Miresele anului 2006 (88)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Kreliutz, Kreliutz...pai e frumos sa vb asa nonsalant de mancare, de salate, maioneze si alte bunatati de fata cu o gravida?
Mie mi s-a facut pofta de cartofi prajiti si cred ca ma duc sa-mi fac o portie
Onutzule, Ralule haideti ca nu-s rupta din soare, mai ales acuma ca ma rotunjesc, de fapt nici inainte nu eram, sunt doar o fata comuna, dar cu papuci misto, asa-i?
Oricum, va multumesc pt raspunsurile frumoase, mi s-a umflat inimia in piept

26+ cu Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Pe Aly saraca am sarit-o cu poza, aveam intr-adevar adresa ei, dar n-o mai am si daca n-a zis nimic, am crezut ca n-o intereseaza.
Asa ca o rog luni sa-mi trimita PM cu adresa ei inca o data sa o palesc cu poza si pe ea

26+ cu Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Kitzy, tocmai pe vecina ta ai sarit-o... frumos... :))
Si da, papucii sunt cei mai apreciati... ai observat bine...
Esti comuna, da' comuna sunt si eu si nu-s scumpica ca tine (scuzati cacofonia)... Deci... sssttttt...
Am vorbit de mancare, da' chiar ca la tine nu ne-am mai gandit. Pai treci si tu peste pasajele astea culinare si gata. Nu ne baga in seama.
Dar trebuie sa recunosc ca mi-a facut coana o pofta de mancarea aia de care zicea.... de m-a lasat aproape sa lesin aici si sa cad sub birou...
Pai si eu ziceam ca fac salata orientala sapt asta, da' n-am mai facut. Si daca baietii au fost de acord cu boeuf-ul, o sa fac de aia intr-o buna zi... ramane de vazut cand.

Krelia, pana-ti raspunde Oana: da, Marius e la ea de aseara. Au schimbat rolurile :)) Si nu mai pleaca la Luxembourg azi, ca Oana e fata muncitoare si o tin nemtii la lucru pana tarziu...

Si tot pentru Krelia: merci de sfat... Ma ridic eu, incet-incet... Gata, nu mai plang :)


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by krelia

...da' as manca o salata orientala...cu masline, cu ceapa, cu ou.....haooliooooo...mamicule......si daca ii mai pun si niste castraveti murati si un pik de maioneza...se aseamana cu salata aia de Pell Kartofeln (sau cum se chemau, ca nu mai tziu minte exact )..nu-i asa, nemtoaico? (auzi mah, da' tu acu esti in De si M. e cu tine?.....ca io mi-s tare confuza..cred ca m-am pierdut printre randuri si capitole...)


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.



asa se numeste
si esti "up to date"...io mi-s in De si Marius e tot aici cu mine


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.

AMR 14 zile


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by kitzy

... dar cu papuci misto, asa-i?

26+ cu Diana




asta asa e...sunt tare misto papucii...

ref. la dimensiuni, as zice sa nu te plangi ca arati foarte bine


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.

AMR 14 zile


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

quote:
Originally posted by ooana

quote:
Originally posted by kitzy

... dar cu papuci misto, asa-i?

26+ cu Diana




asta asa e...sunt tare misto papucii...

ref. la dimensiuni, as zice sa nu te plangi ca arati foarte bine
Da, inafara de faptul ca m-am rotunjit la fata, care nu-i asa problema, si la burta, care iara nu-i problema, am pus si pe fund care este o problema, dar o sa am eu grija sa dau jos tot cand se poate. Oricum, recunosc si eu ca n-am pus foarte mult pana acuma, sper sa ma mentin asa.

You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.

AMR 14 zile


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip




26+ cu Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

beeeyyy...ia nu ma lasati cu okii in soare.....!!!!

vreau sa vad si eu papucii cu pricina...ca prea ii laudati atata...adica ce..."banii mei n-are stema"..sau cum?

kitzy...scuze de la fata...da' nu erai prin preajma si am zis ca nu citesti ...las k dk fac, trimit o poza (sau mai bine nu? )

raluque, asa sa faci!

oana, hai ca nu m-am ramolit de tot, inca mai fonctioneaza neuronii si sertarashu' responsabil cu tzinerea de minte a...diverselor..
si, ia zii...te pregatesti? ....


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by krelia

oana, hai ca nu m-am ramolit de tot, inca mai fonctioneaza neuronii si sertarashu' responsabil cu tzinerea de minte a...diverselor..
si, ia zii...te pregatesti? ....


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.



in primul rand ma pregatesc sa fug de la birou ...asa pe la 5, daca nu ma prinde nimeni si am noroc sa scap
apoi maine...om mai vedea noi ce si cum...da va tin la curent!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.

AMR 14 zile


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Kreliutz stai listita ca nu-s chiar asa pofticioasa, numai ca suna bine ce spuneai tu pe acolo. Da un PM cu adresa de mail sa vezi si tu papucii aia faimosi.

26+ cu Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

quote:
Originally posted by ooana

...om mai vedea noi ce si cum...da va tin la curent!


no, apai maine, tine-ti "celularul" la bracinar ...ca s-ar pute' sa-ti trag o kiuiala ...asa......di dor si alte alea


apropos de ora 5....gata, inchid sandramaua si ma pregatesc de bucatareala!
vorbim...!

pa fetili!


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput