Quelle 5

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

ok, va multumesc mult pt raspunsuri

MirelaV
pupicei pe burticei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flo1980 spune:

Buna

Am comandat si eu un costum de casa pe net si am dat optiunea livrare prin curier am sanse sa nu il primesc? si taxa tot de 20 roni ramane?



noi
un fulguletz
un pepenash


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

Am primit ieri avizarea de la posta pentru comanda mea (facuta pe net) pe 10 noiembrie. Eu asa am inteles, ca nu mai colaboreaza cu Curiero. Oricum, mi-e mai la indemana la posta, il trimit pe sotul... asa curierul nu ne gasea niciodata acasa, ii spuneam sa vina la o ora si el nu venea.

Ingrid si Cristi 5 ani si 8 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

am primit doua pachete de la quelle, saptamana aceasta...ambele prin curiero.
si mai curios decat toate...la unul din ele mi-au pus taxa de livrare doar 10 lei...nu 20 cat e specificat pe site si cat apare in mailul de confirmare...

*******************************************************
raluca, mami fericita de www.totsites.com/tot/alexia-maria" target="_blank">alexia-maria (07.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angela1975 spune:

si eu cand am primit jacheta ( acum 2 zile ) tot prin curier a venit, taxa a fost de 20 ron ... azi am primit o helanca ( dintr-o alta comanda care totalizeaza 6 produse ) ... taxa de livrare 0 ...

Jacheta am returnat-o azi prin posta - am platit doar 4,50 ron ... nu ma asteptam sa fie asa de putin . Sa vedem cd primesc banii ... intre timp am facut alta comanda la haina ... am ales mar. 38 ( sper sa-mi vina bine ).

Atentie! coletul trebuie sa-l ambalati in coala de hartie, chiar daca nu scrie nimic pe el ...pe mine m-a intors dna de la posta pe motiv ca nu ambalasem in coala pachetul ... se considera reclama .

Angy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefiuta spune:

m-au sunat si pe mine aseara ca sa-mi spuna ca azi primesc si restul comenzii, s-au incadrat de data asta, nu stiu ce va fii de acum incolo? clar se vor aglomera...
taxa si eu am platit-o tot 20,00 si se percepe o singura data pt intreaga comanda, chiar daca noua ne parvin in mai multe transe.
Angela, tu ai sunat sa intrebi daca mai primesc haina si fara eticheta?
Sunt curioasa sa vad ce calitate au unele produse pt ca mi-am comandat 2 camasute de noapte gen furou si tare mi-e teama sa nu fie carpe...

leuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angela1975 spune:

din fericire am gasit eticheta, am avut impresia ca am aruncat-o ... am prins-o exact asa cum a fost cd am primit-o.

aveti idee lucrurile din poliester intra la apa ?


Angy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

Fetele mirare MARE!!!!
Am primit avizul pe 28 pentru comanda facuta acum 10 zile. nu imi venea sa cred. marti ma duc sa ridic coletul...ce bine!!!sper sa fiu multumita de ce am sa primesc-adik de ce va primi giza de Mos!

Any si Ioana-Catalina (12.02.2006)

www.dropshots.com/anymony/" target="_blank"> poze Ioana-Catalina

Povestea nasterii Ioanei-Catalina

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=21fc06911023d376aa686b" target="_blank">Iubirea noastra Ioana-Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta_t spune:

Buna fetelor,

Vreau sa cumpar de la ei un produs, dar acest produs se gaseste doar pe site-ul Quelle din Germania. As putea face totusi comanda la Quelle Romania si ei sa mi-l aduca de-acolo ? Si sper ca la pretul afisat in Germania ?

Mersi pt clarificari

Dana cu minunile ei: Mihai (20.04.2005) si Andrei (3.04.3007)
http://community.webshots.com/user/danuta_t

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rallu spune:

Eu mi-am comandat de la ei un neglije negru (apropos de camasutele de noapte gen furou) si e foarte misto.
Sotul e inebunit dupa el.

La fel, cea mai buna si mai calduroasa geaca de iarna pe care o am e de la ei si sunt foarte multumita de ea.

In general sunt multumita de produsele lor dar recunosc ca m-au mai si dezamagit cateodata, mai ales calitativ pentru ca faza ca nu mai vin nu ma deranjeaza foarte mult (oricum nu ma bazez pe ei pt. cadouri sau altceva de genul asta si atata timp cat nu iau banii inainte si sa raman cu buza umflata, pentru mine e ok).


"Nu conteaza ce ti se intampla in viata ci conteaza cum reactionezi la tot ceea ce ti se intampla."

Atat e de mare burtica9+
Asa arat eu acum

Mergi la inceput