Miresele anului 2006 (90)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by Giova

Oana si noi avem internet baking-ul activat la toate conturile. de cand zic ca platesc facturile cu el, dar mai bine merg personal. multe imi sunt in drum. Iar cu Enel-ul prefer...la caserie, caci a platit cineva prin banca si i-a taiat curentul, si a mai trebuit sa plateasca odata factura, caci nu au tinut cont de chitanta bancii. nebuni ce mai!!!
NOi avem wireless si suntem super incantati. doar ca acum nu stiu ce are compu fix, ca mi-a picat netul aseara. noroc ca merge la laptop. dar e super sa nu fi legat de o anumita camera, sa nu ai fire prin casa. mergi pe buda cu laptopul daca vrei si scri pe forum.
_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)



cum naiba e posibil...sigur se putea face ceva sa le compenseze suma cu factura urmatoare!
Marius asa il plateste de 1 an si nu s-a intamplat niciodata sa avem probleme!

Noi avem fiecare cate 2 conturi la ING si Homebank-urile aferente ...comisioanele nici nu sunt atat de mari incat sa justifice statul la coada si nervii facuti
daca iti sunt in drum...asta e altceva, dar ca sa mergi special pe undeva sa platesti o factura si sa te mai si enervezi nu merita!

wireless-ul e urmatorul punct pe lista
voi aveti net tot de la rds?

Kitzy ai auzit de "terapia prin shopping"? ...ca io zic ca are efect, si inca unul mare cateodata!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

ah..dragi bucatarese..am si eu o curiozitate...(nu ca m-ar lovi vreo dorinta ascunsa...doar asa, ca chestie)...Indolact asta e acelasi cu Indlacto?..ca si astai tot din Tg Mures sunt..si stiu ca-s destul de mari si destul de prezenti de ceva vreme pe piata, nu?


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Oana daca mi-as putea permite, tot la shopping as fi, nici n-as mai da pe acasaPe mine ma relaxeaza chestiile astea, daca nu trebuie sa le car eu pana acasa.

30 cu Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

quote:
Originally posted by krelia

ah..dragi bucatarese..am si eu o curiozitate...(nu ca m-ar lovi vreo dorinta ascunsa...doar asa, ca chestie)...Indolact asta e acelasi cu Indlacto?..ca si astai tot din Tg Mures sunt..si stiu ca-s destul de mari si destul de prezenti de ceva vreme pe piata, nu?


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.



Tot una. Dar cine sta sa buchiseasca pe cutie


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Kreliut...io is cam pe dinafara cu treburile astea...de Indolact am auzit, da de Indlacto acu' e prima data cand aud
nu m-ar mira sa fie aceeasi firma pana la urma


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Kitzy sa-ti fie de bine cumparaturile. hai ca e musai sa cumperi hanutze, doar nu lasi bebita in pielea goala.
Oana da la RDS avem netul. sunt ok, doar ca nu primesc facturile acasa, si nici pe net, cu toate ca am facut n plangeri la ei.

la noi e asa de frig...la voi cum e?
pe mai tarziu, ma pregatesc sa-mi iau copilul de la gradi.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Kitzy, groaza mi-e de cand ma stiu...
Si ultima data cand mi s-a luat... am crezut ca mor acolo... Nu neaparat de durerea in sine, cat mai ales de starea de dupa... Mi-a fost rau de nu m-am vazut si am cazut din picioare in incercarea mea de a pleca de acolo...

Gio, si eu cu spatele... Da' la mine e ceva ce se intampla destul de des... din cauza calculatorului in special. Adica a statului la calculator... Dar zilele astea iar m-a luat. Cred ca in combinatie cu raceala, stii... durerile alea musculare asociate. Eu asa patesc.


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

haaaoolioo...onutzule, da' zuza rau mai esti...pai..stiu eu de Indlacto Tg Mures de ani de zile....care sunt la sute de km...si ei sunt pe piata de prin 90 si ceva .....si tu, care esti la botu' calului...sa-ti fie rusine!

am gugalit..si zau dk a gasit ceva cu indolact...decat palavrageala noastra de 1 pagina..de azi ...
asadar, va spune o bucuresteanca ...e Indlacto suratelor, nu Indolact
nah' si sigla daca nu ma credeti: http://www.clubafaceri.ro/files/clients/20/54762/14868_thumb.jpg

ah, si unde mai pui ca in faculta facui si-un studiu de caz pe lactate...


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by Giova

Oana da la RDS avem netul. sunt ok, doar ca nu primesc facturile acasa, si nici pe net, cu toate ca am facut n plangeri la ei.

la noi e asa de frig...la voi cum e?
pe mai tarziu, ma pregatesc sa-mi iau copilul de la gradi.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)



apoi facturi nici noi nu primim...nici pe net nici acasa...asa o fi moda
cat a-ti platit pt wireless...sau explica-mi tu putin ca nu mai vreau sa le vad acu pe tantiile de acolo...peste o saptamana ma mai duc

eu nu am iesit din casa azi...si e un friggg de iti clantane dintii...am riscat si am deschis un geam

pe cand vroiam sa ma duc la doctorita de familie, bine ca s-a gandit mama sa o sune sa o intrebe daca are "multi clienti"...sa mergem la sfarsitul programului sa nu stam acolo pe la usi...ea are telefonul inchis
e clar ca nu e acolo!
offf asa se intampla ...te hotarasti sa mergi si nu ai unde.
o sa dam noi de ea cumva si o sa ne intelegem pe saptamana viitoare cand are program de dupa-amiaza...pana atunci masaje ...poate ma mai lasa durerea asta!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by ralnied1

Kitzy, groaza mi-e de cand ma stiu...
Si ultima data cand mi s-a luat... am crezut ca mor acolo... Nu neaparat de durerea in sine, cat mai ales de starea de dupa... Mi-a fost rau de nu m-am vazut si am cazut din picioare in incercarea mea de a pleca de acolo...



Foto Ralu




hai mai Ralu fi barbata

je am donat sange cand s-a operat mama(juma'de litru)...dupa care am plecat pe 3 carari de acolo
da macar am avut analizele facute pe bune...toate hepatitele/HIV


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput