Oare de ce...

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bogux spune:

Ce sa-i faci mei reiki?
Se pare ca nu mai avem libertate deloc!



cam ashea cred ele ca ne-ar sta bine
:O)))))))))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bogux spune:

acum nu stiu care este care
:O))))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

quote:
Originally posted by bogux

acum nu stiu care este care
:O))))




Cum nu stii, may, bogux? Eu zic ca este evident!!!!

Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns qsar spune:

Doar atat? Slaba miscarea!

quote:
Marius: Ce sa-i faci, buni si barbatzii ashtia la ceva...adica noi.

reiki: Pai vedeti voi fetelor, chiar si aici incercati sa ne spuneti ce sa facem. Desi e interzis femeilor si doi musculosi ciocnesc bericile, tot tre sa facem altceva. E zona noastra si incercam sa ne bucuram de "libertate" si hop si voi cu sfaturi... si uite asa vreti sa ne vedem si aici sub papuc...

DeDe: Hmmm...

joxy: O sa vorbim cu admin-ul(ii) sa lase accesul la acest forum numai celor care au ales in profilul personal "male"...

bogux: Ce sa-i faci mei reiki? Se pare ca nu mai avem libertate deloc!


Ei na! Incearca sa vorbesti cu barbatii!
Q (Gabriela si bb Dinu)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns reiki spune:

"Ei na! Incearca sa vorbesti cu barbatii!"

Una e sa vorbesti si alta e sa comunici!

Ca de obicei nemultumite.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns qsar spune:

quote:
Originally posted by reiki

Una e sa vorbesti si alta e sa comunici!
Ca de obicei nemultumite.

Ma asteptam la reactii mai... interesante din partea voastra ca doar d-aia v-am sarit in aparare. Eu (inca mai) cred ca barbatii sunt cel putin la fel de inteligenti ca si noi; ca au si alte preocupari in afara de "bancuri si mistouri ieftine" cum ati fost acuzati.



Q (Gabriela si bb Dinu)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns n/a spune:

O vorba veche spune ca frumusetea unei femei o ghicesti nu o vezi.

Asa si noi barbatii, iaca stam mai ascunsi.
Poate unii mai au si alte preocupari in afara bancurilor ieftine.
Generalizari de amorul generalizarilor ca deh cica asa suntem noi barbatii or sa tot fie.
Cine le baga in seama ? Nimeni.

Cheers,
Armand

quote:
Originally posted by qsar

quote:
Originally posted by reiki

Una e sa vorbesti si alta e sa comunici!
Ca de obicei nemultumite.

Ma asteptam la reactii mai... interesante din partea voastra ca doar d-aia v-am sarit in aparare. Eu (inca mai) cred ca barbatii sunt cel putin la fel de inteligenti ca si noi; ca au si alte preocupari in afara de "bancuri si mistouri ieftine" cum ati fost acuzati.



Q (Gabriela si bb Dinu)



http://community.webshots.com/user/armandcp

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Scuffy spune:

nu stiu.. cred ca asa sunt ei. nu-mi place sa generalizez, dar vad din ce in ce mai mult ca f. f. multi barbati (nu zic toti) nu sunt in stare sa vorbeasca serios despra numite lucruri (prea intime pt. ei), fac pe durii si nu inteleg deloc complicitatea femeilor, dimpotriva. cred ca al meu prieten nu este singurul caz care sustine ca femeile de pe acest site n-au ce face si stau la barfe, in timp ce ei, marii masculi produc si aduc numerar acasa (si mai ales cand femeia sta acasa, are grija de casa, copii, sa vezi atunci mandrie si aroganta pe ei).
barbatii au si ei sensibilitatea lor, dar f. greu si-o scot la iveala si nu prea sunt apti sa vorbeasca despre ea sau sa o puna pe tapet. considera asta un mod de a-si arata slabiciunea. iar ei nu vor sa admita in fata nimanui ca sunt si ei oameni. si fac pe durii, devenind cateodata sarcastici, de iti vine sa le dai cu ceva in cap...
scuffy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadina spune:

Sper sa nu supar pe nimeni,dar mie inca imi plac glumele si mistoul ieftine.Cu cat mai pretioase,cu atat mai boaring
De aia m-am indragostit de un barbat ca stia bancuri jeftine.
Hai pupici,
Nadina

"Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anume persoana esti intreaga lume"(Marquez)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadina spune:

Cu cat mai pretioase,cu atat mai boaring


Hi,hi,hi am vrut sa zic boring

Doamne, ce iesi!...umor porcesc
M-am prins de ce postam noi femeile mai mult aci,pentru ca prezenta femeilor ridica intotdeauna standardele
Hai va pup,
Nadina
PS: va fac o marturisire,dar nu mai ziceti la nimeni: ma uit la "Famila Bundy" ...si imi place
Hai ca deja ma cunoasteti prea in intimitate

"Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anume persoana esti intreaga lume"(Marquez)

Mergi la inceput