Cura de slabire cu boabe de orez (2)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


quote:
Originally posted by iulyyya855

buna fetelor as dori sa incep si eu aceasta cura cu boabe de orez!!!


poti incepe chiar maine dimineata cu primul bob cali luna e in descrestere - ideal era sa incepi de 23 dar pana pe 2 mai poti alege oricare zi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulyyya855 spune:

fetelor eu am inceput astazi de 1 mai,dar vreau sa stiu care ore este cel mai bun de luat.sper sa imi regleze si mie tranzitul si sa slabesc.v-am pupat pe toate si astept vesti de la voi care si cum a mai slabit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

buna fetelor,

ce rezultate ati avut dupa ce ati facut aceasta cura?



AFIBEBE mamica fericita de Cristian Nicolae 22.08.2007

cristi

sunt mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulyyya855 spune:

fetelor vrea sa inceapa si o prietena de a mea acesta cura dar cand ???? va rog astept raspuns v-am pupat pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:

quote:
Originally posted by iulyyya855

fetelor vrea sa inceapa si o prietena de a mea acesta cura dar cand ???? va rog astept raspuns v-am pupat pe toate

giulya



peste doua saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


Astrele si silueta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


Luna se va "implini" pe 20 mai deci start dieta 23 dimineata -

aveti in vedere si

Power plate



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulyyya855 spune:

multumesc Luna25 deci pe 23 dimineata start dieta.cine mai intra la aceasta dieta ca sa fie mai multe fete.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingerash80 spune:

Buna fetelor, eu sunt Flory, am 23 de ani si sunt din Bucuresti. Va urmaresc de mult dar n-am intrat pan acum sa las mesaj. Am inteles ca de maine se poate incepe cura cu orez nefiert (23.05.2008) si as vrea sa incep si eu... daca am inteles eu gresit data anuntati-ma si pe mine sa n-o iau aiurea. Am citit intr-o revista ca cineva a slabit 12 kg cu aceasta cura... voi ati avut rezultate la fel de spectaculoase? Cam tot de atatea vreau sa scap si eu. La sfarsitul lui 2006 cand m-am mutat cu prietenul meu aveam 52 kg...acum am 59 (aveam 61 dar am reusit sa scap de 2 ). Din nefericire am si o problema care ma impiedica sa slabesc...am fost marti la un control si am descoperit ca am un dezechilibru hormonal... sper cu aceasta cura sa reusesc sa slabesc si problema mea sa nu creeze o bariera... Va pup si urez bafta celor care se ancoreaza alaturi de mine
P.S.: Eu consum paine neagra cu tarate de la Vel Pitar, maxim 2 felii pe zi, pot sa o consum in continuare pe durata curei? ca am inteles ca nu avem voie paine, dar ma gandeam ca asta nu e paine alba si poate am voie... Pup la toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alegrutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui iulyyya855

multumesc Luna25 deci pe 23 dimineata start dieta.cine mai intra la aceasta dieta ca sa fie mai multe fete.

giulya

Reinvii subiectul
Ieri a fost o zi numai buna pt dieta de orez:)
A mai tinut cineva cu rezultate bune?

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Sa o ajutam pe micuta Sonia!

Iata-l pe
Delfinelul OLIVER -25.04.2007

Mergi la inceput