Regimul disociat

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

buna dimineata.
poftiti la eu sunt un pic intoarsa pe dos...din cauza rezultatului sotului de ieri de la urolog. si nu diagnosticul lui ar fi problema ci mai de graba atitudinea lui si suferinta din sufletul lui. i-am explicat cat am putut eu, din cat stiam ca se trateaza, dar nu prea am avut cu cine. oricum asteptam luna ianuarie sa mearga la operatie.
asta e...
o zi buna va doresc. sa fiti harnicute...eu ma duc sa ma tund....mi-am luat vopsea....trasnet...azi imi fac de cap cat sunt singura acasa.
vicky
breto SHI TE MAI VEAU

poze, Just Me
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

...sunt racitaaaaaaaaaa...SHI TE MAI VEAU!!!!...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

pai daca stai descult prin casa...ti-am spus ca iti pui ceva in picioare. acum aspirina saracului te paste... sa mai treaca
SHI TE MAI VEAU!!!

Citat:
citat din mesajul lui bretonica

...sunt racitaaaaaaaaaa...SHI TE MAI VEAU!!!!...


http://www.flickr.com/photos/bretonica/


Buna dimineata sa va spun. Poftiti la

poze, Just Me
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Buna dimineata si o si de la mine.
Nu mai raportez nimic, ca nu mai pot tine regim in perioada asta, soacra-mea e criminala, a facut de toate pt toate gusturile.
Va las cu bine pana dupa sarbatori, cand va tb sa revin in forta!
Va cu drag pe toate si va doresc Craciun Fericit!

P.S. Si eu m-am ales taman acum cu o cistita nasoala.
Delphinas, multa sanatate sotului.
Bretonica, sa treaca raceala, da-i cu aspirina saracului si tuica fiarta.


http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

neata si de la mine. eu mai puturoasa azi ca m-am petrecut aseara.
regim...cat am mai tinut, cat am mai calcat stramb...si eu ca tot omu care se pregateste de sarbatori...romanu nostru drag si iubit, care face de toate guditatile. dar se termina ele si sarbatorile astea...si disociere scrie pe mine.
poate pana atunci reusim sa umplum si noi un capitol asa ca fetele sa punetm incepe unul nou in forta.
vicky multumim de urari. asemenea si tie.
breto cum te mai simti draga mea? nu ai curaj sa intri?? nu te cert, promit. SHI TE MAI VEAU!!!

poze, Just Me
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas

neata si de la mine. eu mai puturoasa azi ca m-am petrecut aseara.
regim...cat am mai tinut, cat am mai calcat stramb...si eu ca tot omu care se pregateste de sarbatori...romanu nostru drag si iubit, care face de toate guditatile. dar se termina ele si sarbatorile astea...si disociere scrie pe mine.
poate pana atunci reusim sa umplum si noi un capitol asa ca fetele sa punetm incepe unul nou in forta.
vicky multumim de urari. asemenea si tie.
breto cum te mai simti draga mea? nu ai curaj sa intri?? nu te cert, promit. SHI TE MAI VEAU!!!

poze, Just Me
ambitioasa



..nashpa inca...eu cind sunt bolnavioara NEXAM dieta...dupa care sa nu care cumva sa avetzi curajul maine sa dau raportul...ca mi frica...SHI TE MAI VEAU SI EU...si la fete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Buna seara! Primiti cu colindul?
Va doresc un Craciun Fericit, multa sanatate si spor la slabit dupa 1 ianuarie incolo.
Va cu drag!



http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

Citat:
citat din mesajul lui preda_vicky

Buna seara! Primiti cu colindul?
Va doresc un Craciun Fericit, multa sanatate si spor la slabit dupa 1 ianuarie incolo.
Va cu drag!


Vicky

http://community.webshots.com/user/viki39



...da..da..da...DAAAA!!!...craciun fericit si voua la toate

..DELPHI...SHI TE MAI VEAU!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

chiar daca e mai tarziu va colind si eu, chiar daca vocea e cum e. si va doresc un craciun plin de zapada, bucurii, sanatate, impliniri si tot ce e mai bun si mai frumos.

eu am trebaluit ieri pana la 1 de noapte...am zis ca nu mai termin.
azi am fost la bunici cu colinda. mai multi bani a facut sotu decat eu. doar sunt bunicii mei.
am facut bradu...in sfarsit...a iesit super de frumos...o sa va pun poze.
mancaruri am facut...slava cerului. sotu a zis ca ciorba ne va ajunge pana de sf Ion. oricum e bun...cu taietei de casa...numai bun sa se aseze la burtica.
sa va servesc cu bucate facute de mine de care vreti voi. disociat nimic nu am fetelor.
si cate un paharel de jinuc de la tataielu din pod. alb sau rosu de care vreti.
CRACIUN FERICIT FETELOR!!
breto SHI TE MAI VEAU!!!

poze, Just Me
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Buna dimineata! O serveste cineva?
Ieri am mancat ca nemancata, fel de fel de bunatati specifice Craciunului, azi o las mai moale ca altfel ma apuca fierea si nu vreau.
Am intrat sa va si sa va doresc in continuare. Din pacate, in Bucuresti nu e zapada, spre intristarea noastra.


http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput