Miresele anului 2006 (87)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Aly mersi. eu credeam ca sunt pe strada chenare galbene. cel putin asa era in italia, de mai multe culori. trebuia sa nu depasesti chenarul si doar in cele albastre aveai voie, galbene erau de handicapati, albe pt. cei cu marfa, etc. dracu le mai stie.
deci,in Viena, pe harta e zona galbena, si e tot centrul. noi vom cumpara o harta a |Vienei din vreo benzinarie si pe urma ne orientam. oricum la SCS e simplu de ajuns. eu as fi cautat cazare in apropiere, asta daca chiar nu e nicio camera la paprika.parca vad ca pierdem ziua prin magazine, iar de vizitat cred ca la urmatoarea excursie.
Ralu mersi fain. spor la munci si tie.
Ancutza nu stiu nimic despre asta. tu iei produse naturiste din Ro si sa le vinzi in Anglia? sau invers?

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancuta-Maria spune:

Giova, ai inteles bine. SA iau de la romani sa vand aici, ca vad ca astia nu prea au asa ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio nu stiu daca in hartile cumparate e aceeasi chestie. Dar de ce sa cumparati cand puteti lua gratuit de la receptia oricarui hotel? Sper oricum sa va descurcati, noi nu ne-am interesat foarte amanuntit de problema asta, pt ca, dupa cum spuneam, ne-am deplasat mai mult cu mijloacele de transport in comun.
Ancuta nici eu nu stiu nimic de licenta, imi pare rau.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Gio, Oana, Ralu v-am trimis la fiecare cate o poza, sa-mi dati de stire daca o primiti si sa nu speriati de mine

26 cu Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Aly ai dreptate intr-un fel cu harta. ne auzim pe luni.
Ancuta si crezi ca vor cumpara englezii produse romanesti?
Kitzy asa m-am speriat.... esti super faina si nu se vad kg, asa ca stai linistita.

Copilul mi-l livreaza sotul....si eu merg doar dupa mama la gara.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Fetelor, am deschis pe fuga un nou capitol, asa ca hai dincolo. Completez diseara cu ce mai trebuie.
Kitzy, ma uit diseara pe e-mail si iti zic atunci daca am primit. Merci!
Gio, inca o data drum bun si distractie placuta!
La mine e una dintre cele mai tampite zile azi.
Am gasit explicatia pentru intrebarea: de ce ma simt aiurea de vreo cateva zile? Pentru ca urma sa se intample ceva nasol. Si, evident ca azi s-a intamplat. E vorba de munca. Nu ma priveste direct, nu e vorba de mine, dar indirect, ma afecteaza inclusiv pe mine.
Prin urmare, atat am discutat si am ras zilele astea pe aici legat de un anumit subiect, incat cred ca pana la urma, tot eu voi fi prima... Va las acum! Ne auzim diseara! Sa treceti la noul capitol.


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancuta-Maria spune:

Gio, astia cumpara absolut tot pe ce scrie natural...

Mergi la inceput