Colectia de toamna-iarna 2005 (181)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Madau eu zic ca vreo 3 ore om sta. Ca pana vine toata lumea pana incepem sa bem, dureaza. Asa ca pana pe la 22 zic eu, poate mai mult daa om fi in toane bune.
In ceea ce priveste statul acasa al sotului la noi e foarte variabil. Munca lui e de asa natura incat nu prea se stie porgramul mereu.In general, in saptamanile normale, George vine acasa pe la 6-7 seara, daca mai are si ceva pe langa serviciu de facut, cam pe la 9. Sunt insa zile cand pleaca la 4 dimineata si nu stiu cand vine, peste 2-3 zile. sau sunt seri cand il suna si pleaca. Pe langa astea se adauga serile cu baietii, pescuitul si vanatoarea. Pe cale de consecinta nu vreau sa calculez.
Mihaela

album dn Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

Poll:al meu de 4 ani are acelasi program 11:00-22:30,23:00 ,weekend liber ,petrece tot timpul liber cu noi dar ne lipseste foarte mult in cursul saptamanii.


Fetele vineri noaptea plecam la turci sa ne luam toale ,mergem cu finii ,azi ne-am hotarat ,ne gandeam de mult sa ne plimbam pina acolo si sa luam ceva toale pentru primavara ,abia astept :)

Orlando_Andreas
(9.12.2005)
si Mada

Revelion

www.onetruemedia.com/shared?p=4735f6859c47291132f727&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">Al II-lea an de viata (montaj )





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandra28 spune:

al meu sot are program de om normal, la 4 termina programul, deci daca e masina la mine, pe la 5 ajunge acasica.
eu sunt cea cu programul naspa in familie - in fine, nu exagerat de naspa, pe la 7 termin jobul, dar eu le simt lipsa, sufar ca un caine ca nu am timp sa ma dedic copilului meu, motiv pt care in w/e sunt numai pentru el.
of, greu, pe vremea cand aveam un serviciu cat de cat ok, ma gandeam ca pot mult mai mult si ca nu sunt exploatata la adevaratul meu potential
acu' m-am saturat frate, vreau si eu sa termin la 4!

anda, mami de bb vladut
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62685" target="_blank"> povestea nasterii

astia mi-au luat motul!

varsta lui vladut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Adila ajunge foarte variabil acasa, de regula tarziu. Poate fi acasa cand ajung eu in jur de 17.15-17.30, dar foooarte rar si atuncea are treaba infinita la PC, sau poate ajunge pe la ora 20-20.30 - ca o medie- sau pe la 22, uneori chiar si mult dupa...Iar week-endurile lucreaza cu siguranta sambata - raaar se intampla sa fie liber sambata. uminica insa in proportie de 70-80% e liber.

Si io zic sa nu retragi piticania de la gradi, Inuta draga! Sanatate multa!



Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Noah..pana acum din ce citesc la voi inseamna ca-s eu exagerata , al meu termina programul in mod oficial la 16.30..dar inainte de ora 18 nu prea ajunge decat foarte rar. Insa in general pe la ora 18 e acasa mai mereu. Sambata si duminica de regula e acasa, doar daca intervine ceva la birou se duce 1-2 ore. E clar...ma duc sa-mi dau palme, si sa nu-l mai bat la cap pe saracul om

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/sets/72157603478525150/" target="_blank">PARTY 2 ANISORI
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

Madau ,dupa cum vezi io's cea mai oropsita ,ar fi trebuit sa-l parasesc de mult la programul care-l are dar daca vreau sa avem de toate tac ,oricum m-am obisnuit.

Orlando_Andreas
(9.12.2005)
si Mada

Revelion

www.onetruemedia.com/shared?p=4735f6859c47291132f727&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">Al II-lea an de viata (montaj )





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Ina draga, sanatate infinita Rachelinei!

Madau, referitor la pollul tau - nu pot raspunde pentru ca in cursul saptamanii Daria sta la ai mei si mergem la ea cateva ore pe zi - eu in fiecare zi , Laurentiu odata la cateva zile; oricum el deocamdata are program pana la 16 - 16.30; de la 1 febr. isi schimba jobul si perspectivele nu sunt tocmai roze!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

he, he, he, al meu sotz vine seara pe la 7 (cel mai devreme) pana pe la 10. in situatii exceptionale a venit si la 5-6 dimi acasa (si la 8 a plecat la job )
perspectivele sunt si mai sumbre, ca le-a fost frecata ridichea ca nu stau suficient de mult peste program. plus ca i s-a dat un proiect nasol, in care e cam singur si care are termen in mai
oricum, inainte de copii statea mai mult la serviciu, plus ca il sunau noaptea sa-l intrebe cate ceva, de n-aveam si noi o noapte linistita.
de cand cu copii incearca sa nu mai stea peste program, a mai taiat din telefoanele de noapte.
we sta cu noi. daca iese "cu baietii" ies si eu "cu fetele" in aceeasi masura. noaptea el se trezeste la andrei, eu la anais. (de saptamana asta am instituit ture - eu ma scol la amandoi 2 nopti, el una - ca eu pot sa mai trag un pui de somn cand vine gigi sa stea cu cupiii)
si dupa ce relatia noastra a lancezit oarecum dupa nasterea lui andrei, acum ma simt ca in honeymoon (da' nu stiu ce explicatie are) - adica avem o perioada suuuper ( nu dati cu rosii)

c & andrei-ardei 14.11.2005 & cireshik anais 07.05.07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

Corap deci tre' sa mai torn un plod ca sa mai am chef si io de sotz ???In conditiile astea risc sa nu mai am chef de el vreodata ,pai io cred ca daca mai fac un bb ,n-o sa am am chef de el in veci ,o sa fiu super ,mega surmenata

Orlando_Andreas
(9.12.2005)
si Mada

Revelion

www.onetruemedia.com/shared?p=4735f6859c47291132f727&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">Al II-lea an de viata (montaj )





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Corapino, 2 chestii:
1. ptiu, sa nu-ti fie de deochi!!!
2. mi-a picat fatza la chestia cu el vroia copii, tu nu...si amu ai 2!!!

Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput