Strumfi de iulie-august 2007 (49)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

buna dimineatza!mai pe la pranz...
au abia acum am culcat-o.
am vazut pozele cu cele 3 A,am fost vrajita,sunt superbe.
si alte news-uri nimic nu am...

a fost un weekand "greu" cu onomastici si sambata am mers la szeged,unde am mancat usor dar mult.vestea buna ca de azi merg la aerobic.
ioana zici ca functionam inca la capacitate maxima?mie mi-e ca lesin acolo...
ma bucur ca mai suntem inca multe pe "metereze"

alina mamica bulinei Elisa (20 iunie 2007)

povestea noastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddanagh spune:

Multumesc Cafera de aprecieri, m-am simtit tare mandra.
Tot la o alergie la mancarica m-am gandit si eu. I-am dat pentru prima oara un borcanas hip ce continea si carnitza de pui. Ma mai gandesc si la faptul ca ultima oara i-am spalat rufele si am pus un pic de vanish white. Oricum, nu ne-am mai dus la vaccin, i-am dus urina si kk la analize si vedem.

Luna nu a mai dat nici un semn de viatza de cand a zis ca se duce sa o cantareasca pe Adelicioasa.

Dana mamica gingasei Daria Stefania (20 iulie 2007)

poze cu Dariuta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddanagh spune:

Eu stau destul de bine cu cura. Chiar sunt multumita de mine. Am fost si noi la chef dar m-am abtinut de la multimea de platouri de carne.
Ioana, noroc ca te-ai apucat de aerobic ca vroiam sa-ti dau o bila neagra la cum incepusesi.

Dana mamica gingasei Daria Stefania (20 iulie 2007)

poze cu Dariuta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddanagh spune:

Hi, hi, am vrut sa scriu mic si am scris ditamai

Dana mamica gingasei Daria Stefania (20 iulie 2007)

poze cu Dariuta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunflower1979 spune:

mai surorilor (ca nu pot spune fratilor), da' Lia chiar absenteaza.
ce-o fi cu ea? Liaaaa...mi-e dor de tine!

Cristina, mami de superbaietel www.flickr.com/photos/12285891@N07/2170658217/" target="_blank"> Denis Stefan (30.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brazuca25 spune:

Neatza si de la noi! Azi noapte ca sa imi arate ca e fetita mare, Deni s-a intors in somn pe burtica si asa a dormit. Tot nu a rezistat prea tare in patutul ei si am luat-o cu mine in pat pe la 2-3 noaptea.

Eu cu cura ma tin bine la mancare, dar cu miscarea mai putin. Am hotarat sa ma duc la aerobic de saptamana viitoare cu sora-mea ca sa am cu cine sa ma intrec. Abia astept sa vad cat rezist. Eu ma simt deja mai usurica dar nu cred ca am slabit. Astept cantarirea miercuri dimineata.

mamik de Denisa Maria (20.07.2007)


www.flickr.com/photos/brazuca22/2149302612/" target="_blank">poze cu gogoshik noastra

Deni la 5 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Musetto, nu mi-au placut pozele, sunt dementiale, preferata mea e cea cu little panda si sotul sleep deprived :). Are Sonia niste ochisori superbi, mai pune poze!

Carla, mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

chiar mai fetelor ce-i cu lia,oana(ghinetz),luna,jadi...ne vizitau mai des.

alina mamica bulinei Elisa (20 iunie 2007)

povestea noastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Salutare! Am vazut poze cu copii frumosi.

Alina, da, se pare ca plimbatul copilului in brate ajuta la mentinerea tonusului muscular. Nici macar febra nu am facut, sint mindra de muschiu' meu (atita doar ca e bine ascuns sub un strat de grasime).
Dana, nu intelegeam de ce vorbesti de bila mea neagra cu litere mai mari, bine ca e doar o eroare de tastare.

Ioana, mama Mirunei si a Smarandei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredana_76 spune:

Buna si de la noi.Am fost la vaccin si a fost baiete cuminte,nu a plins deloc.
Am admirat si noi strumfi si strumfite.Pe masura ce cresc parca si mai frumosi se fac.
Cu mancatul m-am chiunuit eu dar am mai si scapat pe linga.Sper sa nu ma fac de ras miercuri,macar acolo 200 gr sa slabesc si eu.Duminica am facut masaj,dar de relaxare ca aveam nevoie,de saptamana viitoare anticelulitic,sper sa rezist.
O zi cu soare in continuare.

David Alexandru 16.07.2007

http://community.webshots.com/user/loredana76100

Mergi la inceput