Miresele anului 2006 (87)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by kitzy

Onutz te inteleg perfect ca n-ai chef de nimic cand stii ca mai ai un pic si vii acasa, asa sunt si eu la lucru, fara chef, fara rabdare, parca ma doare-n cot de toate cand stiu ca mai am de stat o luna. Si asa de greu trece, parca abia se scurge timpul.

25+ cu Diana



Asa se numeste unul din defectele umane...nerabdarea
acu ca stim ca se apropie sfarsitul ni se pare ca timpul nu mai trece deloc
...si culmea e ca sunt si super incarcata la servici

tu mai ai pana la sfarsitul lui februarie nu?!
te-ai hotarat sa stai 2 ani acasa...daca poti cred ca e cea mai buna solutie
auzi da nu ne arati si noua o poza cu tine graviduta? macar asa repede doar 5 minute?!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.

AMR 16 zile


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Onutzule va pot trimite pe mail la toate daca vreti, da nu ma puneti sa le fac publice

26 cu Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Kitzy, da-ne macar pe e-mailCa publice... stim cum e...
Nu, nu se anunta niciun concediu deocamdata... Dar daca as vrea, mi-as putea lua, ca acum nu se inghesuie nimeni. Si sa vezi la vara cand nu vom mai avea locuri...

Oana, Krelia, in felul vostru aveti dreptate, dar cand am dispozitie, va scriu PM sau pe Mess cu niste chestii, sa vad ce mai ziceti atunci. Vorba lui Kitzy... public, nu prea merge de spus... ca sunt antene in preajmasi iar ma mai trezesc cu cine stie ce surprize.

Oricum, ideea de baza e ca m-ati distrat... Mai ales cum le-a zis Krelia... A fost tare...


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by kitzy

Onutzule va pot trimite pe mail la toate daca vreti, da nu ma puneti sa le fac publice

26 cu Diana



trimis adresa pe PM


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.

AMR 16 zile


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Ce faci, Oana, nu dormi? Pe mine nu ma bagi in seama?

Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:




Ralu tot atunci o sa iti scriu si eu catea trebusoare...ca sa facem un schimb de opinii ...despre a avea sau a nu avea

ce faci?
ca pe mine in sfarsit m-a luat un somn, asa ca ma indrept spre pat


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.

AMR 16 zile


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

deja la nani???
eu ma duc sa spal 2 pulovere...


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

mama da ce program administrativ ai...in fiecare zi
eu una rezolv tot la sfarsit de saptamana...si ce uit ramane pe saptamana urmatoare

te pup...spor la treburi daca mai stai...ca fug la somn(sper sa ajung maine la servici mai repede sa termin tot ce am de facut)
Somn usor!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.

AMR 16 zile


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Noapte buna, Oana!
Pana mai devreme am spalat vasele si am strans prin bucatarie, ca era ca la nebuni...

Las cafeluta pentru doritoare. Si ceiut... Si ma duc la treaba...


Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza!
M-am luat si eu cu nitzel program administrativ de cu buna dimineata: am facut putina ordine prin birou, am mai aruncat diverse chestii, am sunat sa vina sa ne verifice caloriferul, ca nu stiu ce are de-i numai dezmortit si-i destul de rece in birou si m-am certat putzintel cu administratorul...
Oana o sa vezi cand te vei intoarce acasa cum e cu programul administrativ aproape in fiecare zi. Asa cum esti acum, ai dreptate, ca doar si eu in State aveam o singura zi pentru chestii din astea gen spalat haine, etc, ce-i drept, nici nu aveam decat o dimineata libera pe saptamana, asa ca in rest nu aveam cum sa le rezolv.
Kitzy pai cred ca majoritatea nu avem costumatii elegante de iarna, pentru ca in general sezonul nuntilor incepe prin mai. Toate nuntile la care am fost pana acum erau vara.
Aseara am apucat sa-mi croiesc maieul si sa-i tivesc 'manecutzele', pe sambata cel tarziu sper sa il termin, ca sa am timp sa-l si spal.
Azi mergem dupa rochitza si sper sa gasesc si panglicutze pentru pahare, altfel nu stiu zau ce ma fac, ca nu stiu in alta parte unde sa merg sa mai caut.
Vad ca discutati subiecte serioase deja. Eu nu ma pot gandi la asta deocamdata, nu atata timp cat postul meu e pe cale de desfiintare. Asta e.
fetele si va astept la povesti cu o si un ceiuc fierbinte.



Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput