Miresele anului 2006 (89)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by krelia
...in asteptare....ma uitam pe pozele tale...si ia uitati lume buna ce poza memorabila ...
http://image50.webshots.com/650/5/2/82/2607502820065845318RjEyvU_fs.jpg


frumos, frumos... da' la mine nu merge...

Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by ooana
aici vine si praji de la mine


bey, aia e friptura, in niciun caz praji...

Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

stiu ca e friptura...iarta-ma acu'...sa zicem ca e o tarta calda
scuze dar sunt contra cronometru...sa nu intarzii la aeroport


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.

AMR 2 zile


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by ooana
Nu am vrut sa va intristez...
...am vrut doar sa va multumesc...pentru mine sa fiu cu voi a insemnat foarte mult


stii vorba aia? Unde dai si unde crapa...
asa si tu: n-ai vrut sa ne intristezi, dar ti-a cam reusit...


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by ooana

stiu ca e friptura...iarta-ma acu'...sa zicem ca e o tarta calda
scuze dar sunt contra cronometru...sa nu intarzii la aeroport


bey, stai calma... glumeam... nu ma baga in seama! Fie... e tarta abia scoasa din cuptor... Te cred pe cuvant...
fugi la avion, nu de alta, da' sa nu se rataceasca Marius de unul singur cu vreo nemtoaica pe acolo...


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

eu am fost la o mini sedinta, sa facem planul de bataie pe maine la sedinta cu administratorul.
Intre timp, Clau si-a facut bine jobul si am gasit copilul imbaiat, mancat si dormit.
Krelia cred ca te referi la poza in care sta Marco pe olita in varful patului? parca acolo se vede laptopul deschis. linkul pus de tine nu merge si mie mi-e lene sa mai intru in album. te anunt cnd pun pozele promise.
Oana te , o mini vacanta faina sa ai si te asteptam sa scrii de pe meleagurile natale.
Ralu asa e cu astia, dca nu ne tinem de capul lor...eu am deja vreo 3 plangeri inregistrate pt. neajunsul facturii. acum dupa 1 an si o luna am vazut si eu cum arata factura, dar prin mail, nu posta.Important e ca au trimis-o.

ma bag la tv, maine nu stiu cand ajung la comp ca-mi vine cumnata si trebuie sa umblu cu ea pe la Univ. sa scoata diploma, si probabil prin oras, pe la magazine.
.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

... si dupa amiaza trebuie sa rezolvi cu Dolce...
Spor la umblat sa ai maine!


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

gata, am terminat si cu impachetatul

intre timp am primit o ivitatie de urgenta la nunta in 23 februarie
asta da graba ...miresica e graviduta

fug in pat ca la 6 dam trezirea

va pup si vorbim acasa


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.

AMR 1 zile


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza!
Pana la urma tot am ratat momentul se pare. Oana oricum m-am gandit la tine sa ai drum bun spre casa si sa ne auzim cu bine cand ajungi la Tg. Mures.
Ieri m-am luat cu alte cele (m-a rugat frate-meu sa-i scanez doua carti, plus ca imi promisese cumnata ca-mi prelucreaza niste poze de la nunta de la matusica si trebuia sa le motrosesc si eu putin inainte - uitasem sa scot optiunea de 'afisare data' de la aparat si mai aveam niste mici amanunte de inlaturat din poze si mi-a luat mai mult decat credeam).
Oana sa stii ca si sotzul o banuia pe matusica de acelasi motiv pentru graba cu care a organizat nunta. Eu am inclinat sa cred ca nu a fost asta motivul... acuma... ramane totusi de vazut .
Mai, mai, ce de probleme cu furnizorii astia... Eu deocamdata raman la problemele cu tamplarul meu, care iar nu-mi raspunde la telefon... da' nu ma las, ca lucreaza foarte bine si n-am chef sa umblu sa caut altul.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

neatza fetele!

gata, m-am linistit, am primit si praji ..acum pot sa-i zis onutzului...

TEEE AAAASSSSTTTEEEPTAAAAMMMMM ACAAASAAAAA!!!!

Gio, da, de poza aia era vorba....m-a distrat copis, sa stii ...sper ca nu te-ai supi ...(nu stiu de ce nu merge)

Aly, spor la lucru, cu tamplarul...si eu caut un nene care sa-,mi faca niste politze in rigips..numai ca eu nu cunosc pe nimeni...o sa mai intreb in stanga si-n dreapta ..

ralu, kitzy...

Aseara, m-am bagat in pat la ora 10 si cred ca dupa 15 min. am adormit bustean....neintoarsa pana azi la ora 7...demult nu am mai dormit asa bine...ce inseamna cand se acumuleaza oboseala in corp....


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput