Quelle 5

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabi30 spune:

Mie mi-a ajuns coletul pe 17.11(comanda facuta in 31.10)
Mi-au scris si pe mail data la care au trimis coletul.
Deci am fost norocoasa.
Gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

fetele am sunat la ei la numarul pentru info...si mi-au raspuns repede si mi-au zis ca e la facturare comanda si ca sapt viitoare ajunge coletul. mi-au spus ca nu e problema sa nu ajunga pina in sarbatori...

Any si Ioana-Catalina (12.02.2006)

www.dropshots.com/anymony/" target="_blank"> poze Ioana-Catalina

Povestea nasterii Ioanei-Catalina

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=21fc06911023d376aa686b" target="_blank">Iubirea noastra Ioana-Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Am comandat 2 produse identice ( 2 seturi) pe care m-i le-au trimis in 2 pachete diferitte, la distanta de timp.Acum vad ca sunt de calitati diferite. Binenteles a doua calitate mai proasta. M-am lecuit de Quelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Am facut si eu o comanda in urma cu 2 saptamani si a ajuns astazi. Din ce am citit pe aici, am dedus ca nu ar trebui sa ma astept sa soseasca pana in sarbatori. Si am fost si relativ incantata de produse. S-ar putea sa se miste mai repede in cazul celor care comanda decoratiuni de Craciun sau produse specifice sarbatorilor. Zic si io Ana-Maria 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

hello. eu vreau sa le trimit inapoi 2 produse. ati avut surpriza sa nu va remburseze banii?

MirelaV
pupicei pe burticei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefiuta spune:

buna la toata lumea!
o singura data am returnat un produs si am primit banii in cca o saptamana.
eu am facut comanda pe 30 octombrie, sapt trecuta am primit primul produs, o masina de gatit, sa fiu sincera pe asta o asteptam cel mai mult, restul produselor nici un semn. Acum stau si ma gandesc ca exista riscul sa nu le mai primesc deloc, nu m-ar mira, nu e prima data. Mai ales ca sunt lucruri de la reduceri si poti sa ai surpriza sa nu mai fie in stoc. Au o f proasta organizare la cap asta, tu cand comanzi obiectul esti ferm convins ca il au, pana proceseaza ei comanda, verificari etc, se poate intampla sa nu mai fie.
O sa dau si eu un telefon azi sa ii intreb de sanatate, macar ma linistesc.

leuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angela1975 spune:

Buna fetelor!

Ma bucur ca v-am descoperit, am si eu o problema ... nu-mi dau seama care este marimea mea exacta la jacheta ... m-am masurat, am comandat si tot mare mi se pare .

De obicei, la noi un 42-44 imi vine bine ... la ei am comandat jacheta mar. 40 ...tinand cont de bust (90cm). Am avut surpriza neplacuta sa constat ca este fff subtire ( in descriere zice ca e vatuita calduros, aiurea, zici ca e de primavara )si mare la umeri, la maneci ... in talie ...
Acum as vrea s-o trimit retur ... aveti idee cam cat platesc la posta ... si sa risc sa comand mar. 38
Aveti idee la ei o marime in minus cam cati centimetri in minus inseamna ? ... 2 cm ? ... ca nu stiu ce mar. sa-mi comand ... am 1,61 h, 56 kg ...

Ce parere aveti despre produsele lor ... eu mai am o comanda la ei constand in bluze, camasi ... acum, patita fiind cu jacheta, mi-e si frica ca accept comanda ... ca si acolo am comandat numai mar. 40 ...

va multumesc

Angy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefiuta spune:

Buna Angela,
imi pare rau dar nu mai stiu cat am platit taxele postale, oricum, nu f mult
eu mi-am cumparat de la ei anul trecut o haina din piele intoarsa, buna de altfel calitativ, mas 38-40, imi este cam maricica, dar daca mai imbrac si un sacou e ok. mi-a luat mult timp sa pricep cum e cu masuratorile astea, ideea in mare e ca cel putin o masura daca nu 2 mai putin imi corespunde. eu anul trecut purtam mas 40, din cauza asta am si comandat la ei mas 38. jacheta ta s-ar putea sa fie pt tipul micut si mai plinut, ma gandesc, din moment ce e asa larga.
uita-te mai bine in catalog la descriere, nu stiu ce sa zic?
p.s. un pont care l-am aflat de la o colega - hainele care au in dreptul lor o frunzulita desenata se pare ca sunt mai calitative, cu un material mai plin. eu una nu mi-am comandat prea multe pt mine, mai mult pt sot si pt casa.

leuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angela1975 spune:

ms de raspuns ... mi-a zis tipul de la curier.ro ca prin posta este mult mai ieftin ... de returnat... dar mai e o probl. - am rupt eticheta, prima data eram hotarata s-o opresc, acum stand de vb si cu alte pers. , m-am razgandit ... oare mai pot s-o returnez daca nu mai am eticheta ... chitanta si factura le am ...

asta e jacheta :

http://www.quelle.ro/ro/default/produkt-images/_w600_h510/0/8/7/0878051_I600_200037558849.jpg

Angy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Citat:
citat din mesajul lui MirelaV

hello. eu vreau sa le trimit inapoi 2 produse. ati avut surpriza sa nu va remburseze banii?

MirelaV
pupicei pe burticei





Nu s-a intamplat niciodata sa nu returneze banii,stai linistita.

18 +

Mergi la inceput