Miresele anului 2006 (90)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by Giova

Oana mersi. spor la munca, sa termini cat mai multe azi si sa pleci acasa repede. mai bine incepeai de luni.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)



stii care a fost logica
...am presimtit ca o sa incep din plin asa ca am zis...decat sa incep cu 5 zile lucratoare mai bine doar cu 2 si apoi vine wee...mai incarc bateriile

dar deja sunt beata de cap

ma lupt cu un nr de tel si o adresa de e-mail...si sa mai prind ceva din urma...dar clar urmatoarele saptamani o sa am parte doar de sedinte si discutii pe proiecte...da noi sa fim sanatosi


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio nu te mai necaji ca nu are rost. O fi avut ceva pile, mai stii? Dar inteleg perfect ce simti, ca si eu cand am venit din State si-mi cautam job si cu chiu cu vai am gasit unul cu 6 milioane (restul toti dadeau 4), prietena unui vecin s-a angajat la o firma (acelasi post) pe 8 milioane plus alte beneficii si aia au angajat-o ca 'e fata buna' (nimic legat de cunostinte/profesionalism/etc)...

Oana o sa te acomodezi incet incet. Macar esti acasuca si seara mergi acasa la Marius si la cuibusorul vostru .


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Fetelor, in bantuiala mea pe net de azi-noapte, am reusit sa culeg o minunatie de virus de care nu am mai reusit sa scapam sub nicio forma. Prin urmare, diseara se instaleaza de urgenta Windos-ul de la cap la coada... Asa ca nu cred ca ne auzim nici diseara, nici maine... Poate pe maine seara sau sambata va fi gata...
Deci va zic de pe acum week-end placut!

Gio... pentru asa o ocazie speciala, a meritat efortul... :)
Chiar daca dupa aia m-am enervat ca mi se restarta calculatorul la fiecare 2-3 minute... Am vazut doar un episod din Grey si m-am bagat in patut, ca tare frig mai era in casa. Si am adormit iar, de pe la 9 si ceva pana pe la 10.30. Apoi am fost dupa un mic cadouas pentru sotior, ca eu-l primisem deja... :D L-am gasit pe pernuta, alaturi de mine, cand m-am trezit...

Am inghetat toata prin oras... Dar nu m-am lasat pana ce nu am ajuns si sa iau bilete la Fuego pentru 22 martie... Si, pentru ca abia de ieri s-au pus in vanzare, am avut marele noroc sa prind randul 2 si-s tare mandra de mine...

Gata, ma duc sa vad ce mai gasesc pe aici de facut. Va pup!


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

pe mine ma duce sotzul diseara la film...la o comedie....hmm..si-a gasit ziua ...parca imi zi imaginez, tot poporul iesit "la Mall"...sa-l serbeze pe sfantu' valentin.......eh, da' las ca-i bine...decat sa motzaim prin casa.....
pacat ca maine tb sa mergem la munci...ca altfel...prelungeam valentinu' pana mai tarziu

Gio, sa cresti mare, sper ca nu te-am trezit din somn ...
onutzu...ne luam de mana amandoua si fugim inlume..ca si eu am saptamana viitoare 3 zile numai cu sedinte...cu "streinezi' si peste 2 saptamani, scap ieftin...numai 1 zi...da' plina oki..toata..tot cu un strainez ...
botic, succes la reinstalarea windowsului
Aly, cum mai e nasucul?


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

quote:
Originally posted by krelia

Aly, cum mai e nasucul?


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.



Nici cum. Incep sa ma enerveze virusii astia, nici nu dau inapoi, dar nici inainte. Oricum, e clar ca nu mi-a priit prea tare la scarbiciu, ma cam doare capul si am senzatie de febra, desi zilele astea am fost tot cu termometrul dupa mine si nici vorba de anomalii.
Distractie faina diseara la film.

Noi nu suntem fani Valentine's asa ca nu sarbatorim nicicum. Facem shoppingul obisnuit de joi si trecem pe la socri sa lasam una-alta ca merg in weekend la bunici la tara.

la fete si o seara placuta!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

am aparut si eu pe-acasa.
gata pranzul, burta e plina, ma strangea fusta de numa...acum mi-am gasit sa o iau pe aia cu talie inalta. am luat piticul de la gradi si ne-a teleportat acasa Clau.

Aly nu cred sa fi avut pile, mai ales ca au venit si ei din Ab la Tm, acum 1 an jumate. Prietenul ei e asociatul lui Clau, chiar au ramas uimiti de ce salariu i-au oferit. cica doamnele mai in varsta de la biroul ala iau 28 mil.. Sper sa fie chestie de program prelungit, ca sa nu-mi para rau ca nu am gasit eu postul asta. musai sa o intreb de unde l-a cules.
Krelia nu m-ai trezit, stai linistita. as vrea eu sa dorm la ora aia.
Fain ca mergeti la film, o fi plin in Mall, ai dreptate.
Oana bine te-ai gandit...sper sa pleci repede acasuca.
Of Ral ce ti-e si cu virusii astia....nu ai antivirus la calculator?

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Aly tu ar trebui sa-ti iei un concediu medical si sa stai acasa sa te faci bine ca daca tot mergi la servici, nu trece raceala de la sine.
Onutzule te sarbatoresti azi?
Kreliutz sigur o sa fie plin la mall, cred ca si la noi ar fi daca ar fi deschise cinema-urile
Am fost azi prin mall si peste tot am vazut numai inimi rosii si chestii din astea si eu una nu-s de acord cu sarbatorile astea imprumutate si ca atare nici nu le tinem.
Ralu n-ai nici un antivirus, nimic? Asa am patit si eu cand stateam la ai mei, prin pelegrinajul meu pe net am avut un spider de toata frumusetea care tot timpul imi restarta calculatorul, bineinteles a trebuit reinstalat tot ca altfel n-a mers. Asta era pe explorer, unde sunt mai mari sansele sa prinzi virusi. Dupa-aia mi-am instalat Opera cu care is si acuma si daca nu intri pe site-uri dubioase nu sunt probleme.

Eu acuma am papat 2 farfurii cu supa pline pline si clatite cu nutella si acuma simt ca plesnesc, nu alta. Am mancat ca o vaca

30+ cu Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Gio n-ai inghetat in fusta?


30+ cu Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

nici eu nu-s mare fan cu imprumuturile astea....da' deh....daca asa s-a nimerit...mai ales ca nu aveam nimic de papa prin frigero...ca ciorba am terminat-o ieri ....
..sper sa terminam repede si sa ajungem neingramadit acasik
pupi...pe maine!


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Kitzy am inghetat, dar noroc ca am umblat cu masina. Mai toata ziua sunt in pantaloni, macar la ocazii mai speciale sa pun o fusta pe mine.
sa-ti fie de bine mancarica. Mi-ai facut pofta cu clatitele, dar azi fac tiramisu...
Krelia hai si sa scapati lejer prin Mall.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput