Speed Dating???

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Vichi spune:

quote:
Originally posted by sterge

da, intre timp am inteles pana si eu.
nu spun a ce seamana, ca iar ma atentioneaza moderatorii :-))



las' ca zic eu... seamana a mezat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oliv75 spune:

Sincer nu prea vad mare diferenta intre un speed dating si sa te intalnesti pe neve cu fata matusii vecinei de la etajul 3 (si multe cupluri sunt formate astfel). Ba chiar, la un blind date nereusit, imi imaginez ca macar din bun simtz si tot trebuie sa-ti prelungesti agonia si sa bei un cico cu cel/cea cu care te-ai intalnit. Oricum 5-10 minute sunt suficiente ca sa-ti dai seama (chiar si la modul superficial) daca ai ceva de discutat cu cel din fata ta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AVoogt spune:

Tare rau dar imi da impresia de oameni disperati

AVoogt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Mie mi se pare o idee tare buna ,cand ai o varsta e tare greu sa cunosti pe cineva si nu ne apucam sa cautam in baruri sau pe strada, aceasta intilnire iti da posibilitatea sa cunosti cativa parteneri pe seara iar daca atractia e din partea la amindoi se pleaca de aici la un date, ce e asa de nasol in chestia asta , in Nord america este tare in toi , sefa mea mergea des si chiar se distra ,macar ca mai petreci un weekend in jurul adultilor si mai iesi din casa si tot mi se pare ok. Macar iti da-i seama dupa cateva sedinte ce e pe "piatza" daca eram singura sigur ma duceam.

Mergi la inceput