Regimul disociat

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

eu eu vreau dar sa-mi termin ceaiul intai. caci si eu ieri am prestat carnati, friptane de purcelus, chiste, tobe si cate si mai cate dulcegarii....azi ma resimt. asa ca beau un ceai verde apoi o cafea apoi un ceai pt pancreas si la urma unul de digestie...si apoi fac rezervare la buda
vicky me pare rau ca nu aveti zapada. da o fuga in moldova ca aici avem...de ieri nopate ninge neincetat, mai putin asa, dar ninge asa e cel mai important
breto tu pe unde umbli mamicule? cum mai stai cu raceala?
sper ca esti mai bine.
SHI TE MAI VEAU!!!

poze, Just Me
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

VICKY multzumesc,si eu vreau chiar daca este tarziu...rau mai este sa mananci atata...ce mai,am dat cintaru peste cap...eu mai am raceala inca,in seara de ajun si ieri toata ziua,si-a spus cuvintu(stranuturi,ochi lacrimand...)durere de gat,cu toate medicamentele..vocea mi-am pierdut-o de tot...azi in schimb este mai bine...DELPHIIIII...SHI TE MAI VEAU SI EU!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

, abia am venit din balcon, fulguieste!
Breto, multa sanatate!
Delphi, pai dupa atatea ceaiuri, cred si eu!
Eu ma plimb prin casa, mai fur o felie de cozonac, ce sa fac daca socrela mi-i lasa la indemana? Eu abia astept Anul Nou, ca atunci face socrela multe salate, inclusiv de fructe, peste la cuptor, piftie de curcan... oricum bucate mai "digestibile".
Va !


http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

se mai poate bea o la ora asta?
eu oricum beau si seara si tot dorm asa ca nu-i bai
dimineata am tras o sperietura zdravana....cand ma spalam pe dinti m-am uitat in oglinda...sa pic jos...un cercel pauza... dai si intoare casa cu fundu in sus....nu e si gata....l-a gasit sotu in sifonu de la cada...cum o fi ajuns acolo nu stiu.
piftie de curcan??? acum ma duc sa pap la mama si fac si eu cateva portii pe de Anul Nou.
dar nu am mancat din ciobica mea buna buna de curcan... dar azi o savurez eu cu cozonac.
eu seara neaparat sa pot dormi beau cateva cani de ceai, altfel nu reusesc.

poze, Just Me
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

www.youtube.com/watch?v=_KKNx4d8f78&feature=related" target="_blank">SPECIAL PT CINE STIU EU

poze, Just Me
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas

www.youtube.com/watch?v=_KKNx4d8f78&feature=related" target="_blank">SPECIAL PT CINE STIU EU

poze, Just Me
ambitioasa





SHI TE MAI VEAU!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

...vicky m-am insanatosit..multzumesc...si sa o pup tare tare pe delphinus a mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

nu ai ce zice...e prea frumoasa melodia si asta se intampla cu noi doua...esti speciala
SHI TE MAI VEAU!!!

poze, Just Me
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas

nu ai ce zice...e prea frumoasa melodia si asta se intampla cu noi doua...esti speciala
SHI TE MAI VEAU!!!

poze, Just Me
ambitioasa



..nu am ce zice nu...si tu esti SPECIALA!!!...cit romanticism....SHI TE MAI VEAU!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

ma sa nu zica lumea altceva de noi doua....or crede ca...o fi ceva intre noi doua...
noi avem soti acasa, breto copil frumos, eu incerc sa proiectez unu care o sa mi-l boteze mumoasa mea...asta e ...ne facem si neamuri...

poze, Just Me
ambitioasa

Mergi la inceput