolo sa fie

poate ma mobilizez sa urc scarile pana la et6 .

cu regimul e greuuuu am rabdat foooame saptamana asta sper macar 1-2 kg sa fi dat jos,eu sunt de parere ca cel mai ok e doar o cantarire/saptamana .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

uitati AICI actualizarea tabelului...astept reclamatiile...si sugestiile bineinteles.

poze, Just Me
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Dau o , chit ca e aproape pranzul! Azi sunt pe carne de vita. Maine, in loc de oua, o sa fac ori cartofi fierti, ori orez fiert.
Delplhi,!
Wk placut.



http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

eu is treaza de la 7...nici in we nu pot dormi mai mult...mama lui de ceas biologic.
multumesc de vicky
eu....mi-am bagat picioarele zilele astea
cred ca sunt mai mult decat dusa si nesimtita cu mine insami.
dieta...nexam
cantarit....eu??? nu cred
mancat...tot ce se poate....
paine....vai ce buna e aia facut la aparat
paine prajita...oare mai stiu cum se face??? nu cred
sunt mai mult decat delasatoare si inconstienta
nu stiu pe bune ce e cu mine....depresii peste depresii....bocete sa nu mai vb...si la ce folos plang ca tot incostienta sunt.
nu am motivatie. nu vreau...cred ca asta e pana la urma raspunsul meu
dar in schimb vreau bicicleta in casa....asta vreau
bani...mai am ceva pe un card....dar tb sa-l duc pe sot la operatie la sf lunii
datorii cat china....ratele, chiria, datorii la stat. oricum merg la un magazin unde au si fac eu pe naiba in 14 si sa-mi iau una...vreau din aia...mi s-a pus pata...

poze, Just Me
ambitioasa

Mergi la inceput