Oare de ce...

Oare de ce... | Autor: alba_ca_zapada

Link direct la acest mesaj

...toate subiectele postate de barbati in acest forum contin numai bancuri si mistouri ieftine?
Bag seama ca tot fetele posteaza subiecte serioase.
Hai musculosilor ... nu mai dati cu rosii...

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns moto spune:

Pai darga Alba-ca-Zapada nu stiai ca alt subiect mai bun decat femeiile nu exista ptr barbati ....poate masiniile sau computerulDelia si bb-ul Sebastian....baietiilor nu o luati in nume de rau....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Ce sa-i faci, buni si barbatzii ashtia la ceva...adica noi.

Marius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns qsar spune:

Ia sa le sar eu in aparare!
Alba-ca-Zapada, cre' ca ai stat prea mult printre piticutzi, asta probabil ti-a schimbat oarecum perspectiva asupra barbatilor! Da' e foarte bine ca, in loc de "Someday my prince will come…" ai venit pe forum...
Fii binevenita!

Q (Gabriela si bb Dinu)

Reeditez: m-am uitat in profilul tau si am vazut ca ai aproape o luna de cand ai intrat pe forum... da' cre' ca nu ne-am intalnit pana acu (asa ca urarile raman valabile!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danza spune:

Pai,draga Alba ca zapada, pe seama cui sa mai faca mistouri barbatii daca nu pe seama ns.?
Calculatorul, masinile si TV, vezi tu, sunt chestii "serioase", in timp ce noi, suntem subiecte de glume si bancuri, cat de tare nu ne-ar deranja.

Asa ca,nu te enerva! Asa sunt toti! Macar ne mai distram si noi si ne mai discretim fruntile un pic!!!

Bravo baieti Va asteptam cu noi bancuri si poate mai putine rosii in capul ns.


Cu drag,
Dana, mamica lui Danuz - 1 an si 10 luni pe 20 iulie
Album:http://www.yamafoto.com/?ref=6599

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia-daniela spune:

Ce gäsesc eu curios, este cä de la un timp ( de cind erau numai 5 subiecte pe aici), bäietii s-au cam retras!!!!...nu vreti sä mai vorbiti cu noi, sau v-ati supärat cä
v-am "violat" sfera????...häh???
La subiectul ästa, singurul care s-a anuntat este Marius....respect!!!
Asteptäm pärerea voasträ!!!

Pupici,

Cami.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alba_ca_zapada spune:

Draga qsar mersi de urare!
E foarte bine ca le iei apararea baietilor... manca-i-ar mama de draguti, dar parca aveam o mai buna impresie despre ei...
Un bizniz ceva... o intalnire intre tatici... o miuta cu basica cu bebicii... n'ar putea ei sa puna la cale...?


Hei, ce ziceti mai flacai?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns reiki spune:

Pai vedeti voi fetelor, chiar si aici incercati sa ne spuneti ce sa facem. Desi e interzis femeilor si doi musculosi ciocnesc bericile, tot tre sa facem altceva. E zona noastra si incercam sa ne bucuram de "libertate" si hop si voi cu sfaturi (Un bizniz ceva... o intalnire intre tatici... o miuta cu basica cu bebicii... n'ar putea ei sa puna la cale...?) si uite asa vreti sa ne vedem si aici sub papuc
Asa ca hai la una mica sa vb despre ce vrem noi.
Chiar daca sunt pregatite sa ne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Reiki, raspuns de nota 20!!!

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dede spune:

quote:
Initial creeata de alba_ca_zapada

...toate subiectele postate de barbati in acest forum contin numai bancuri si mistouri ieftine?
Bag seama ca tot fetele posteaza subiecte serioase.
Hai musculosilor ... nu mai dati cu rosii...

E foarte bine ca le iei apararea baietilor... manca-i-ar mama de draguti, dar parca aveam o mai buna impresie despre ei...
Un bizniz ceva... o intalnire intre tatici... o miuta cu basica cu bebicii... n'ar putea ei sa puna la cale...?
Hei, ce ziceti mai flacai?




Hmmm...

DeDe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joxy spune:

O sa vorbim cu admin-ul(ii) sa lase accesul la acest forum numai celor care au ales in profilul personal "male"... :)


Cu respect,
Florin

Mergi la inceput