Cura de slabire cu boabe de orez (2)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

quote:
Originally posted by Dorsilia

helou!
am doua intrebari pt voi dragi "chinezoaice"

1. cum e ziua cand trebuie inghitite 30 de boabe? in cat timp reusiti sa le inghititi, si nu va doare burtica dupa?

2. asa, orientativ, in 30 de zile cate kg dati jos mancand rezonabil, adica si putina paine si alte chestii de genul paste, etc?

Lia
merci



Si eu sunt curioasa sa vad ce raspund fetele la intrebarile tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

mai fetelor, asta-i dar asa...de "frectie" nu cred ca este cineva care sa fi slabit mai mult de 3 kg, nu Luna...tu ce-ti mai aduci aminte?
daca vreti sa slabiti klumea renuntati cate putin la paine, dulciuri mancaruri grase si prajite, beti multa apa, fructe la greu, salate, gratare, peste, faceti putina miscare...si...cel mai important inghititi boabele de orez cu efect miraculos

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Eu am renuntat la paine, dulciuri, de mancat dimineata ciugulesc fft putin (de ex. :o felie de sunca slaba de pasare, un crenwusti ((goale), pe la 4-5 mananc ceva mai consistent iar dupa ora 18 numai fructe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:

quote:
Originally posted by Dory232002

Eu am renuntat la paine, dulciuri, de mancat dimineata ciugulesc fft putin (de ex. :o felie de sunca slaba de pasare, un crenwusti ((goale), pe la 4-5 mananc ceva mai consistent iar dupa ora 18 numai fructe.




cu un meniu de genul asta vei deveni in curand

Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

quote:
Originally posted by Luna75

quote:
Originally posted by Dory232002

Eu am renuntat la paine, dulciuri, de mancat dimineata ciugulesc fft putin (de ex. :o felie de sunca slaba de pasare, un crenwusti ((goale), pe la 4-5 mananc ceva mai consistent iar dupa ora 18 numai fructe.




cu un meniu de genul asta vei deveni in curand

Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.




La cat de sunt, ar trebui sa rabd de foame ca sa se vada ceva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

sa n-o credeti...eu o cunosc si nu e asa cum zice ea delok...
Dory, ai grija sa nu te infometezi pe vremea asta fiindca organismul slabit prinde imediat raceli/gripe
stiu ca nu faci foamea...dar zic si eu asa....pentru orice eventualitate... si abia astept sa ne revedem
fetelor cate bobite ati luat?
numai bine

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Am ajuns la 3!
Dar nu pot renunta la dulciuri...


http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

Eu am ajuns la a patra. Mie imi e usor sa tin socoteala pentru ca am inceput pe 1 feb. Ca altfel, cu siguranta pierdeam sirul!
Vreau sa va intreb ceva pe cele care ati mai tinut: cand se ajunge la mai multe boabe, nu va constipati?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:

quote:
Originally posted by tlaura
cand se ajunge la mai multe boabe, nu va constipati?



nu - cele mai multe fete au observat pe parcursul dietei ca au scapat de constipatie
eu am luat azi 12 - eram asa grabita si nici gand sa imi amintesc daca ieri am luat 10 sa 11

Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Azi 5 boabe.
Monica nu ma infometez, aseara chiar am facut abuz am facut ft. tarziu o friptura de pui la gratar cu , cartofi prajiti si salata verde, si am mancat pe la ora 22 , desi am mancat doar cativa cartofi , o bucata de friptura si salata verde, bineinteles fara paine, am mancat la ora aia

Mergi la inceput